[?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Space | pát kvě 30, 2008 8:28 am

[?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

Ahoj , mam problem , mam nove PC a stahl se si itunes a pripojil Iphone a najednou tohle (obrazek) , Zkousel sem nejnovejsi itunes i starsi ale porad error :(
Díky za radu :)









obrázek smazaný, přidávej obrázky které mají takovou velikost abych tu neměl rozhozený layout. smazáno, Julek


//spachal: (plati obecne) Zkuste se prosim pred pojmenovanim vlakna alespon trochu zamyslet, zda by nesel zvolit vhodnejsi nazev. Pak si stezujete, ze se zde spatne hleda, ale uvedomte si, ze si tohle zpusobujete sami sobe navzajem .. Dik za pochopeni! :P
Naposledy upravil spachal_tmp dne ned čer 01, 2008 12:04 am, celkově upraveno 1
Důvod: Puvodni nazev: Iphone a Itunes
 

fajnman | pát kvě 30, 2008 8:57 am

Re: Iphone a Itunes

a iPhone je v poradku? zkus si vytvorit na pc novy ucet a zmen usb port. mel jsi 7.5? julek mel take nejaky podobny problem a resil to format c: :-)
 

Space | pát kvě 30, 2008 10:13 am

Re: Iphone a Itunes

:roll: Jak myslis zmenit usb port ?
 

Bodl99 | pát kvě 30, 2008 12:29 pm

Re: Iphone a Itunes

myslí tim zapojit telefon do jiného usb konektoru než jsi ho připojil prve.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 269
Registrován:
úte říj 16, 2007 12:26 pm

Space | pát kvě 30, 2008 4:08 pm

Re: Iphone a Itunes

diky, ale bohuzel problem pretrvava po vytvoreni noveho uctu na pc a prepojeni usb :(
 

fajnman | pát kvě 30, 2008 4:11 pm

Re: Iphone a Itunes

7.5 iTunes jsi tedy take jiz mel? Zkus se podivat jeste na http://www.apple.com a nekde tam najdes reseni problemu.
 


fajnman | pát kvě 30, 2008 4:25 pm

Re: Iphone a Itunes

tak ja ti tu neco pridam, snad ti to pomuze, kdyz to proctes, tak odpoved najdes, nemam cas to cist za tebe. :-)

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=0xE ... ooglem&lr=
http://www.google.cz/search?q=itunes+co ... =firefox-a
 

Space | sob kvě 31, 2008 6:02 pm

Re: Iphone a Itunes

Diky moc za odpoved , nebyl jsem doma , teprv ted to jdu precist a jdu to zkusit :) dix
 

Space | ned čer 01, 2008 7:20 am

Re: [?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

Tak vcera jsem uz nestihl odepsat , resene je nasledujicí /prelozeno pomocí google :D :D )

Ahoj, právě jsem se zaregistroval do neboť tato zpráva má strašidelný mi za poslední 2 týdny, a po výdajů hodin googling všechno možné, čtení každé troubleshooter o nešťastné jablko stránky (všem, kecy o restartování počítače, změnu uživatele, etc neudělala nic pro me) a dokonce i výzvy ke podporou volání, i konečně dostal zbavit tuto zprávu. Here's what I did, hope it helps because 0xE800001 is a ##### of a problem. Zde je to, co jsem udělal, doufám, že pomáhá, protože 0xE800001 je ##### na problém.

Specs: I have an iPod Touch 32gb (bought march 2008), with Ziphone jailbreak Technické údaje: Mám iPod Touch 32GB (koupil březen 2008), s Ziphone útěk z vězení , itunes 7.6.2, the latest ipod firmware (1.1.4 i think?) and USB2.0 and use Windows XP (SP2) and that error message still popped up. , ITunes 7.6.2, nejnovější ipod firmware (1.1.4 Myslím, že?) A USB2.0 a používat systém Windows XP (SP2) a že chybové hlášení stále bouchnutý nahoru. For me, i found out that its because my USB2.0 DRIVER was the problem. Pro mě, jsem zjistil, že jeho, protože můj USB2.0 řidič byl problém.

Here's what i did: Zde je to, co jsem udělal:
1. Go to Device Manager (My Computer, right click an empty space, click Properties, then Hardware (tab), then Device Manager) Přejděte na Správce zařízení (Tento počítač, klikněte pravým tlačítkem na prázdné místo, na příkaz Vlastnosti, potom hardware (kartu), pak Správce zařízení)
2. Expand the 'Universal Serials Bus controllers' Rozbalte 'univerzální Seriály Autobus řadiče'
3. Make sure one of the USB devices has 'USB 2.0' or 'USB2' written somewhere in it (mine was after 'Enhanced Host Controller') Ujistěte se, že jeden z USB zařízení 'USB 2,0' nebo 'USB2' písemné někde v něm (důl byl po 'Užší Host Controller')
4. Right Click the USB2.0 one and click "Update Driver" Právo Klepněte na USB2.0 a klikněte na tlačítko "Aktualizovat ovladač"
5. Click the Automatically Update Driver (or something similar) tab and let Windows search for a driver update (the internet must be on while doing this). Klepněte na Automaticky Aktualizovat ovladač (nebo něco podobného) kartu a dejte vyhledávání Windows pro aktualizaci ovladače (internet musí být i při děláte).

I found after this, my ipod was finally recognised by iTunes, not just vaguely recognised by windows. Našel jsem potom, můj ipod byla nakonec uznána iTunes, ne jen nejasně uznané oken. The guy on the support line said the 0xE8000001 code means its the computer stuffing up, not your ipod breaking. Ten chlápek na podporu souladu řekl 0xE8000001 kód znamená jeho počítač nádivkou nahoru, ne váš ipod porušují. If you dont have a USB2.0 showing up under the Device Manager, i suggest just updating all the ones that show up anyway, cos one of mine somehow went from being recognised as a standard USB to a USB2.0, so its worth a go. Pokud jste Nemáte USB2.0 objevil pod Správce zařízení, navrhuji, právě se aktualizuje všechny ty, které prokazují, že až tak jako tak, protože jedna z mých nějak šel z uznána jako standardní USB na USB2.0, tak jeho cenu jít.

Some of you might be thinking "duh thanks genius, but I know i have a USB2.0 on my computer", I'm just saying what worked for me. Některé z vás může být myšlení "duh díky geniální, ale vím, mám USB2.0 na mém počítači", já jsem chtěl říct, co pracovali pro mě. I really think that error code means itunes knows theres an ipod there, but its connected as a USB1 and not USB2, probably because of confused/faulty/out-of-date drivers, or because you dont have a USB2, which is what iPod Touch needs. Opravdu si myslím, že kód chyby znamená iTunes ví, tam na iPod existuje, ale její připojen jako USB1 a USB2 ne, pravděpodobně proto, že na zmatený / vadný / out-of-data řidiče, nebo proto, že jste Nemáte USB2, což je to, co iPod Touch potřebám. Good Luck! Hodně štěstí!
Naposledy upravil Space dne ned říj 05, 2008 2:43 pm, celkově upraveno 1
 

Space | ned čer 01, 2008 7:21 am

Re: [?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

Here's what i did:
1. Go to Device Manager (My Computer, right click an empty space, click Properties, then Hardware (tab), then Device Manager)
2. Expand the 'Universal Serials Bus controllers'
3. Make sure one of the USB devices has 'USB 2.0' or 'USB2' written somewhere in it (mine was after 'Enhanced Host Controller')
4. Right Click the USB2.0 one and click "Update Driver"
5. Click the Automatically Update Driver (or something similar) tab and let Windows search for a driver update (the internet must be on while doing this).
 

watterman | ned čer 01, 2008 7:31 am

Re: [?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

Nevím co je to za error, ono je jich nejspíše trochu povíc, ale co jsem při errorech při připojení iP / iPT radil "těm druhým", tak jim pomohlo tohle:

watterman píše:Takže obyčejný error... :-)
Takže postupně zkus:
1) Uveď iPhone do DFU modu (ZiPhone -> Advantage features) a poté jej připoj znovu k iTunes u mělo by ho to rozpoznat
nebo:
2) Zkus zapojit iPhone do jiného USB portu (Někomu to pomůže, někomu ne)
nebo:
3) Reinstaluj iTunes
nebo:
4) Zkus zapojit iPod k jinému počítači / macu s iTunes...

Jakmile se jedno z toho povede (100% povede) tak první co udělej je nahrání nejnovějšího firmware - jenom klikni na Restore až to půjde ;)
 

Space | pon čer 02, 2008 10:03 am

Re: [?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

Diky za radu , ale jak sem jeste pote dal cetl , zatim SKORO u vsech slo jen o update USB portu na 2.0 :wink:
 

dragbug | sob srp 16, 2008 9:17 pm

Re: [?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

nekdy i tato chyba nastane, protoze mas nelegalni aplikace 8)
 

Shakkal | úte led 26, 2010 12:37 am

Re: [?] Po pripojeni iPhone k iTunes chyba 0xE8000001

Ahoj, mam nejnovejsi itunes nejnovejsi fimware v iphonu a po pripojeni me to hazi chybu 0xE8000001. Nemam zadny nelegalni aplikace a ani JB. Mam aktualizovany ovladace USB 2. Zkousel sem vymazat vsechny programy od applu na mem PC ( vista 64bit SP2) pomoci spec programu na odstraneni softwaru z PC. Znovu nainstalovat a porad stejny. Taky sem zkousel nastroj obnoveni systemu a znovu odinstalovat ituns a porad stejny. Az na to ze ted me to obcas nahlasi hlasku (iTunes could not connect to the iPhone because an invalid response was recived from the device.) a dokonce se i pripojim k PC ale treba behem synchronizace se odpoji a znovu pripoji.Bez nahlaseni chyby. Napada nekoho neco?

po par zkouseni me behem synchronizace proste spadne telefon, odhlasi se z itunes a zase naskoci. Synchronizace se ale nedokoncila a ukazuje me to ze mam v iphonu 100mb muziky ale ja tam zadnou ve skutecnosti nemam. Zadna zprava a zadnej erorr nevyskakuji.

Edit

Takze sem dneska preinstaloval windowsi nainstaloval nejnovejsi ovladace...itunes a pripojil iphone...a delalo to to same...iphone se odpojoval a pripojoval jak se mu zachtelo...pripojoval sem ho k PC pres prodluzovaci kabel...tak sem ho zkusil pichnout rovnou na usb na desce a uz funguje:)...jenom nechapu proc uz nechodi pres ten kabel kdyz ze zacatku chodil v poradku a externi disk a fleska a mp3ka chodi pres ten kabel normalne.
doufam ze to nekomu pomuze!
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé