Obnova dat Iphone pc suit...

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

dzava | stř říj 15, 2008 1:09 pm

Obnova dat Iphone pc suit...

Ahoj, mam takovy problem... Upgradoval jsem svuj Ip na firmware 2.1, nicmene jsem si (hloupe) zalohoval data v programu Iphone pc suit, kdyz jsem mel firmware 1.1.4, protoze jsem netusil, coz jsem tusit mel, ze se
soucasnym FW tento jinak bajecny program nerozchodim... Stahnul jsem snad uz veskere mozne verze IpPCsuit, ale proste ne...

Takze muj dotaz je prosty, je mozne udelat restore back UPnutych dat v IpPCsuit nejak jinak nez zase v IpPCsuit?
A nebo je nejaka funkcni verze Iphone Pc Suit pro FW 2.1? pokud ano, kde ji muzu stahnout?

Dekuji
 

Uživatelský avatar Beavers | stř říj 15, 2008 4:20 pm

Re: Obnova dat Iphone pc suit...

Hledej heslo iPhone PCSuite. To je těžké, když si každý těm programům dává název podle sebe. To pak vyhledávač najít neumí (pokud jsi ho vůbec použil).
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

dzava | čtv říj 16, 2008 5:10 am

Re: Obnova dat Iphone pc suit...

Vyhledavac a co to jako je? To je jako neco na netu, jooo? Aha, ja mam pocitac jenom chvilku, tak to tak ted vsechno objevuju... Vis...

Tohle forum je docela fajn, vsiml jsem si, ale ze se zde vyskytuje par jedincu, kteri maji potrebu vymyslet rado by chytre odpovedi a tim se snazi mozna i nekoho urazit? Odpoved, kterou jsem obdrzel mohl vypotit pouze opravdu nekdo hodne dobry, respektive doufam si rict, ze snad i jeden z nejlepsich!!!

Opravdu si myslis, ze sem nejdriv nepouzil vyhledavac, nestahnul vsechny mozne verze toho programu a neprecetl si hromadu temat plnych uplnych sracek, nez jsem vznesl dotaz? Abych Vas nahodou neobtezoval...

Takze diky za pomoc a nazdar...
 

Uživatelský avatar masklin | čtv říj 16, 2008 7:18 am

Re: Obnova dat Iphone pc suit...

@dzava: hod se do klidu jo

Zkousel jsi verzi 2.0.0.73?

jinak forum tady
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron