Najlepsi spravca

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

mudrnudl | sob srp 08, 2009 10:04 am

Najlepsi spravca

Ahoj,
viem, ze je tu o spravcoch pisane celkom dost, ale nenasiel som ziadnu ucelenu temu, ktora by bola presne od tohoto. Zujima ma aku alternativu za iTunes pouzivate resp. ktory spravca na iPhone je najlepsi na PC - prosim hodte sem aj link na domovsku stranku programu alebo nejaku recenziu. Dalej ma zaujima, ci je nejaky soft aj na spravu aplikacii a cydia aplikacii - tiez vas poprosim o nejaky ten link. Mozte pisat aj vase postrehy s dotycnim programom, co sa vam na nom paci a co naopak nie.
Vsetkym, co prispeju do temy vopred
Dakujem
S pozdravom
MUDr.Nudl
Naposledy upravil mudrnudl dne sob srp 08, 2009 5:27 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Beavers | sob srp 08, 2009 3:44 pm

Re: Najlepsi spravca

Osobně jsem měl v dobách FW 1.1.4 v oblibě iPhone PC Suite (viz vlákna o něm, stačí napsat do vyhledávače název programu v uvedeném tvaru, případně iPhone PCSuite bez mezery za PC). Uměl spoustu věcí a byl PC User Friendly. Dokonce měl vlastní Instalátor, se kterým šlo instalovat aplikace pouhým připojením k PC (tedy bez internetu v mobilu i bez Wi-Fi). Jen neuměl dělat Restore a podobné záležitosti, přestože využíval platformy iTunes. Jaký je jeho osud teď, když jsou nové FW, nevím, protože jsem stále na FW 1.1.4 a milá iPPCSuite již nefunguje, protože se neustále chce aktualizovat na nové verze a to neriskuji - jsem rád, že mi iPhone funguje. Jak jsem ale koukal na verzi, která přišla po FW 2.0, měl jiné prostředí, podobné iTunes, takže možná zvládal i Restore. Jinak se choval podobně jako běžné programy k mobilním telefonům, jako třeba Nokia PC Suite.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Beavers | sob srp 08, 2009 5:32 pm

Re: Najlepsi spravca

Link na stažení iP PCSuite najdeš v tématech tomu věnovaných. Jiné programy neznám.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron