Bug u O2 - nebo co to má být?

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kundolap | sob bře 02, 2013 12:34 am

Bug u O2 - nebo co to má být?

Takže 8)

Myslíte si, že...
1, je možné aby operátor o2 udělal chybu/změnu v tarifu, bez jakéhokoli mého vědění?
2, je nesmyslné mít neomezený internet v mobilu za 150kč měsíčně u o2?
3, by si toho tarifový roboti nevšimly?

MÝLÍTE SE.
Ještě před 5měsíci sem u svého studentskýho tarifu (kterej se mi pokoušeli milionkrát změnit) každou chvilku kontroloval FUP. No měsíčně mám k tomu tarifu internet za 150kč měsíčně, jenže! začal novej měsíc a podíval sem se na o2pripojse.cz jako každý den a u kolonky přenesená data se zobrazilo: přeneseno 0 GB a pod tím bez FUP limitu!
no nechtěl sem tomu věřit a chtěl sem volat infolinku. Jenže po bongu sem se zamyslel nad tím proč to volat operátoroj, kterej by tuhle chybu vyřešil? heh, ne děkuji. Stejně pokud bych něco přesáhl a udělal veliký účet, tak nemůžou chtít po mě to zaplatit, když sem s žádnou změnou nesouhlasil a ani sem nebyl o ničem informovanej.

no a jak jde čas, doma už nepoužívám k připojení na internet nic jinýho než iphone a 3G :) má to výhodu, že mám stále nabitej telefon a stále při ruce no bez problému jsem přenesl snad za ty 4 měsíce minimálně 30gb a stále bez problému. Kohokoli sem se zeptal, tak všichni maj nějakej fup a nebo drahej paušál a proto se chci Vás zeptat, máte taky někdo tohle, nebo to je fakt jenom luck?

podotýkám, že v prosinci sem si byl prodloužit smlouvu a ještě dostal za pár kaček testovací lowdroid mobil a stejně si tý chyby nevšimly.
....apple
Host
Host
 
Příspěvky: 112
Registrován:
ned kvě 16, 2010 2:51 pm

Uživatelský avatar jackherrer | sob bře 02, 2013 7:11 am

Re: Bug u O2 - nebo co to má být?

znamy bug, ten kdo si nezmeni tarif tomu FUP nepocitaji, ja blb sem si to zmenil a ted uz fup mam .. ikdyz mam 2 GB ktery semi zatim nepodarilo vycerpat..

takze tohle je u O2 "normalni", ale delalo to jen nekterym lidem, je to proste bug jak rikas
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé