Folie iPhone 4S

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ffojty | čtv kvě 09, 2013 5:11 pm

Folie iPhone 4S

Dobrý den,
koupil jsem si folii Zagg invisibleshiled na iPhone 4S s domněnkou, že vyšší cena=vyšší kvalita, ovšem jak jsem se brzy přesvědčil, mýlil jsem se. Ani ne po 4 měsících se mi údajně nezničitelná folie sloupla z obou stran přístroje. Chtěl bych se tedy zeptat, jak postupovat při reklamaci této folie a jakou jinou by jste mi doporučili.

Díky za vaše rady :)...
 

Uživatelský avatar rony | čtv kvě 09, 2013 7:08 pm

Re: Folie iPhone 4S

Vypnut pocitac. Zobrat uctenku, mobil, foliu a ist von. [TERAZ NEZNAMY PROCES DOPRAVY DO NEZNAMEHO CIELA]. Pockas, kym sa ti bude venovat predavac.

Dobry den, kupil som si u vas tuto foliu, dlho nevydrzala, nie som s tym spokojny. Nech sa paci uctenka, chcem reklamovat jej kvalitu.

Ja som spokojny s foliami z dx.com - lacne a neriesim nezmysly ako "folia nevydrzala" (aj ked jednu mam nalepenu uz 5 rokov :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar korwin | stř kvě 29, 2013 12:01 am

Re: Folie iPhone 4S

Www.nadozivoti.cz > registrace, koupě nove folie, po obdržení zaslat starou zpět, pak ti vrati peníze...
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 484
Registrován:
sob dub 03, 2010 6:04 am
Bydliště: Praha 4

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé