Odhad počtu uživatelů iPhone v ČR

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

blechman | sob led 05, 2008 9:25 pm

Odhad počtu uživatelů iPhone v ČR

//spachal: puvodni nazev 'kolik'

Kolik je v česku I-phounů aplle 8G???

//spachal: .. doporucuji psat trochu 'inteligentnejsi' dotazy, nazvy temat a take nazev te firmy, co iPhones vyrabi .. dik :)
 

628 | sob led 05, 2008 9:29 pm

Muzes chodit od mesta k vesnice a prepocitat je... :lol: Tezko rict
 

Apophis.k | sob led 05, 2008 9:43 pm

podle mě snad každej, kdo ho má, nebo se ho alespon chystá koupit, tak navštěvuje tohle forum... stačí spočítat uživatele, a máš skoro výsledek...
 

628 | sob led 05, 2008 9:47 pm

tech 731 se mi nezda nejak moc, ale i tak jeste tady nebyl oficialne prodavan.
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | sob led 05, 2008 9:54 pm

jelikož se na všechna místa fora dostane každý bez registrace, tak to číslo je bezpředmětné. Navíc je tu hlavně ze začátku "regnutých i pár desítek spamů :) Tipnul bych si v CZ tak 9tisíc. Zdá se mi, že už podobná debata tady byla :wink:

4 Apophis.K
pěkně jsi předevčírem bojoval za iPhone na MM 8)
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Apophis.k | sob led 05, 2008 10:15 pm

no, popravdě tam bojuju každej den, i dnes jsem bojoval pod LandRoverem :-D ... Nenávidím totiž ty dementní Symbiňáky, kteří iPhone nikdy v ruce neměli a jen blbě kecají, ja symbian měl, tudíž vím, jak je naprd a můžu porovnávat ačkoliv těžko, protože iPhone je neporovnatelně lepší :-D
 

Julek | sob led 05, 2008 10:28 pm

Já ten tvůj příspěvek četl, je pravidlem že na MM je diskuze vždy lepší než článek :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | sob led 05, 2008 10:31 pm

nj..jenže to je jak kdyby člověk mluvil do prázdna. Bohužel nechápou(nechtějí pochopit) proč si člověk za ty stejné peníze koupí iPhone a ne třeba Kaisera. Asi má důvod proč jej kupuje a ví do čeho jde,tj. do toho co potřebuje,využije a zároveň má obrovský nádech stylovosti. Já bych neměnil za nic a nedokážu si bez něj život představit a to myslím naprosto vážně :wink: , MDA už mám jen na navigaci a Heroese :) . Nejradši mám jedince, kteří toho mazlíka nikdy nedrželi v ruce a píšou proti němu dalekosáhlé recenze, celkem k politování..o profesoru Hulvátovi se ani nevyjadřuju, kapitola sama o sobě :wink:


Edit: což takhle si založit vlákno, kde by někdo vždy hodil odkaz na diskusi, kterou objevil a která právě probíhá(samozřejmě kde budou provokace na iPhonek), no a kdo bude mít chut´ a čas, tak tam může hodit názor a tím bojovat za V.I.Phone :D
Naposledy upravil Chrono Leggionaire dne sob led 05, 2008 10:45 pm, celkově upraveno 3
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Apophis.k | sob led 05, 2008 10:34 pm

Julek píše:Já ten tvůj příspěvek četl, je pravidlem že na MM je diskuze vždy lepší než článek :)


jj přesně tak, jen mě štve, že vetšina ani pořádně není k tématu a když tam člověk příde až večer, tak mu trvá 20 minut než to přečte :-D

Jinak, když jsi to četl, tak mi určitě musíš dát za pravdu, tudíž přidej vodu do mlýna a postav se tam za našeho iPhoníka taky :-D

Další věcí je, jak lidi na iPhone reagují... Nejsem člověk, kterej by se za něj styděl, nebo ho nedal z ruky, rád ho půjčuju, ať si ho všichní vyzkouší, osahají a zjistí, jak je skvělej... už spousta mých kamarádů ho vyzkoušela a reakce byli povětšinou úplně stejný... první pohled: Fůůj, taková cihla, to bych nechtěl... Pak ho dostane do ruky, šlověk mu řekne, co má dělat a po půl minutě z nich vždycky vypadne: To je nejlepší, to musím mít taky :-D
Naposledy upravil Apophis.k dne sob led 05, 2008 10:37 pm, celkově upraveno 1
 

Julek | sob led 05, 2008 10:37 pm

To je škoda mého času, raději se věnuji tomuto fóru, psát něco pořád dokola nemá cenu. :roll:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar drsny | sob led 05, 2008 10:54 pm

do iphone jsme sel kvuli safari. tak dobre mobilni prohlizedlo jsem v ruce jeste nemel. nejsem zadny apple nadsenec, ani sampon nebo holka, ale kamos mi iphone pujcil na ceste na uiq session /* uiq je nadstavba nad symbianem */ (takze ano, jsem debilni symbianovec nebo jak to Apophis.k napsal) a pote, co jsem si s nim asi hodinu hral (samozrejme s s iphonem, ne s tim kamosem), proste jsem ho chtel. podarilo se mi ho poridit za 8300, coz je imo cena velice slusna, takze jsem absolutne nevahl, ale dal bych i vic, kdyby to neslo takhle. btw prvni hracka, jejiz cena jde od meho nakupu nahoru :-D

kazdy telefon ma nejake klady a nejake zapory. jiz nekolik let mam neco, co bezi na symbian uiq a celou dobu jsem s tim spokojen. nemuzu tvrdit, ze je lepsi iphone nebo p910i, kterou ted mam. kazde z tech zarizeni ma neco v cem je lepsi nez to druhe.

nemam rad shazovani lidi jen proto, ze maji radi jinou znacku telefonu nebo treba piti nez nekdo jiny. je kazdeho vec co mu vyhovuje a chutna. pro nekoho je iphone modla a neda na nej dopustit a jiny proste neprekousne, ze mu chybi neco na co je zvykly z jineho telefonu tak pro nej proste iphone nema smysl. ja uz delsi dobu mam dva telefony a kazdy z nich ma neco co ten druhy ne. mozna vypadam jako magor kdyz sebou taham dva telefony, fotak (ted momentalne ne, protoze je v oprave) a leathermana, ale jsem na ty veci zvykly a kdyz mi nejaka z nich chybi jesem z toho nervozni ;-)

ale to uz jsem fakt asi hodne off topic, takze se timto omlouvam
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1414
Registrován:
sob pro 08, 2007 8:38 pm
Bydliště: litomerice

Apophis.k | sob led 05, 2008 11:09 pm

no, jenže ty nepatříš do tý skupiny, co iPhone nikdy neviděli... stejně jako já to dokážeš objektivně porovnat, proto taky nebudu tvrdit, že symbian je úplně k ničemu, ikdyž do toho nemám daleko, protože nemávidím pomalost systemu, což je symbianovská neduha číslo 1... Kamarád má SE P1i, taky je spokojenej, ale když jsem si ho ted nedávno vzal do ruky(P1i samozdřejmě :-D), tak sem se nestačil divit, jak je iphone návykovej, vůbec sem se nedokázal zorientovat v menu, přišlo mi strašne nelogický... Jasně, že jsou lidi, kteří mají PDA, nebo smartphone na práci, potřebují číst a upravovat office a PDF soubory a další věci.... Ale spousta majitelů telefonů se symbianem nebo WM ani neví, co PDF je, pak mi povězte na co mají takový zarízení??

Každej ať si používá, co chce, ale nelíbí se mi ti, kteří iPhone nemají rádi jen proto, že je od apple, nebo proto, že je tolik úspěšnej a zároveň o něm nevědí vůbec nic...

to Chrono Leggionaire : založ, rád se přidám :-D
Naposledy upravil Apophis.k dne sob led 05, 2008 11:13 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | sob led 05, 2008 11:13 pm

yop. když to nebude vadit vedení :) hodil bych ten topic třeba do archivu a název by byl jednoznačný- Domobrana :twisted:
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Apophis.k | sob led 05, 2008 11:14 pm

ja bych to nechal ve vše ostatní, archiv nikdo nečte ;-) ..
 

Julek | sob led 05, 2008 11:16 pm

proto je to archiv, tohle není moc plodná diskuze k iPhonu :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Apophis.k | sob led 05, 2008 11:18 pm

není, ale diskuze to je, takže jelikož jsi rozumný moderátor, tak jí nezamkneš... ačkoliv to vypadá,že že už jsme tu stejně skončili...
 

Julek | sob led 05, 2008 11:21 pm

není důvod zamykat :wink: , pokud ano rozumný moderátor končí s rozumem a zamyká maže jako o život

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Apophis.k | sob led 05, 2008 11:40 pm

tak tak, ale znám pár moderátorů, co zamykají a mažou i daloby se říct bez pořádného důvodu, tudíž ty jsi ten rozumný :-D
 

Uživatelský avatar drsny | ned led 06, 2008 12:11 am

Apophis.k píše:Kamarád má SE P1i


p1 neni zrovna vhodnej priklad. kvuli jeji pomalosti jsem do ni nesel. ikdyz ji posledni firmware hodne pomohl
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1414
Registrován:
sob pro 08, 2007 8:38 pm
Bydliště: litomerice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé