Problém s připojením iPhone k počítači, iP není rozpoznán

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hl2run | sob pro 15, 2007 6:15 am

Problém s připojením iPhone k počítači, iP není rozpoznán

//spachal: puvodni nazev 'Nepripoji sa k iTunes !!!'

Nazdar !

Po downgrade firmwaru 1.1.2 na 1.1.1 sa mi stale deje neprijemna vec. iPhone sa nechce pripojit k iTunesu, pripoji sa vzdy len prvy krat po flashi firmwaru a potom len iTunes zamrza alebo sa tvari ako mrtvy chrobak a dalej si prehrava hudbu.
pomohlo by tam dat 1.1.2 ?
Pouzivam Mac s USB 1.1.

Dakujem za pomoc
 

Julek | sob pro 15, 2007 1:00 pm

iPhone

Moc rád bych pomohl, ale o MAC vím prd :oops:
Projdi si fórum a najdi uživatele kteří MAC používají a napiš jim PM a uvidíš.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

hl2run | sob pro 15, 2007 1:26 pm

Aj tak dakujem.

Este mam jeden dotaz a to ze kolko asi tak na slovensku a v cechach ma iPhona ?
 

Julek | sob pro 15, 2007 1:33 pm

iPhone

U vás na Slovensku nevím v ČR bych si tipnul na 800-1000 lidí.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar alexxx | sob pro 15, 2007 2:26 pm

Tak to myslím, že jsou dost střízlivý odhady... Můj názor tak 1500-2000 v Čechách... Možná víc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 287
Registrován:
sob říj 13, 2007 6:04 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Dawid | sob pro 29, 2007 9:02 pm

Zdravím...nekomunikuje iPhone s Pc....nepřipojí se nový hardware a nekomunikuje s iTunes!poradíte prosím!
 

Uživatelský avatar rony | sob pro 29, 2007 9:31 pm

Dawid píše:Zdravím...nekomunikuje iPhone s Pc....nepřipojí se nový hardware a nekomunikuje s iTunes!poradíte prosím!


1. rada: nepisat na koniec akejkolvek temy, ku ktorej sa na tomto fore dohrabes!

2. rada: s takymto popisom problemu ti nepomoze nikto.

3. rada: najradsej mam ludi, ktori komunikuju stylom: Nazdar, mam problem, pomozte, pomoc, prosim! :-) a cakaju, ze z nich postupne niekto bude dlhe hodiny vytahovat co s tym vobec robil :-) a nakoniec vysvitne, ze cloviecik sa neobtazoval ani precitat si navody :-)

4. rada: moderatori, vymazte to :-) a spravte nejaku kategoriu vo fore pre volny pristup ludom, co sem nahodou trafia a maju tuzbu sa prejavit takto :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Dawid | sob pro 29, 2007 9:38 pm

No newím o co ti celkem jde....ale newím kdo se chce někde angažovat,ale ty jsi celkem napsal článek o ničem.....Téma zní jasně....a takový je muj problem....Připojím-li iPhone přes USB k PC.....nepřidá se mi jako USb...a tudíž nekomunikuje ani s iTunes....a na displeji iPhonu mam usb s ikonou iTunes.....Zvládá to tvoja slovenčina :wink:
 

Dawid | sob pro 29, 2007 9:41 pm

//spachal: smazano, osobni utoky si res soukrome
 

Láďa | sob pro 29, 2007 10:38 pm

Pokračuj ještě chvilku podobným tónem a asi ti neporadí vůbec nikdo. Téma zní podle tebe jasně? A jak jsi telefon do tohohle stavu dostal? Jaký je firmware? Byl telefon předtím aktivovaný, odblokovaný atd.? Strávil jsi alespoň nějaký čas snahou problém vyřešit sám ve spolupráci s Googlem a kam jsi se dostal?

A uvědom si, že to je tvůj problém :-)
 

Uživatelský avatar rony | sob pro 29, 2007 10:55 pm

Dawid píše:No newím o co ti celkem jde....ale newím kdo se chce někde angažovat,ale ty jsi celkem napsal článek o ničem.....Téma zní jasně....a takový je muj problem....Připojím-li iPhone přes USB k PC.....nepřidá se mi jako USb...a tudíž nekomunikuje ani s iTunes....a na displeji iPhonu mam usb s ikonou iTunes.....Zvládá to tvoja slovenčina :wink:


zruste prosim celu tuto temu, chlapec potrebuje pomoc ale nie od nas.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar spachal_tmp | sob pro 29, 2007 11:23 pm

Problem bude spise v pocitaci, nez v iPhone. Pokud tedy iPhone nabehne do zakladni obrazovky. Zkus jej pripojit k jinemu pocitaci.

Pokud je zobrazovana jen animace pripojeni k iTunes a neni mozne zobrazit zakladni obrazovku s ikonami, je iPhone pravdepodobne v jednom z tzv. DFU modu, doporucuji si o tom zde ci jinde na webu alespon neco precist.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé