BlackBerry Passport

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar pegas | čtv led 15, 2015 10:33 am

Re: BlackBerry Passport

http://www.mobilmania.cz/bleskovky/v-bl ... fault.aspx
signál od zaměstnanců, že akvizice Applem by se jim líbila více :-D
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Uživatelský avatar next751 | čtv led 15, 2015 11:28 am

Re: BlackBerry Passport

Divim sa, ze to odmietli...
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 743
Registrován:
ned kvě 26, 2013 1:57 pm
Bydliště: Ano

PP289 | stř led 21, 2015 10:32 am

Re: BlackBerry Passport

ls8 píše:Ta firma dlouhodobě prodělává stovky milionů dolarů za čtvrtletí, tedy kolem miliardy ročně. Pokud se to neotočí, na což to zatím opravdu nevypadá, je jen otázkou času, než to položí a někdo je koupí jen kvůli jejich patentům. Jen pro udržení nějaké osobitosti to akcionáři nebudou dotovat ze svého donekonečna.

Proč sem píšeš, když tady akorát vyvoláváš flame? BB pokud vím prodělává jenom mobilní část, ostatní služby vydělávají. A už několikrát bylo zmíněno, že jakýkoliv odkup BB šikmoočkama Kanada nedopustí a v zájmu ochrany vlastních dat je raději budou dotovat.
iPhone SE 64GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 157
Registrován:
úte črc 26, 2011 8:36 pm

ls8 | stř led 21, 2015 11:03 am

Re: BlackBerry Passport

OK, nebudu se dále vyjadřovat. Pojďme se ale dolmuvit, že se tady v tomto vlákně sejdeme ode dneška přesně za pět let a povíme si, jak to dopadlo, jo? :)
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Lipon | stř led 21, 2015 1:46 pm

Re: BlackBerry Passport

Nevšiml jsem si, že by vyvolával flame; řekl bych, že je to pořád v rámci konstruktivní diskuse
Čísla (ekon. výsledky) jsou jednou daná a přes to nejede vlak; proč by to měl někdo dotovat, z čeho? Notabene v takových řádech ... Pokud jiné divize jsou v zisku, může to dopadnout jako s Ericssonem.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 560
Registrován:
čtv zář 03, 2009 3:04 pm

PP289 | stř led 21, 2015 3:47 pm

Re: BlackBerry Passport

Já nevím, asi mám jiné představy o konstruktivní diskuzi. Toto je téma o BB Passport, jak je s ním kdo spokojený, jaké má chyby atd. Nevím, proč sem někdo má potřebu dávat odkaz(ještě navíc když to bylo několikrát vyvráceno)s nějakou akvizicí a začít tady mlít o nějakých číslech. BB s telefony nepřestává, Chen to řekl několikrát a výrobu telefonů momentálně dotuje z výdělků za BES, o který mimochodem projevil zájem i samsung a bude ho používat v Galaxiích.
A se současným stylem tady nemusí být za 5 let ani Apple. Apple Watch průser, iPhone 6(+) taky samý problémy, Macbooky už jsou 10 let stejný.
iPhone SE 64GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 157
Registrován:
úte črc 26, 2011 8:36 pm

Uživatelský avatar Manek49 | stř led 21, 2015 5:42 pm

Re: BlackBerry Passport

Co je za průser s apple watch?
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

Lipon | stř led 21, 2015 8:03 pm

Re: BlackBerry Passport

dobra, tak to oddelme do diskuse o BB obecne a tady at zustane je Passport
fakt nemam pocit, ze by ls8 vyvolaval flame, off-topic, no dejme tomu ...
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 560
Registrován:
čtv zář 03, 2009 3:04 pm

PP289 | pát led 30, 2015 5:22 pm

Re: BlackBerry Passport

Můžu se s odstupem času zeptat na názor na passport? Docela silně o něm uvažuju... :D
iPhone SE 64GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 157
Registrován:
úte črc 26, 2011 8:36 pm

Tonek | pon úno 02, 2015 2:09 pm

Re: BlackBerry Passport

Pro mě nejlepší alternativa, pokud bych měl někdy odejít od jablečných produktů. :good: BB PP je hodně reprezentativní zařízení. :wink:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
ned úno 13, 2011 11:22 am

richard2 | pon úno 02, 2015 2:16 pm

Re: BlackBerry Passport

PP289 píše:Můžu se s odstupem času zeptat na názor na passport? Docela silně o něm uvažuju... :D


Čistě subjektivně. Mám jej 4 měsíce, stále jsem "zamilovaný" a o návratu k iOS neuvažuju.
Nicméně s přihlédnutím ke všem jablešným zařízením, které doma i v kanclu mám, jsem i nadále fanda Apple a nyní i Blackberry :-)
Ty dvě věci se rozhodně navzájem nevylučují :-)
iPhone 1.1.2 OOB -> HTC Diamond -> Asus P565 -> HTC TP2 -> iPhone 4 16GB -> iPhone 5 16GB -> BlackBerry Passport
iMac 21,5"
iPad 3 32GB 3G
Apple TV
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 113
Registrován:
stř led 16, 2008 8:21 pm
Bydliště: Břeclav

Uživatelský avatar cuting | stř úno 04, 2015 9:26 pm

Re: BlackBerry Passport

Tonek píše:Pro mě nejlepší alternativa, pokud bych měl někdy odejít od jablečných produktů. :good: BB PP je hodně reprezentativní zařízení. :wink:


Representativní možná , protože je prostě JINÝ a svým způsobem originální, ale neznám kolem sebe mnoho lidí, kteří kupují telefon proto, aby byli IN. Možná několik mladých , aby se "odlišili", ale v této věkové sféře se již příliš nepohybuji. A v business sféře se stále více setkávám s lidmi, kteří "nevystavují" svůj telefon vůbec a často mají obyčejné "hloupé" telefony určené jen k telefonování a SMS, schované v kapsách a s vypnutým zvukem. Raději vystavují své hodně drahé klasické hodinky a perfektní obleky a boty. :)
Navíc, mnoho lidí má v aplikacích již poměrně dost peněz a přecházet jen kvůli "obrazu" k jiné platformě včetně BB a nakupovat nové app jsou pak vyhozené peníze. Často větší, než stojí telefon. Ale samozřejmě, že to je čistě individuální, proto je tak bohatý výběr na trhu a je to jen dobře.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

kotelník | čtv úno 05, 2015 4:03 pm

BlackBerry Passport

Videl jsem nedavno cloveka v coste, ktery tam s passportem sedel a bylo to pekne videt neco jineho. Ale Cuting to napsal presne. Mnohdy fakt clovek z top managementu ma starou nokii nebo odrbane stare blackberry a jezdi v A8. Neni to o telefonu, ten by mel splnovat to co chce uzivatel, ale rozhodne neni s jinym telefonem jinym clovekem...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

kotelník | stř bře 25, 2015 8:12 am

Re: BlackBerry Passport

vy, kteří passport máte...jak hodnotíte dlouhodobě? Prodali jste, nebo využíváte a nehlodá vás návrat zpět? Často se člověk (i já) pro něco nadchne a je to tak na dva týdny plus mínus...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar j.v. | stř bře 25, 2015 10:57 am

Re: BlackBerry Passport

Po přechodu z androida nemám ani po pár měsících naprosto žádnou potřebu vracet se zpět. Pro mě potřeby je bbos podstatně použitelnější a méně otravný. Aplikace budou nejspíš pro někoho bolest, mi chudší nabídka nevadí. Displej, klávesnice, a výdrž baterky je luxusní, na volání je to ale cihla (doporučuji používat hf, v ruce se telefon pronáší) . Celkově jsem spokojený a neměnil bych.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 487
Registrován:
pát říj 12, 2007 11:01 am

kotelník | stř bře 25, 2015 1:13 pm

Re: BlackBerry Passport

děkuji
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Julek | stř bře 25, 2015 11:29 pm

Re: BlackBerry Passport

BB Passport je fantastické zařízení, skutečně jsem ho měl moc rád. HUB mi chybí moc. Baterie a fantastický dispej ještě víc. BB jsem prodal jsem ho jen proto, že velká část mojí práce je po stavbách a pokud Vám věčně zvoní tel. a tahat neustále takové pádlo z kapsy a z pouzdra (nechtěl jsem mít bordel v klávesnici) mi fakt lezlo po 4 měsících na nervy. Kdybych větší část dne seděl v kanceláři neprodal bych ho. beru to jako spotřební věc, takže až bude passport 2, třeba to zase přehodnotím :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

kotelník | čtv bře 26, 2015 6:32 am

Re: BlackBerry Passport

Julku a co mas ted?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar rony | čtv bře 26, 2015 6:09 pm

Re: BlackBerry Passport

pravdu
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Julek | pát bře 27, 2015 4:11 pm

Re: BlackBerry Passport

iPhone 6 a jsem spokojený :), trochu cvakal tak jsem ho ohnul a je klid :D

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

kotelník | sob bře 28, 2015 6:18 pm

Re: BlackBerry Passport

:D
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | ned dub 12, 2015 8:47 am

Re: BlackBerry Passport

Už svůj Passport také nemám, před pár dny jsem jej prodal a zakoupil to samé zařízení v limitované červené edici. Narozdíl od černé verze, která je více decentnější a usedlejší, je ta červená jasná stylovka. Jsem si jistý, že mi vydrží minimálně do uvedení Passportu 2. Po cca půl roce mohu říci, že koupě tohoto zařízení nelituji a k iPhone se vracet v dohledné budoucnosti určitě nehodlám.
Blackberry Passport je jedinečné zařízení a určitě není pro každého. Pokud ale člověk k této mašince najde cestu, tak pro něj v podstatě žádná jiná alternativa neexistuje. :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar mike-biker | ned dub 12, 2015 9:33 am

Re: BlackBerry Passport

Červenou mám rád a toto vypadá velmi elegantně. :good:
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Jadro | ned dub 12, 2015 12:28 pm

Re: BlackBerry Passport

Tak jak mi v cerne verzi prisel nic moc, tak ta cervena je naprosto uzasna... Krasa.
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Julek | ned dub 12, 2015 3:13 pm

Re: BlackBerry Passport

Chrono Leggionaire píše:Už svůj Passport také nemám, před pár dny jsem jej prodal a zakoupil to samé zařízení v limitované červené edici. Narozdíl od černé verze, která je více decentnější a usedlejší, je ta červená jasná stylovka. Jsem si jistý, že mi vydrží minimálně do uvedení Passportu 2. Po cca půl roce mohu říci, že koupě tohoto zařízení nelituji a k iPhone se vracet v dohledné budoucnosti určitě nehodlám.
Blackberry Passport je jedinečné zařízení a určitě není pro každého. Pokud ale člověk k této mašince najde cestu, tak pro něj v podstatě žádná jiná alternativa neexistuje. :)


souhlas, Passport je fantastický!

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

hoboy | stř srp 12, 2015 7:30 am

Re: BlackBerry Passport

richard2 píše:
PP289 píše:Můžu se s odstupem času zeptat na názor na passport? Docela silně o něm uvažuju... :D


Čistě subjektivně. Mám jej 4 měsíce, stále jsem "zamilovaný" a o návratu k iOS neuvažuju.
Nicméně s přihlédnutím ke všem jablešným zařízením, které doma i v kanclu mám, jsem i nadále fanda Apple a nyní i Blackberry :-)
Ty dvě věci se rozhodně navzájem nevylučují :-)


A jaký je prosím váš názor teď?
Jsem take letitym uzivatelem vseho od Apple, ale HW klavesnice mi palcive porad chybela. Proto uvazuji o prechodu, ci doplneni sveho mobilniho parku.
Dekuji za shrnuti
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
čtv bře 21, 2013 10:45 am

Julek | stř srp 12, 2015 11:51 am

Re: BlackBerry Passport

Passport bylo super zařízení, druhé nej po Apple, bez debat. Mě časem začla vadit ta velikost :(

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar ssslnieckooo | stř srp 12, 2015 12:20 pm

Re: BlackBerry Passport

Tak aj ja som od dnes majiteľkou Passportu v limitovanej red edícii. Zatiaľ je to pre mňa totálny chaos, obrovská zmena oproti iphonu. Ale mobil je to krásny, to bez debát, už len rozlúsknuť inštalovanie android aplikácií a iphone prenechám manželovi :-)
Apple MBP with TouchBar 15" 2016  Apple iMac 27" 2013  iPhone X 64 GB Silver  iPad Pro 12,9 Gold Wi-Fi  iPad mini 4 16 GB Gold  Apple Pencil  Apple Watch Nike + 42 mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 163
Registrován:
úte zář 30, 2014 4:40 pm
Bydliště: Ružomberok

cizi | stř zář 14, 2016 9:50 am

Re: BlackBerry Passport

Zdravím uživatele passportu (tedy zda nějací zbyly). Chtěl jsem se poptat jak jste spokojeni a zda má smysl na toto zařízení přecházet. Jsem dlouhodobým uživatelem iPhonů, ale už bych celkem uvítal nějakou změnu. Díky za reakce...
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř črc 14, 2010 10:10 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | stř zář 14, 2016 4:09 pm

Re: BlackBerry Passport

Ahoj. To zařízení je, co se týče hardware, jedinečnè a pro určité spektrum lidí bezkonkurenční, nicméně z hlediska dlouhodobější podpory BB10 je to bohužel špatné. S tím jde ruku v ruce i podpora vývojářů a nejde jen o to, že nevycházejí tituly nové, ale končí i oficiální podpora např. Facebooku či WhatsApp. Pokud ti jde především o agendu, e-maily, kalendář, prohlížení internetu, tak poslouží stále na výbornou. Práce s delším textem je na dané klávesnici opravdu skvělá, zvykl jsem si na ni po pár dnech. Nadprůměrná je i výdrž, na druhou stranu je potřeba si zvyknout na velikost zařízení, především tedy šířku. Passport se dá nyní sehnat za opravdu zajímavou cenu. Btw. Já jej v březnu tohoto roku prodal, vrátil jsem se poslušně k iPhone, ale nyní pár dní vedle iPhone používám S7 Edge a vypadá to, že opět dezertuji. :-)
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

cizi | čtv zář 15, 2016 1:02 pm

Re: BlackBerry Passport

Díky za odpověď. Vlastnil jsem dříve Z10ku a byl jsem s ní dosti spokojený, hlavně co se HUBu týká, tak to byla pecka. S apkama to byla bída už před tím, ale poslední dobou žiji jen emailem, sem tam twitterem. Porovnával jsem Classic vs Z10 a Classic nemá cenu kupovat pokud nechce člověk klávesnici, protože to má shodný HW jako Z10ka. Passport mi přijde být stále dost drahý na platformu, která bude asi za dva roky úplně mimo.. no, uvidíme! BB OS10 je dobrý systém, škoda, že se neuchytil a zavládl téměř monopol nebo spíš stereopol (Android/Apple). Apple funguje na jedničku, ale po těch letech už mi to přijde být takové monotónní, bohužel :-(.
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř črc 14, 2010 10:10 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar mike-biker | čtv zář 15, 2016 1:14 pm

Re: BlackBerry Passport

Taky si myslím, že by to chtělo někoho třetího. Microsoft tvrdě selhal, sám nechápu proč.
APPLE příliš bobtná, třeba časem vymyslí verzi light - která nebude tak složitá, ale bude vysoce bezpečná a plně funkční.
BB OS jsem nikdy neměl, ale vím, že měl špičkového emailového klienta.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar pegas | čtv zář 29, 2016 9:16 am

Re: BlackBerry Passport

Kanadská společnost BlackBerry oficiálně oznámila, že končí s výrobou smartphonů a bude se plně soustředit jen na softwarovou divizi.
Zdroj: http://mobil.idnes.cz/blackberry-konci- ... lefony_ram
iPad Air wi-fi 16GB | iPhone 4S 16GB a 6S 16GB | Apple Watch SPORT 42mm
Vše vždy s poslední aktuální verzí iOS resp. watchOS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1412
Registrován:
úte říj 07, 2014 8:10 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron