zkušební verze MAC OS?

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

beky02 | ned bře 22, 2009 8:39 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Jo přečetl jsem si to... Díky

Stejně mě zajímá, jak může být povolený OpenSource na NonOpenSource zařízení, ale to je asi pro jiné hlavy!!!

Jinak je to podobné i s OSX na NonHWApple, abych se vrátil k tématu tohoto vlákna, je to přece podobná úprava jejich (patentovaného?) kódu.

Nikomu nebudu veřejně pomáhat s instalací OSX na obyč. PC, to je jasné!!!
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 270
Registrován:
úte úno 19, 2008 3:02 pm
Bydliště: Most

Julek | ned bře 22, 2009 8:45 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

v tomto případě bych také zvolnil, neradíme tu jak něco ukrást, všichni dobře víme kde se to dá najít a i já jsem to zkoušel abych nešel do něčeho tak drahého jen tak..
jen díky mé nešikovnosti se mi to nepovedlo :)

nelinkujte warez, nelinkujte návody, nedávejte návody ale diskutovat o tom můžeme s tím nemám problém .. a myslím že ani moderátoři ho mít nebudou..

edit : beky na srazu si budeš moci Mac osahat, nebo se domluvíme jsme od sebe pár kilometrů, přijeď na kafe až budu přestěhovaný, uložím tě někam do kouta a půjčím MB na hraní :) ..

btw: terry myslím MB prodává, ten co mam já ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

beky02 | ned bře 22, 2009 8:48 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Souhlas...

Edit To J.: Ale já nepotřebuji si s ním hrát, OSX je na všech comp. stejný a dokonce si myslím, že ten můj HW je i výkonejší :), ale jde mi jen o to propagovat více OSX, když to samotný Apple nedělá!!! Stejně si ho každý v budoucnu koupí - to je ta správná cesta, ale člověk musí nějak začít, ne?

V práci dělám a bohužel musím na Win, takže pendluji mezi WIN a OSX a není to někdy žádná sranda... :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 270
Registrován:
úte úno 19, 2008 3:02 pm
Bydliště: Most

Uživatelský avatar Zemlicka | čtv črc 24, 2014 3:11 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Musim sa priznat ze chvilku pokukujem po dalsom produkte od apple a tym by mal byt Mac.
Je tu ale velke ALE.Neviem ci mi bude os vyhovovat, cena naozaj nieje zanedbatelna.
Tak som skusil hackintosh nastastie mam hw kompatibilny s mac osx mavericks len mi nesiel hned net a audio.Trochu sa v tom clovek pohra nieco sa nauci.Takze teraz ho skusim vyuzivat ako hlavny system a uvidime.
Mam ho len na test.

Vacsina ludi co ma hackintosh si aj tak neskor kupy normalny plnohodnotny Mac.
Su stym celkom problemy, kto skusil vie o com hovorim.
Nefunkny icloud aj ked vsetko funguje ako ma atd..a to nehovorim o pripadnom update OS ked sa clovek vsetko po...e a moze sa v tom hrabat zase.Nieje to vobec plnohodnotny a bezproblemovy zazitok.


Hackintosh robi Applu sluzbu.Tych par ludi co ostane na hackintoshi vynahradi ludi co prejdu natrvalo do Apple :)
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

Mekli | čtv črc 24, 2014 9:43 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

Je tu ale taky moznost si jakykoli Apple produkt vyzkouset u Reselleru nebo primo v Apple Store (pokud je v dane zemi). Ja, abych byl uprimny, tak jsem si s Macem hral v iStyle asi 20 minut a nyni jsem stastnym majitelem MBPr :) Popr. hackintosh, a to, co nejede, vyzkouset na prodejne, protoze tam ten zazitek neni takovy... Ale zase treba vim, ze v Olympii, se te jen zeptaji, jestli chces s necim poradit nebo jen zkousis, a pak te nechaji treba hodinu si hrat... kazdopadne, smysl tohoto prispevku je v tom, ze neni treba instalovat hackintosh, ale muzes si Maca vyzkouset legalne.
Host
Host
 
Příspěvky: 109
Registrován:
stř črc 09, 2014 2:58 pm

Uživatelský avatar korwin | pát črc 25, 2014 6:52 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Maca ano, ale ne aplikace, ktere pouzivam pro praci. Rovněž tak prace s vlastnimi daty, vcetne otestovani kompatibility zpet na win a pod. To jsou veci casove narocne a na to ti ani pul dne u Apple nestaci.
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 484
Registrován:
sob dub 03, 2010 6:04 am
Bydliště: Praha 4

Uživatelský avatar Zemlicka | pát črc 25, 2014 2:34 pm

Re: zkušební verze MAC OS?

ine je skusanie v predajni a inac skusas doma, kopirujes, stahujes, pracujes naozaj stym systemom.V predajni to nevyskusas a mozes tam byt aj cely den
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

Uživatelský avatar inaký | sob črc 26, 2014 7:36 am

Re: zkušební verze MAC OS?

Cydia “Reloading Data” Shirt

eRiper píše:OS X lze virtualizovat pouze na OS X. Vše ostatní je v rozporu s licenčním ujednáním Applu, což zde neřešíme. Vyplývá z toho jediná věc – chceš-li používat OS X, musíš si kupit Mac.

Zamykám.
Obrázek
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 62
Registrován:
pát lis 22, 2013 1:19 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé