Jaky novy telefon koupit

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar djha53k | čtv srp 15, 2013 5:34 pm

Jaky novy telefon koupit

Tak muj iPhone3G temer po 5ti letech umira a ja ted stojim pred otazkou cim ho nahradit. Rozrostla se nam trosku rodina, takze 20k za novy mobil si nemuzu dovolit, cimz se iPhone5 (ci iPhone5S) vyradil z vyberu.

Pozdavky (must have):
- CiscoVPN (nefunguje na Windows Phone - tedy pry zatim neni aplikace, takze tim jsou bohuzel vsechny WP telefony mimo vyber)
- MS Exchange (plne funkcni!!!)
- úhlopříčka - 4" - 4,5" (padlo nechci, kolega prisel o 5" mobil, kdyz si ho zapomnel vyndat z predni kapsy kalhot a sedl si - preskl displej)
- Wi-Fi
- RAM 1GB a vic
- pamet 16GB+karta nebo 32GB (karty byt nemusi)
- konektor 3,5mm jack
- vestavěný GPS modul (pro navigaci Waze)
- fotak 4 MPx a vic (na foceni mam poradny fotak s poradnou optikou)
- cena 9000-13000,- Kc
Nechci zas zadnej "ybr" telefon, ale zas bych potreboval, aby mi vydrzel zas 3-4 roky.

Prvne jsem koukal na Xiaomi Mi2s (32GB), jenze pak jsem se dozvedel, ze v nem nefunguje MS Exchange (funguje jen prijem, odesilani a kalendar nefunguji). Xiaomi Mi3, ma bejt uz 5" (ci dokonce 5,5") padlo :fool:

Pak jsem koukal na LG, jenze idioti vsechny telefony s rozumnym displejem totalne zazdili se 4GB pameni a 512MB RAM :sorry:

Koukal jsem i na BlackBerry Z10, u nej se, ale bojim jak to bude budes operacnim systemem, co tam pujde za aplikace. O Androidu vim malo, ale o OS10 totalni nulu :shock:

Tak a ted "babo" rad :Rose:

----
edit: ted koukam na Meizu MX2 Flyme 2,0 Quad Core 1.6GHz CUP 2G RAM 16GB ROM 8,0 megapixelový fotoaparát 4,4 palcový kapacitní displej GPS WIFI 3G (otazka jestli je to 3G pro CR).
Naposledy upravil djha53k dne úte srp 20, 2013 12:45 pm, celkově upraveno 3
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar murder | čtv srp 15, 2013 5:40 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Tak co jiného než Windows Phone například taková Lumia 820, 920... zahoď předsudky a pohraj si s tím, budeš překvapený.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar djha53k | čtv srp 15, 2013 5:45 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

murder: pred WP me v praci varovali. Nefunguje tam prave CiscoVPN a ani Good.com aplikace pro WP zatim neni, takze bych se nedostal do prace :(
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar murder | čtv srp 15, 2013 6:26 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

No ono to asi není tak úplně pravda, ale když se šprajcnou okolnosti tak to nepůjde:
http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-lumia-920/poradna-otazka/197472/

Každopádně podpora bude přidaná v roce 2014:
http://www.zdnet.com/microsoft-to-add-vpn-support-to-windows-phone-8-in-2014-7000017903/

Škoda, v tom případě ti poradím BB
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | čtv srp 15, 2013 9:44 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Možná bude ten lowcost iPhone, zkusil bych počkat
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

slacho | čtv srp 15, 2013 10:18 pm

A čo bazár???
4-4s by mohlo stačiť to sa ti chce opustiť jabĺčko? ;-)
iPhone 3G
iPhone 4s iOS 6.1.3
iPad 2 iOS 6.1
iPhone 3Gs 32Gb iOS 6.1.3

iPhone 5 16Gb Black iPhone
5S 32Gb space gray iOS 8.0.2 non JB
6s 64Gb space gray
Apple TV 4
iPod nano 16gb
MacMini osx 10.10 Yosemite
iPad air 16Gb wifi space gray 8.0.2
MacBook Pro 13" 2015
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pát čer 12, 2009 6:46 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar cuting | čtv srp 15, 2013 10:33 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Až vyjde v září , to je za pouhý měsic, nový, tak 4s a 5 bude na trhu spousta. Každý rok takto prodávám současný typ a již dnes mám na 5 dva vážné zájemce, kteří čekají, až pětku pustím . Za 10-12 tisic určitě pořídíš. A možná přecejen bude levný plasťák, i když tomu osobně moc nevěřím. Nespěchej.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar djha53k | pát srp 16, 2013 8:05 am

Re: Jaky novy telefon koupit

murder:
- podpora VPN bude (snad) pridana v prvni polovine! 2014 - no tak rok na telefon cekat nemuzu :( nehlede na to, ze CiscoVPN je standard a to co pise ten "chytrej" pan na heurece je hroznej blbol! Ano implementace VPN ma kazda firma jinak, ale to se tyka jen backbone ("pozadi" = servery, proste infrastruktura), nikoliv klienta, CiscoVPN je jeden klient, zalezi pak na certifikatech a nastaveni "vstupnich" udaju do firmy.
- BB je dle poslednich zprav na prodej a kdovi jestli tu za roku jeste vubec bude s nami :( Hledam telefon na 3-4 roky (nebo aspon na 2-3 roky).


Lukáš Valenta:
- nechvatam, ale zas moc casu nemam, protoze iP3G se posledni dobou chova divne, samovolne se zapina display, musim restartovat co tyden (pred tim bez problemu 30-50 dnu)


slacho:
- nejsem tak "bohaty", abych si kupoval veci z bazaru, predevsim proto, ze chci ten mobil mit dalsi roky. Ne ze mi zas Japko za 1-2 roky zacne odinstalovavat aplikace z telefonu, protoze uz ho nepodporuje :(
- navic nikdy nemuzes vedet jak se k telefonu predchozi majitel choval, takze riziko predcasneho/neocekavaneho "umrti" je dost vysoka :-/


cuting:
- toz to gratuluji, ale pro me tohle neni, viz vyse odpoved pro "slacho"
- zatim nechvatam, ale vidim to tak, ze do konce zari budu muset novy telefon vybrat, at budu chtit nebo ne
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar murder | pát srp 16, 2013 10:32 am

Re: Jaky novy telefon koupit

Tak potom jdi do Androidu, co ti jinýho poradit. WP mi přijde jako srovnatelná náhrada za iPhone, dohání mílovými kroky, maká jak má, nelaguje, má slušné ceny, v odkazech co jsem poslal se píše, že CISCO se dá rozběhat, ale chce to CHTÍT, já tomu nerozumím, tak za tím nestojím, ale chtění řeší většinu problémů.... BB jsem používal ve starém Boldu, byl to starý telefon, tak už nebyl srovnatelný se současnými OS, což 10 dotáhla a šlape dle fór jak má. O konci různých firem se píše hodně - nyní víc je okurková sezóna, ale vzhledem k mohutnému nasazení BB v USA (a nejen tam) ve státní správě (šifrovaná komunikace) bych ten konec neviděl tak horký, třeba je někdo koupí, ale podpora jen tak neskončí. Androidů jsem zkusil několik, od levných až po drahé a prostě lagování tam bylo, čím víc nainstalováno, tím víc se mu nechce šlapat, mezi programy tuny balastu, musíš ladit systém (Androisté - to berou jako nesmírnou výhodu). Na 2-3 roky používání to rozhodně není - opět zdůrazňuji můj názor, ale ano Android měl u mě úspěch, docela jsem s ním ušetřil za volání a sms, prostě jsem se odnaučil telefon používat, abych se nemusel rozčilovat, že musím tak dlouho čekat...
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

ls8 | pát srp 16, 2013 11:17 am

Re: Jaky novy telefon koupit

Pokud chceš plně funkční MS Exchange a Cisco VPN a nechceš BB, nemáš jinou volbu než iPhone.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar djha53k | pát srp 16, 2013 4:40 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

murder:Tak Good by snad mel bejt uz i na WP
Good offers the greatest flexibility and choice to customers by providing cross platform device support (iOS, Android, Windows) across a broad selection of smartphones and tablet devices.

Ale najit na tom webu neco vic o "Windows" je fakt des.

ls8: no to sice ano, jenze se iPhone posledni rok dostal mimo moje cenove moznosti :o

Poptam se v praci a uvidime...
Nu coz, tak jeste mesic pockam, snad iP3G jeste prezije...
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát srp 16, 2013 4:44 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Tak do 12k se dá sehnat i ip5 nová nebo levnější 4S, které jsou třeba vrácené jako nové kusy po reklamaci.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar murder | pát srp 16, 2013 6:40 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Tak já mám Lumii 620, oni mají globálně certifikovanou Lumii 820. Určitě přidaj i další lumie, i když ta 820 není taky vůbec špatná. Fakt to není špatný systém a myslím že z iPhone je jednodušší přechod na WP než na Android + Windows po nátlaku ustoupil a nabízí minimálně 36 měsíců podporu v aktualizacích OS.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar Beavers | pát srp 16, 2013 7:24 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Souhlasím s názory Murdera. Na WP se dá opravdu zvyknout a pak bez újmy na vlastním zdraví uznat, že je to systém stabilní a spolehlivý na rozdíl od sice líbivého, ale sekajícího se Androidu. Apliakací je už k dispozici také dost. Stoprocentně univerzální přístroj, aby vyhověl všem požadavkům, stejně nikdy nikdo nesestrojí.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar cuting | pát srp 16, 2013 7:26 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Osobně nemám a doufám, že ani nebudu mít potřebu měnit iPhone za cokoliv jiného, už třeba jen proto, že jsem za aplikace a muziku utratil za ta léta několik tisíc dolarů, ale pokud by nebylo zbytí , tak bych take šel do WP. Kolega jej má , občas se mi dostane jeho Nokia do ruky a je to hodně příjemný system. Ale to je samozřejmě vždy individuální, o tom, co "musíš" a nebo musíš mít. :)
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Jadro | pát srp 16, 2013 7:45 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Nedavno jsem prodal iPhone. Chvili jsem mel Samsung Galaxy Ace 2 s Androidem a bylo to peklo. Porad se to sekalo. Ted mam Lumii 620 a neda se to srovnavat. Vsechno rychle, plynule, zadne zaseky, nebo vytuhnuti jak u Androidu. A to jsem mel cisty original SW. iPhone mam nejradsi, nedam na nej dopustit. Za sebe pokud cokoli jineho, tak urcite WP. Tim spis pokud je financni limit.
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

kotelník | pát srp 16, 2013 7:59 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Jak psal barberry, idealne sehnat swap iphone.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | pát srp 16, 2013 9:03 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

djha53k píše: Hledam telefon na 3-4 roky (nebo aspon na 2-3 roky)

V tom případě Android ne. 2-3 roky softwarově zařízení nepodporují. Zlatý Apple v tomto.
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

BaX | pát srp 16, 2013 10:36 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Ani Nexus? (nevím, ptám se)
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 812
Registrován:
ned pro 27, 2009 3:55 pm

kotelník | sob srp 17, 2013 11:47 am

Re: Jaky novy telefon koupit

Vymyslis blbosti. Kup si nejaky iphone. Jinak budes litovat a prides o vic. Asi takto, koupis android, usetris...po case prijde nespokojenost a prodas ho - se ztratou a koupis iphone, za ktery jeste doplatis. Pokud kupujes telefon na tak dlouho, neres par korun a kup novy nebo swap ve foliich.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

PeterKiss | sob srp 17, 2013 2:57 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Ak mas nakupene aplikacie v appstore a ios je pre teba vyhovujuci urcite radsej iPhone 4 ako vymenit znacku tym menis aj uzivatelske rozhranie a vlastne vsetko.

Iphone 4 je dobry stroj a myslim ze este 2 roky by tvojim poziadavkam sluzil neurob chybu kupis telefon ktory nebude vyhovujuci fukcionalne a uzivatelskou zakladnou to rovno mozes zacat pisat dopisy.

Ked sa vam financna situacia da ako tak do normalu kupis novy iphone.

Aj sestra ma prirastok a financne to je fak znicujuce a to este len krici, spí a papá :-)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar djha53k | sob srp 17, 2013 4:57 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Dekuji vsem za nazory. Po prostudovani nabizenych Android telefonu musim konstatovat, ze jsem si nevybral :(
Bud je to padlo (4,7"-5") pro me vyuzivani telefonu k nicemu, nebo to ma malo RAM, ci mista pro data (jak jsem zjistil od lidi co Android uz maji, tak karticky s mistem moc nepomohou, protoze tam lze dat jen hudbu/filmy, nikoliv aplikace).

Jeste se divam na Lumia 925, ale pri cene kolem 12k uz je fakt asi lepsi jit do iP5 (16GB white), ktery jsem nasel i za 14k.

Pockam na predstaveni iP5S (jestli se tak bude jmenovat) a dle toho se zaridim. Necely mesic snad jeste iP3G vydrzi.
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

kotelník | sob srp 17, 2013 10:28 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

"Karticky s mistem" :-D
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Anndy | ned srp 18, 2013 6:23 am

Re: Jaky novy telefon koupit

Uzivatelia androidu hovoria, ze vedia lahko urobit, aby sa dali "karticky s miestom" vyuzit plnohodnotne :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Jadro | ned srp 18, 2013 7:31 am

Re: Jaky novy telefon koupit

Pokud se nepletu, tak na to potrebujes root a pak se vymeni interni sd a externi sd, takze app se realne ukladaji na tu pametovku. Interni pamet se pak chova jako pametova karta.
Otazka je ta jednoduchost. Ne na kazdy telefon je root a provadet ho je vzdycky riziko a rozhodne to neni jednoduche jako JB na iP
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

lukasnemeckay | ned srp 18, 2013 8:16 am

Re: Jaky novy telefon koupit

Root neni tazky ale jak na ktory mobil na jeden mobil to moze byt jeden klik na druhom hodiny lustenia for.

Myslim ze tebe by bohate stacilo Lenovo P770 za malo penez s dobrou bateriou,displejom ktory splna tvoje poziadavky,takisto fotak,vykon je slusny dostacujuci na nejaky ten rocik, a u mobilu za 4600 by som neriesil nejaku dlhodobu podporu.Neviem ako to je ale stim tvojim programom ci funguje.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 288
Registrován:
ned čer 16, 2013 9:31 am

PeterKiss | pon srp 19, 2013 2:06 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

ked som ten root sprovoznoval na svojom galaxy tab 10.1 nebolo to zrovna tazke sluzia k tomu podobne nastroje ako na ios akurat sa inak volaju. ( prekvapovalo ma ze aj andorid ma nieco ako dfu) Ked som nahraval dnu upravene ROM tak som stiskal vsetky mozne HW tlacitka a preklikaval sa cez nejake mody :) rovnako ako na ios.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

martan1981 | úte srp 20, 2013 12:12 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Za mňa odporúčam HTC one. Najlepší telefón aký som doteraz mal a to som mal od iPhone cez z10 až po rôzne androidy. Fakt si ho aspoň niekde na predajni vyskúšaj.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
Host
Host
 
Příspěvky: 89
Registrován:
úte led 15, 2008 1:41 pm

Uživatelský avatar djha53k | úte srp 20, 2013 12:44 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

martan1981: no me se taky HTC One libi, ma ho kolega z prace a rozplyva se nad nim :) Jenze pro moje "vyuzivani" mobilu je to moc velky padlo :(

Takze prehodnocuji velikost na max 4,5".
Koukal jsme na HTC One mini, jenze otazka je, kdy vubec bude na trhu a navic to vypada, ze bude mit 8GB (ci 16GB max) bez karet, coz pri miste, ktere si "sezere" Android pro sebe je fakt malo :(

Toz holt pockat do zacatku zari a pak se rozhodnu...
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

martan1981 | úte srp 20, 2013 1:09 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Nuž veľkosť je pri highendoch žiaľ taká. Pre mňa he to ešte v pohode. Ak menšie asi bude najlepšie počkať či príde ten iPhone 5c. Prípadne kúpiť 5 z bazáru.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
Host
Host
 
Příspěvky: 89
Registrován:
úte led 15, 2008 1:41 pm

Uživatelský avatar witkoj | úte srp 20, 2013 3:35 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Rozdiel v rozmeroch HTC one vs. one mini je minimálny, preto si ber jednoznačne one. A navyše sa jednoducho dá prerobiť na Google edition s čistým androidom bez úprav - výhoda do budúcna, ak HTC prestane vydávať pre one aktualizácie, tak využiješ aspoň čistý android, ktorý má podstatne dlhšiu podporu.
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 164
Registrován:
sob led 24, 2009 9:06 am
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar djha53k | úte srp 20, 2013 9:00 pm

Re: Jaky novy telefon koupit

Musel obetovat jednu podminku a podivat se po 4,7" mobilech.
Nasel neco vykonejsiho pri stejnym displeji:
JIAYU G4 Advanced - MTK6589T Quad Core, 2GB RAM, 32GB ROM, 3000mAh

Bohuzel :(
Sehnat normalni mobil do kapsy (4"-4,5") je zrejme v dnesni dobe nerealne. Protoze vse co jsem nasel s timto rozmerem displeje, tak ma max 1GB RAM, ale co je nejvetsi problem, ze maji max 8GB ROM :shock:
Sice s SD, jenze to je akorat na vlastni fotky/mp3/video, aplikace se na to dat nedaji :Search:

Vetsi padla 4,7"-5", zas maji trestuhodne malou baterku. Napr. dat do 5" mobilu 1700mAh je fakt na :evil: , proste mobil na odpis a mit dlouhou prodluzovacku.
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé