iTunes8 vs zaplnovani disku...

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar djha53k | ned pro 07, 2008 8:55 pm

iTunes8 vs zaplnovani disku...

Zacalo se mi "nejak" zaplnovat D-cko kde mam MSWoknousy Dokumenty.
A zjistil sem ze iT8 si delaji nepochopitelne kopie hudby do:
D:\Documents\Hudba\iTunes\iTunes Music\ :evil:

Takze vsechny MP3 alba, ktery mam v G:\mp3 a pridal jsem je do iPhonu si iT8 uplne debilne kopiruje jeste do D:\Documents\Hudba\iTunes\iTunes Music\ :evil:

Proc mit MP3 na disku jednou, dyz ty samy muzu mit dvakrat, ze :roll: :!:

Da se to nekde v iT8 zakazat, fakt me prestava bavit pri kazdy obmene obsahu iP3G, jit do D:\Documents\Hudba\iTunes\iTunes Music\ a smazat kopie vsech MP3 alb, ktery sem si prave sync-nul do iP3G :? :(
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

mike0007CZ | ned pro 07, 2008 9:24 pm

Re: iTunes8 vs zaplnovani disku...

iTunes - preferences - advanced - copy files to iTunes Music folder...
Tuto možnost měly všechny verze iTunes. Pokud máš muziku na interním disku je to lepší nechat zaškrtnuté a mazat zdroje odkud přidáváš. Pak zálohuješ jen jeden adresář a máš vše na jednom místě. Chvíli mi trvalo než jsem se iTunes naučil používat a teď na něj nedám dopustit.
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 552
Registrován:
pon pro 03, 2007 6:05 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar djha53k | ned pro 07, 2008 9:44 pm

Re: iTunes8 vs zaplnovani disku...

jeeee, dekuji za usetreni 6GB mista na HDD :wink: :idea:
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 489
Registrován:
čtv srp 21, 2008 5:53 pm
Bydliště: Praha

mishal | pát črc 10, 2009 8:33 pm

Re: iTunes8 vs zaplnovani disku...

Nechcem zakladať nový topic a preto to píšem sem, týka sa to iTunes a zaplnenia disku ale nie v PC ale v iP, zo začiatku ked som nevedel čo dať do iP tak inštalácia aplkácii a back-up iP prebehol rýchlo teraz ked mám v iP volných 2giga tak ten back-up trvá dosť dlho a to mám len 8gigovú verziu to nechcem vidieť kolko by to trvalo v zaplnenom 16 gigovom ip alebo v novom 3gs s 32 gigovou pamäťou, asi je to blbá otázka ale musí to pokaždé ked chcem nainštalovať jednu *[zakázáno] trvať tak dlho a nedá sa neako iba nainštalovať bez back-upu alebo sa jednoducho s tím musím zmieriť?
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | pát črc 10, 2009 11:10 pm

Re: iTunes8 vs zaplnovani disku...

Melo by to jit nejak nastavit. Jinak da se to vypnout tak, ze pri tom backupu stisknes ten krizek, pak uz by to melo pokracovat rovnou instalovanim apps.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

mishal | sob črc 11, 2009 8:28 am

Re: iTunes8 vs zaplnovani disku...

No ale ono to najskôr inštaluje a potom back-up. a ked skončí back-up tak už naskočí len disconect.
 

BadBoY-8 | pát srp 07, 2009 8:32 am

Re: iTunes8 vs zaplnovani disku...

Ja to mám tak napůl vyřešene.... Odznacil jsem to at si to vytvari kopii a odstranil to z te Hudby, ale ted kddyz neco chci pustit v Itunes tak mi to nabidne Locate a cencel, Myslel jsme ze to vyřešim tím, že v tom samem nastaveni vymenim cestu kte hudbe... Takze když ji mam na Cčku na ploše tak jsme tam dal C:\Documents and Settings\BadBoY-8\Plocha\Hudba ale problem pořád trvá.
Co stim?:
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron