Synchronizace kalendáře

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Donovi | úte kvě 03, 2011 2:57 pm

Synchronizace kalendáře

Zdravím, poradíte mi prosím někdo program kompatibilní s iTunes, abych mohl synchronizovat kalendář v iPodu 4. Gen?
V PC mám Microsoft Outlook 2010 a iTunes píše: No supported calendar application can be found.

Pro vysvětlení, poptřebuju synchronizaci s nějakým programem v PC, aby když si přidám nějakou událost v iPodu, synchronizoval se s PC a potom se s PC synchronizovala moje Nokia N97 Mini a naopak - abych nemusel události zvlášť přidávat do obou zařízení
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
pon dub 04, 2011 9:37 pm

ls8 | úte kvě 03, 2011 3:05 pm

Synchronizace kalendáře

S MS Outlookem 2010 to funguje.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Donovi | úte kvě 03, 2011 3:32 pm

Re: Synchronizace kalendáře

Co mám teda udělat, aby si iTunes všimnul, že mám Outlook nainstalovaný a nabídl mi ho k synchronizaci kalendáře?

Edit:
Neexistuje nějaký jiný program na ten kalendář?
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
pon dub 04, 2011 9:37 pm

Donovi | úte kvě 03, 2011 9:13 pm

Re: Synchronizace kalendáře

MODERÁTOR Barberry.pha VARUJE:

nedelej double posty, pouzij tlacitko upravit, tedka jsem to za tebe upravil priste uz bude smazan!
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
pon dub 04, 2011 9:37 pm

Uživatelský avatar rony | úte kvě 03, 2011 10:24 pm

Re: Synchronizace kalendáře

a co synchronizacia s Google Calendar, oba mobily by s tym nemali mat problem a je to daleko pohodlnejsie ako cez itunes a ms outlook (presnejsie, mozes to tiez nastavit trebars na sync outlooku s google calendar)

mam to takto spravene a je to naramne pohodlne.

mam tri idevice, kalendar obvykle editujem na google calendar doma a v praci na ms outlook
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

jablko21 | úte črc 05, 2011 3:18 pm

Re: Synchronizace kalendáře

Zdravím, neexistuje na kalendář něco jeko ExcellContact, že mě to vyexportuje to excellu nebo třeba i do něčeho jiného čitelného?
Outlook nemám a nepoužívám.
Google calendar taky nepouživám a nechce se mě to skrz to dělat,navíc jsem našel postup k sync s Google calendar jen nějakej jinej kalendář než week co mám)
Nepotřebuji to použivat pořád, jen si jednou za čas vytvořit zálohu, kdyby něco.
Host
Host
 
Příspěvky: 140
Registrován:
stř čer 22, 2011 2:30 pm

mkbn | stř zář 21, 2011 3:28 pm

Re: Synchronizace kalendáře

Jak synchronizovat více kalendářů z Outlooku? iTunes mi nabízí jen defaultní, ve kterém mám kontakty, ale potřebuju přidat i firemní, který je na Exchange... Takže buďto mám kontakty nebo kalendář.
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pon bře 14, 2011 6:04 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé