Jak snadno a rychle převést více textových souborů do ePub??

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

VinceCZ | pon zář 28, 2009 2:40 am

Jak snadno a rychle převést více textových souborů do ePub??

Prosím o pomoc. Budu si chtít číst knížky ve Stanze, ty knihy si dám do iP přes DiskAid, ale... Jaký program mám použít na převod do ePub? Stanza pro PC mi nevyhovuje, protože tam lze překonvertovat jen jednu (myslím tím najednou, pak musím zase znovu).
Chci si jich překonvertovat spoustu, takže by se jen přidali do toho programu a ten by je překonvertoval na dané místo.
Našel jsem třeba i program Calibre... ale přes ten mi to vůbec nejde. Vždy nějaká chyba a taky to tvoří metadata a dělá mi to bordel na disku. A nezjistil jsem ani, jak to překonvertoval na mé předem určené místo.

Děkuji za rady

PS: Šlo by hlavně o txt a doc, přinejlepším i pdf.
 

Uživatelský avatar rony | pon zář 28, 2009 6:29 am

Re: Jak snadno a rychle převést více textových souborů do ePub??

tiez som nenasiel nic.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

r.a.c.e.k | pon zář 28, 2009 7:32 am

Re: Jak snadno a rychle převést více textových souborů do ePub??

Calibre bych nezatracoval. Chyba bude nekde mezi txt soubory, zidli a monitorem, to nemyslim ve zlem. Nedavno jsem se pokousel o podobne. Mel jsem knizky v pdb, pomocti utilitky kterou jsem tady nekde postoval jsem to dal do txt a v calibre konvertoval. Az bude cas podivam se, na cem to pada, reseni bude mozna trivialni.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

VinceCZ | pon zář 28, 2009 10:23 am

Re: Jak snadno a rychle převést více textových souborů do ePub??

Tak jsem si s tím pohrál ještě dnes ráno a už to šlo. Ted ještě aby to fungovalo v iP.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron