Mobil.cz- nová předplacená karta

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pát kvě 10, 2013 3:49 pm

Mobil.cz- nová předplacená karta

Obrázek


Minuta volání do kterékoliv sítě v České republice (mobilní i pevné) stojí 2,50 Kč, jedna SMS pak 1,50 Kč a MMS 5 korun. Za datové přenosy se neplatí. Za každé dobití získává zákazník balíček 200 MB dat s platností jeden měsíc. Když se zákazník přiblíží vyčerpání limitu balíčku, bude upozorněn pomocí SMS. Pak stačí jen opět nabít částkou 200 Kč a opět se automaticky aktivuje balíček dat o velikosti 200 MB s měsíční platností.


Všechny dobíjené částky lze využít na volání a SMS, internetové připojení je zcela bezplatné. Do uvedeného datového limitu v měsíci po dobití se navíc nepočítají návštěvy stránek patřících pod vydavatelství MAFRA a.s., tedy například celý portál iDNES.cz, Lidovky.cz, Metro.cz nebo stránky TV stanice Óčko. Bezplatný (a do limitu se nezapočítávající) je i přístup na všechny ostatní služby nabízené vydavatelstvím, jako je AAApoptávka.cz, Jizdnirady.cz, Rajce.net a mnohé další.

Po vyčerpání limitu datového balíčku zůstane připojení k internetu nadále aktivní, rychlost se ale sníží na 16 kb/s. To je pro zákazníky výhodné, s kartou Mobil.cz se nikdy nestane, aby se za datové spojení platilo.

Předplacená karta Mobil.cz samozřejmě umí volat i v zahraničí. Roamingové sazby jsou stejné jako u T-Mobile.


Více info:

http://m.idnes.cz/clanek.A130510_122030 ... ori_jm.idn

http://www.mobil.cz
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

ls8 | pát kvě 10, 2013 4:12 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

To není vůbec špatný nápad s takovýmto (ne)účtováním dat.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

jiri733 | sob kvě 11, 2013 12:32 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Ja to asi zaridim klukovi tech 200 MB na mesic by mu stacilo.
iPhone 6s
Mini iPad2
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 100
Registrován:
úte kvě 29, 2012 2:45 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | sob kvě 11, 2013 2:37 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

20+1 nejčastější otázka o virtuálním operátorovi MOBIL.CZ


http://m.idnes.cz/clanek.A130511_142043 ... ri_lhc.idn
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

seamaster | sob kvě 11, 2013 3:42 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Chapem to ja zle, 200mb za 200kc, takze ake data sa neuctuju?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 440
Registrován:
pát pro 09, 2011 9:19 pm

mrzic | sob kvě 11, 2013 4:50 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Ano, chápeš to zle. Je to 200 MB a ne 200 mb. Za 200 Kč máš kredit na volání a SMS/MMS za ceny viz. první příspěvek. Data jsou zdarma (i to je tam 2x napsáno).
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | ned kvě 12, 2013 10:41 am

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Osobně si myslím, že je to velmi zajímavá alternativa k BLESKmobilu. Nedávno mi skončil tarif a určitě nového virtuála přinejmenším odzkouším. Hned zítra si skočím pro kartu. :)
Docela mě zajímá, zdali i při vyčerpání FUPu, bude možno při té "rychlosti" 16 kb/s bezproblémově využívat například iMessage (třeba jen čistý text). Bylo by zajímavé si za dvě stovky koupit kartu a tím získat možnost neomezeného psaní mezi známými po dobu půl roku nebo dokonce 12 měsíců, bez nutnosti jakéhokoliv dobíjení.
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar Kony.cz | ned črc 14, 2013 9:15 am

Mobil.cz

Hoj, jak je to u tohoto operatora po vycerpani FUP ??? myslim tim omezeni atd... pujdou mi viber, iMessage, maily atd ??
Naposledy upravil Metalgirl dne ned črc 14, 2013 9:22 am, celkově upraveno 1
Důvod: Kdybys hledal, tak by jsi našel toto téma, sloučeno.
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 909
Registrován:
pát črc 17, 2009 2:01 pm

dalzap | ned črc 14, 2013 10:40 am

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Ano pujde
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 892
Registrován:
čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | sob črc 20, 2013 1:05 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Jejich SIMku mám v sekundárním telefonu ode dne uvedení a zatím se mi FUP vyčerpat nepodařilo (ještě jsem ani jednou nedobíjel, ale třikrát mi během té doby resetovali data, takže jsem byl zase na 200MB balíku). Každopádně pokud mi jej znovu nevyresetují, tak 19.7. se mi balík vyčerpá a určitě dám vědět, jak vše funguje/nefunguje při těch proklamovaných 16 kb/s. Jsem zvědavý hlavně na iMessages a WhatsApp.
Nicméně se domnívám, že je nás tady s tímto operátorem víc, tak třeba se někdo se zkušenostmi přidá.

Edit:
Včera dopoledne jsem vyčerpal FUP. iMessages, Whatsapp, e-maily (vše čistý text) a posílání sms z netu fungují bezproblému. Voocall Callback také ok. AppStore se po chvíli načetlo, ale při prvním pokusu o stažení aplikace hodilo chybu, ve druhém pokusu již došlo ke stažení aplikace o velikosti cca 2,5MB. Zkusil jsem to ze zvědavosti, v praxi takřka nepoužitelné (download zmiňované aplikace trval v ten moment cca 25 minut). Aplikace Skout funguje ok, stejně jak vyhledávání zajímavostí v nových mapách od Seznamu. Jízdní řády se po chvilce také načetly. Opera mini i Safari mi několik zkoušených stránek zobrazilo korektně, byť u některých náročnějších to trvalo okolo minuty. Mobilní verze stránek jsou o poznání použitelnější. U TapaTalku trvá přihlášení o poznání déle, než při běžné rychlosti internetu, ale také se mi pokaždé podařilo přihlásit na první pokus.

Takže za mě naprostá spokojenost a jen aby tak šlo pořád. :-)

Jinak před chvílí jsem se ve fóru mobilmánie dočetl, že údajně došlo k navýšení rychlosti po FUP z 16 kb/s na 32 kb/s. Takže asi i to přispělo k mým překvapivě pozitivním zkušenostem.
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Smrdaky | sob črc 20, 2013 9:05 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Na 16 kbit nefungovalo ani google voice search a vetina sluzeb timeoutuje... Nehlede k tomu ze zejmena ve 3g to asi dost drti baterku...
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | ned črc 21, 2013 8:36 am

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Mám opačnou zkušenost a stále platí to, co jsem napsal výše. Přidávám video s ukázkami fungování, bohužel kvalita nahrávky je špatná (iPhone 2G), ale i tak to o použitelnosti napoví.

Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=-JzdoBRzUeE

Potvrzují to i poslední příspěvkyí zde:
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 7#p9616057
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Smrdaky | ned črc 21, 2013 1:39 pm

Re: Mobil.cz- nová předplacená karta

Vzdyt jsi psal o 32 kbit a to je o 100% vic...

Docela by me zajimalo srovnani vydrze baterky, protoze 3g burstuje, tedy bere vice, ale kratsi cas, no ale pokud je orezano shaperem, pak selskym rozumem = horsi vydrz jak edge.

Mimochodem, jde na tabletu bez JB vypnout 3G?
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé