iPhone PC Suite - všeobecně - část 1. uzamčená

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

ilijusin | pát bře 21, 2008 4:48 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

pri pokusu o spusteni mi to hazi error (viz prilozeny screen)

iTunes i NET Frameworl 2.0 mam

predtim sem to spoustel na Vistach bez problemu, 3dny zpatky sem ale formatoval a ted tam mam XP...


edit: uz sem to rozjel na stolnim PC, ale potrebuju to mit funkcni na notebooku, to stolni PC je taky XP mimochodem

edit2: tak sem v problemu,, potrebuju manualne odstranit jednu app, tak sem myslel ze to zlvadnu pres ten PC Suite, a ono se tam zadna app neobjevi..
 

lodyha | ned dub 06, 2008 7:17 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Zdravim lidi, mam problem sesynchrem kontaktu pres tento prg. Synchronizuji se mi v pohode ale nerozdeli se mi do "slozek" A B C D atd takze nemuzu pouzivat rolovani pres pismena. POmuze nekdo?? Tuhle synchronizaci jsem udelal proto bo mi nejde synchro pres iTunes. Please fakt help
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
čtv dub 03, 2008 7:58 pm

Uživatelský avatar elka | úte dub 08, 2008 8:48 am

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Zkoumali jste někdo, jak odinstalovat toho daemona v iPhonu, který slouží pro komunikaci s PC Suite?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 698
Registrován:
sob lis 10, 2007 12:39 am
Bydliště: Ostrava

Uživatelský avatar burr0head | úte dub 08, 2008 11:40 am

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

vcera jsem pres iPhone PC Suite 1.0.2 instaloval nejaka nova tematka a po restartu mi to tak rozhodilo iPhone,ze uz jen jablicko a nic...takze dnes vse znova,jeste ze to neni Nokia,to uz bych dohromady nedal.:))
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 405
Registrován:
stř lis 21, 2007 10:33 am
Bydliště: Praha

markor | ned dub 13, 2008 11:53 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

tak uz mam v1.0.5. a posila to SMSky, ktere nejdou nekterym co pouzivaj jinou verzi PCsuite. mam tu netdragonovou, update se provedl do stahnuteho zipu. pekne vychytane. az na tu cinstinu, ale je to intuitivni ovladani pres obrazky.
 

Cheetah007 | pon dub 14, 2008 11:56 am

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

elka píše:Zkoumali jste někdo, jak odinstalovat toho daemona v iPhonu, který slouží pro komunikaci s PC Suite?

V MobileFinder aplikace smazat nejde?....no RESOTRE pomuze stoprocentne :wink:
Ten program neni spatny ale obcas v iPhone udela "paseku"...je to dost velky zasah do systemu jehoz soubory nema iPhone narozdil od WM nijak chranene proti prepsani/smazani
Od te doby co jsem 8GB prodal a poridil 16GB PC Suite nepouzivam a ani mi neschazi....mam instalovane jen veci ktere potrebuji a vyuziji.Zkusenost me poucila nestahovat a neinstalovat vse na co prijdu (totez platilo i drive u WM)
 

fajnman | pon dub 14, 2008 12:09 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Ten praogram se dal drive smazat klasicky pres nejaky souborovy manazer tc, winscp3, byla tam primo slozky nic vic. Nevim jak je to ted, tehdy jsem to mazal, a pak kdyz jsem se chtel pripojit s pc suite musel jsem to opet instalovat.
 

Uživatelský avatar atyp | pon dub 14, 2008 2:35 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Přesný!! Taky jsem 8Gb prodal a koupil 16Gb, tam jsem nainstaloval jen to, co potrebuji, je to jako v pocitaci, urcite i po odinstalaci tam zustavaji nejaké sracky, ktere muzou pak zpusobit kolabovaní iPhone. Dokonce jsem si zaplatil službu "Caterpillar" - ta se mi líbí, moc, za tech par stovek to stoji za to- pekna aplikace! atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 613
Registrován:
úte úno 12, 2008 7:02 am
Bydliště: Kroměříž

7luke.com | sob dub 26, 2008 1:22 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Chlapi tak mi to teď stahuje už 1.0.6.1, ale nějak mu to trvá......










tvůj poslední příspěvek smazán, přečti si pozorně jak postovat příspěvky na tomto fóru. Julek
 

trava | sob čer 14, 2008 9:24 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Dnes jsem zprovoznil asi poslední verzi iPhone PC Suite 1.0.7.2 .
Lze stáhnout na http://www.free-codecs.com/download/iPhone_PC_Suite.htm .
Mám 64bit. visty a tam pc suite neběží. Tak jsem nainstaloval XPčka do virtuálního stroje přes program virtual box (doporučuju) a vše po asi 4 hodinovém úsilí funguje. Knížky jsou už v iPhonu.
Závěr: jde to i přes virtuální počítač.
 

Flames666 | čtv čer 26, 2008 11:30 am

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

nejde mi zpojazdnit ten Deamon... uz som skusal assi vsetky verzie tohoto softweru a assi milion krat som iphone rebootoval roznimy sposobmi(app Boss pref/normalne vypnut a zapnut/HOME+vypnut)... nefunguje mi nic uz som z toho zufaly a mam chut hodit iPhone o stenu... pls poradte bo to assi urobim...

edit:mam XP.. a assi setky dostupne verzie iPhone PC Suite... (na poslednej je to iba na 2 resety...)
 

brisano | úte srp 12, 2008 8:51 am

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Pohodovej softík. Ze začátku těžké chvíle, ale teď už v pohodě. Už běží jak má. Doporučuji
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
sob kvě 24, 2008 6:42 pm

ilijusin | úte srp 12, 2008 12:05 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

od te doby co jsem kvuli nemu prisel o 50 Poznamek (nektere opravdu dulezite) to nepouzivam, manualni prace je mnohem jistejsi
 

Uživatelský avatar Beavers | úte srp 12, 2008 3:45 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Souhlasím s brisano, jsem s ním spokojen, zatím mě nezklamal, i hudební alba dělá dobře a jednoduchým postupem a v jeho instalátoru jsem našel programy, které nebyly v Installeru (myslím jiné verze). Aktualizace aplikací je tam mnohem dříve než v Installeru. Snadná instalace i odinstalace. nední důvod, aby nechodil. Spolupracuje (zřejmě) s nějakými soubory z iTunes (ale to je pro mě španělská víska), proto je potřeba jako první nainstalovat iT. Taky je nutno mítv iP nainstalován (přes Installer) ZiPhone iBricker Fix.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

sendisek | úte srp 26, 2008 8:43 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Almi: citát zmazaný. prečítaj si FAQ,ako správne citovať príspevky.


me to taky vzdy napsalo ze se to nepovedlo ale pak sem jen restartoval pc a jede to ... ikdyz jede ... vsechno jde jen nemuzu nahrat zadnou musicu :( ani video nevite nekdo cim to je? muzu pridat ringtone ale hudbu nepridam :(
 

Uživatelský avatar python2003 | stř srp 27, 2008 4:59 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

mam problem s nastavovanim prav v PC Suite 1.0.7.2. (iPhone 3G, FW 2.0.1. pwned) jakmile se o to pokusim,vyskoci mi tahle hlaska, pokud dam continue, tak program zamrzne a uz se nic nestane :(

Obrázek
iPhone 3GS 32GB white 5.1.1 pwned + ultrasn0w 1.2.7
iPod Shuffle 2nd Gen 4GB
Macbook Air 1.63GHz
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
pát čer 06, 2008 5:22 am
Bydliště: Litoměřice

Uživatelský avatar Beavers | stř srp 27, 2008 6:53 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Tato informace je pro všechny uživatele: stáhni si pro FW 2 novou verzi PCSuite. Na téhle stránce http://down.tgbus.com/soft/21980.shtml sjeď kousek dolů a tam uvidíš asi 4 cm zelené pole s oranžovou ikonou s bílou šipkou, pod ní jsou tři zelné ikonky a u nich něco v čínštině, stiskni druhou nebo třetí, to je instalační soubor. Je zabalený, po stažení si ho někam rozbal, neinstaluje se. Do Adresáře LangPack nakopíruj soubor, který stáhneš tady z tohoto fóra: http://iphonefreakz.com/2008/08/20/ipho ... rmware-20/ je to třetí a čtvrtý příspěvek, můžeš si vybrat, jsou to dvě různé angličtiny. To abys neměl program v čínštině. Na této stránce je i předchozí verze PCS, která má větší velikost a instaluje se. Angličtina je dělaná do ní.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Tomasoo7 | čtv srp 28, 2008 12:34 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Mě iPhone PC Suite jde .. a verzi mám 1.0.7.2 takže problém budete mít ve verzi..

Obrázek
 

mates2000 | ned srp 31, 2008 1:50 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Beavers píše:Tato informace je pro všechny uživatele: stáhni si pro FW 2 novou verzi PCSuite. Na téhle stránce http://down.tgbus.com/soft/21980.shtml sjeď kousek dolů a tam uvidíš asi 4 cm zelené pole s oranžovou ikonou s bílou šipkou, pod ní jsou tři zelné ikonky a u nich něco v čínštině, stiskni druhou nebo třetí, to je instalační soubor. Je zabalený, po stažení si ho někam rozbal, neinstaluje se. Do Adresáře LangPack nakopíruj soubor, který stáhneš tady z tohoto fóra: http://iphonefreakz.com/2008/08/20/ipho ... rmware-20/ je to třetí a čtvrtý příspěvek, můžeš si vybrat, jsou to dvě různé angličtiny. To abys neměl program v čínštině. Na této stránce je i předchozí verze PCS, která má větší velikost a instaluje se. Angličtina je dělaná do ní.


Tak jsem to pouze sloucil do hromady je to i s anglictinou rozbalite a fungujete http://rapidshare.com/files/141539302/iPhone_PC_Suite_2.0.0.71.rar
nebo
http://www.iskladka.cz/download.php?file=1220187236_iphone+pc+suite+2.0.0.71.rar
THX Beaversovi
 

Uživatelský avatar Beavers | ned srp 31, 2008 2:15 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Téma je sice iP PCSuite 1.0.2, ale pokračujeme zde v popisování verze 2.0.0.71beta, zatím poslední. Vypadá dobře, pomalu pracuji na české verzi, jen mě zdržuje to, že zatím jedu na iP FW 1.1.4 a tuto verzi PCS se jaksi obávám ve spojení s telefonem použít. Zatím jsem počeštil základní okno včetně záložek a všeho co se pod záložkami skrývá. Mnoho tam zůstane čínského (není to přeloženo ani do angličtiny a není to obsaženo v souboru s jazykem). Většinou se ale jedná o odkazy na čínské weby, což není problém zjistit, navíc jsou tam popisky v angličtině. Předchozí verzi mám taky v češtině, takže vidím, že se funkcemi obě verze podobají. PCS obsahuje i vlastní installer tak, jako tomu bylo v předchozí verzi.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar creck | ned zář 14, 2008 10:00 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

zkousel jse to i s origo stranek i tu verzi uz s anglictinou a porad to mam takove :( co s tim kluci ? je to v poradku ? porad mi tam vyskakuje at upgraduju daemona a kdyz to udelam a restartnu telefon tak to chce znova
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 180
Registrován:
úte srp 26, 2008 6:59 pm

Wrata | pon zář 15, 2008 12:16 am

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Kdyz zapnu jakykoliv PCSuite tak mi to vyhodi klasikou Windows hlasku ze program musi byt ukoncen. Vite nekdo co tim?
 

Uživatelský avatar Beavers | pon zář 15, 2008 3:26 pm

Re: iPhone PC Suite 1.0.2

Tuto první část zamykám, pokračujte v části 2 zde:
viewtopic.php?f=71&t=1929&p=79252&hilit=pc+suite#p79252
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron