Internet na notebooku přes iPhone??

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Neferti_dance | stř lis 19, 2008 11:15 pm

Internet na notebooku přes iPhone??

Mám dotaz. Platím si na vodafonu internet na stálo a chci ho využívat i na notebooku. Dá se použít iPhone jako HW modem???
 

Uživatelský avatar masklin | čtv lis 20, 2008 9:02 am

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Ja pouzivam IMODEM, beha naprosto bez problemu pres kabel a sam si nakonfiguruje treba explorer
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar antton | čtv lis 20, 2008 9:09 am

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Ja pouzivam Pdanet, ale je dobry mit iphone pripojenej do usb(kvuli nabijeni), ptz kdyz je na wifi, edge a jeste zajistuje to spojeni, tak to dobre zere baterku...
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

Uživatelský avatar whisky96 | čtv lis 20, 2008 9:09 am

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

kedysi davno sa v AppStore objavila aplikacia NetShare, Apple ju este v ten den stiahol, nakolko to bolo v rozpore s tym, na com sa dohodli s AT&T, par ludom (vratane mna) sa ju podarilo zakupit ...

vtedy fungovala bez problemov, ale uz som ju dlhsi cas nepouzival, dokonca ani netusim ci funguje pod 2.1 (v AppStore sa uz samozrejme neda najst)

ale videl som, ze AT&T pripravuje nejaky tarif pre "iphone tethering", potom by taketo aplikacie mohli byt na appstore standardne
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar spachal_tmp | čtv lis 20, 2008 11:13 am

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Hledej na foru heslo 'tethering', pripadne si precti tento clanek: http://www.wallyx.com/tether-your-iphon ... usb-cable/. Anebo za 10USD zakup iModem, a mas po problemu (ma i demoverzi na vyzkouseni pred nakupem).
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

matulo | čtv lis 27, 2008 6:36 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

juramac píše:oficialne zatim ne , pokud mas jailbreak , tak neco na to je. Zkus hledat, je na to nahore tlacitko, resilo se to tady mnohokrat....... Jinak, ja osobne, kdyz nutne potrebuji , pouzivam u Vodafone , jako modem stary mobil s BT ,ale obcas uvazuji o jejich expresscard modemu. Mam radeji, kdyz mam telefon dostupny, coz pri jeho pouziti, jako modemu , nejde. Ale s ohledem na to, ze na cestach zpravidla vyuzivam wifi a pro postu mi staci iPhone, tak vaham. Naposledny jsem stary telefon s BT pro EDGE pouzil naposledy v breznu.....


Musím Ta trosku upravit. Pouzivam na routovanie do notebooku app PDANET, a aj ked som na nete,tak mam mobil dostupny, takze bezproblemov mi to slape a som spokojny.. Je sice pravda, ze potrebujes maj JB ale myslim, ze vacsina ludi, co su na tomto fore, JB spraveny maju. :D :D :D :D :D :D :D
 

xslide | čtv lis 27, 2008 9:03 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

PdaNet i iModem mají docela velké chyby.

Na PdaNetu se me docela často stává, že i když mám vytvořený připojení mezi PC a iPhonem, tak po zapnutí aplikace PdaNet me stejně napíše at jdu na Settings a připojim se k PC - pomůže většinou jen restart IP nebo NTB, jak kdy.

iModem si zase nakonfiguruje prohlížeč, ale když se pak připojím přes Wifi, tak je prohlížeč nastavenej na iModem a nejede mě na wifině, takže pro mě nepoužitelý.Připojení střídám skoro pořád.


Zatím používám PdaNet, ikdyž s ním taky moc spokojenej nejsem, takže sem si jej nekoupil dokud nebude lepší verze.Zatím ho mám aktivovanej "jinou" cestou:) ,ale pokud jej autoři vylepší, nebude mě líto dát 30 dolarů.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

evlo | ned led 04, 2009 10:31 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Ahoj,
jde jeste nekde sehnat ta netshare? Nejak nemuzu na googlu IPA najit.
Bohuzel iModem me vzdy spadne do bluescreenu :( a PDAnet ... ten je jen na 14dni zdarma a navic desna hackerina - ne kazda PC sitovka dokaze byt AP \: a asi jsem nepochopil celkove ty adhoc site atd.
Zkusim to jeste nejak pres iTunel podle toho navodu, ale nevim nevim.
 

Callipo | ned led 04, 2009 11:06 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

me by spis zajimalo na kolik se mi spomali net kdyz pretahnu FUP ... protoze 100MB clovek pretahne kdyz surfuje na notasu behem hodiny .. :( To je dobre tak akorat mozna na ICQ .. ja osobne sem to udelal jako proxy .. mam doma na stole mobil v nabijecce a sem wifinou pripojeny cez wifi a net mi jde vpohode ..
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 240
Registrován:
čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

evlo | ned led 04, 2009 11:16 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

A nechces napsat navod pro blbe? Precejen delat z PC AP nekdy nejde. A ty adhoc o kterych pisou nechapu - treba je to ale jednoduche. Hlavne pokudmozno jen s vyuzitim SW pro wifi co je ve viste hned odzacatku.
 

Callipo | ned led 04, 2009 11:59 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

http://www.appleiphoneapps.com/2008/08/ ... lkthrough/ podle tohohle to udelas .. Jen musis vedet kde ve windows nastavit proxy - ale pokud nejsi BFU tak to vis . :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 240
Registrován:
čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

evlo | úte led 06, 2009 7:21 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Tak jsem to rozjel pres ten iTunnel a putty - mam to to jeden cmd. Neni to tak krasne jako jeden klik na dialup ikonku, ale bezi to dobre. Jedina nevyhoda je to, ze me to otevre vic oken co me pak strasi na plose. Nevim stale jak rozjet ten iModem pres kabel, ale je mi to uz docela jedno :)
 

igIphone | úte led 06, 2009 10:45 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

evlo > mozes sem dat nejaky navod ako rozbehat internet cez iTunnel? Ja som s tym zapasil, a nerozbehal som to. Teraz mi to sice ide ale len cez 3proxy a Proxyfier.
 

evlo | stř led 07, 2009 10:10 am

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Bohuzel proxifier taky musim pouzivat.
1. Vytvoris iTunel
staci dat do cmd iTunel.exe 22 22
2. pripojis se k nemu pres putty s tim, ze putty dela proxy
nevim uz presne ale je potreba do putty dat -D 8080
3. nastavis proxyfier aby forwardoval vse na 127.0.0.1 8080
 

igIphone | stř led 07, 2009 10:39 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Dik. Ale mne sa to podla Tvojho popisu rozchodit nepodarilo. Islo mi to len s iPhone Tunnel Suite s iTunnelom a so spustenym iConnectom. Potom ked mi Proxifier smeroval na 127.0.0.1 1080 internet mi isiel. Rovnako aj Firefox pri nastaveni SOCK5 na 127.0.0.1 1080 mi komunikoval priamo a bez Proxifiera.
 

evlo | čtv led 08, 2009 2:24 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Proxyfier je tam jen proto abys nemusel aplikace nastavovat a tudiz to pak fungovalo bez proxy pri normalnim pripojeni.
 

igIphone | čtv led 08, 2009 11:41 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Jasne. To viem. Ale prave ten proxifier mi nefunguje s net-aplikacoiu. Tak napriklad aktualizacia Eset SmartSecurity sa mi cez Proxifier stiahne (Aj mi ukaze v hornom okne proxifieru ekrn.exe ako beziacu aplikaciu a rovnako aj dole v logu mam hlasene pripojenie) ale nijaky browser mi cez proxifier nebezi. Ani nenabehne ako aplikacia v hornom okne. Pritom test spojenia na google.com port 80 mi v proxifieri mi prejde...
 

evlo | ned úno 22, 2009 3:09 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

ME funguje vse az na aktualizaci esetu, ale mam verzi 2.7, zkusim tedy 2.8 ....

EDIT: tak to nepomohlo, ale protoze mam podezreni na vira, tak bych velmi rad aktualizoval :(
 

viky | sob kvě 30, 2009 10:37 pm

Re: Internet na notebooku přes iPhone??

Podarilo s mi spustiť tok dat cez itunnel ... , fungujú maily, skype ale nemôžem zprevádzkovať internetový prehliadač , neviete v čom je problém ?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron