Po konvertování orig. DVD vady videa

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

BoeingFAN | čtv črc 15, 2010 9:24 pm

Po konvertování orig. DVD vady videa

Ahoj, nebyl jsem schopen najít duplicitní téma, tak se moc omlovám pokud jsem založi zbytečené téma, ale mám problém, někdy když v HandBreak konvertuji DVD do iPhone/iPod Touch formátu, tak výsledné video má na sobě vady: jsou v něm zhuba půlcentimetrové čtverečky, které různě problikávají a většinou jsou zelené nebo šedé a navíc se seká audio. Stává se to pouze u originálních DVD (zhurba nad 700 Kč), u vypálených nebo stažených tento problém není, proto si myslím že jde o nějakou ochranu či co. Dokonce když dám v HandBreak Preview a potom "Play with QT" tak je to to stejné (viz. screen). Předem díky za odpovědi.
Obrázek

A není ti trapné se tady chlubit s tím, že stahuješ a přepaluješ DVD? Beavers.

Beavers: teď jsem napočítal svoje DVD a ty přepálený mám 3 a asi 50 mám ve stojanu originální v hodnotě kolem 1000Kč a potom asi 12 originální BR disků. Takže ty vypálené (pouze 3) mi jako příklad snad odpustíš :wink: Jinak přiznej se nemáš doma alespoň 3 vyp. filmy?? Nebo alespoň pár za 30 Kč z Blesk edice apod. (to je pro mě warezáctví :roll: )
Naposledy upravil BoeingFAN dne čtv črc 15, 2010 9:50 pm, celkově upraveno 1
 

ls8 | čtv črc 15, 2010 9:37 pm

Re: Po konvertování orig. DVD vady videa

HandBrake neodstraňuje ochranu CSS (resp. odstraňuje, ale jenom na Macu s využitím knihoven z VLC). To musíš udělat nejdřív v něčem jiném, a pak na to teprve pustit HB.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

BoeingFAN | čtv črc 15, 2010 9:39 pm

Re: Po konvertování orig. DVD vady videa

is8: moc děkuji!!!! Teď jsem jeden takový program našel je to ono?? http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/kodeky/dvd-regioncss-free/
 

Uživatelský avatar Beavers | čtv črc 15, 2010 9:42 pm

Re: Po konvertování orig. DVD vady videa

BoeingFAN píše:...teď jsem napočítal svoje DVD a ty přepálený mám 3 a asi 50 mám ve stojanu originální v hodnotě kolem 1000Kč a potom asi 12 originální BB disků. Takže ty vypálené (pouze 3) mi jako příklad snad odpustíš :wink: Jinak přiznej se nemáš doma alespoň 3 vyp. filmy?? Nebo alespoň pár za 30 Kč z Blesk edice apod. (to je pro mě warezáctví :roll: )


O tom nebyla řeč, mluvil jsem o tom, že se s tím chlubíš veřejně. Nevím, co je Blesk edice za 30 Kč (nic takového neznám) v souvislosti s warezem, nevím, co je BB disk.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

BoeingFAN | čtv črc 15, 2010 9:46 pm

Re: Po konvertování orig. DVD vady videa

Bea: ja se s ničím nechlubím, pouze uvádím příklad. Ty 3 warez filmy mám jen proto abych vyzkoušel ten HB, dokonce jeden z těch tří filmů je Sex Ve Městě a ten mám právě originální v exclusive edici za cca 1000Kč, jenže jeho originální "verze" mi právě dělala tyhle problémy. Ohledně BB jsem se spletl a chtěl napsat BR (Blue-Ray). Těma filmama za 30Kč jsem myslel ty které se prodávájí v trafikách v papírovém obalu, je to teď strašná "móda" a mě se to vůbec nelíbí. Jinak jsem Anti-Warezák!!

is8: pls jen pro info co je VLC knihovna?? Ptám se proto, protože v Preview je možnost buď "Play with QT" nebo "Play with VLC" a to právě nejde.
 

Uživatelský avatar Beavers | čtv črc 15, 2010 9:57 pm

Re: Po konvertování orig. DVD vady videa

1. Nikoli BR, ale BD
2. Nikoli za 30, ale za 49, 59, 69 a 99 Kč a nejen v trafikách. Filmy někdy na lepší úrovni než ty, co se prodávají za 400 Kč (mnohdy jde o stejného distributora a shodné vydání, jen je dána v reedici do těchto pošetek. Vycházejí také v pěkných digipack obalech, slim. Je to elegantnější než ty ohavné tlusté krabice. Takže bych to zas až tak neodsuzoval. Navíc vycházejí tituly, které stejně na "normálním" DVD neseženeš, neb nebyly vydány (u nás).
3. Nejde o "módu", ale o záchranu (marnou) našeho filmového trhu. Mělo se tím zamezit stahování filmů, leč naše česká povaha je taková, že si to raději stáhnu v komprimované podobě DivX 700 MB, se zvukem 2.0 a zkouknu to na monitoru v PC, než abych letěl do trafiky nebo samky a dal za to 50 korun, což jsou 3 piva.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

ls8 | čtv črc 15, 2010 10:14 pm

Re: Po konvertování orig. DVD vady videa

BoeingFAN: VLC je přehrávač videa, který v sobě obsahuje knihovnu dekódující chráněná DVD. Na Macu (pouze na Macu!!!) umí HandBrake detekovat nainstalovaný VLC a tuto jeho dekódovací knihovnu použít. Na Windows a Linuxu to HandBrake bůhvíproč neumí, přestože i pro tyto systémy VLC existuje i se zmíněnou decss knihovnou.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé