...iPhone canceled the sync

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

mag | pon srp 11, 2008 12:30 am

...iPhone canceled the sync

Caues vsichni znalci i neznalci. V posledni dobe jsem setkal s dost zajimavym problemem na mem iPhone 2.0 (nikoli 3G). Pri pokusu synchronizovat email, mi iTunes vyskoci s hlaskou iTunes could not sync mail accounts on the iPhone "... " because iPhone canceled the sync. Tenhle problem nastane, kdyz pridam v mailu ve svem Macbooku Pro novy ucet a pokusim se to syncnout. Zkousel jsem zakrtnout v iTunes/devices/iPhone/info/ replace mail, ale ani to nezabira...samozrejme je resenim kompletni restart, ale delat to pokazde, kdyz chci syncnout emaily, to asi neni reseni, ze jo... Jeste upresnim, syncuju asi 11 mail accounts...

Nejake postrehy, napady.. ?

Dikes..
 

Uživatelský avatar masklin | pon srp 11, 2008 6:25 am

Re: ...iPhone canceled the sync

Jezis na co 11 uctu? :lol:
Mas na to dost mista? Driv ti to slo? Musis se trochu rozepsat.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

mag | pon srp 11, 2008 9:15 am

Re: ...iPhone canceled the sync

mista je dost... 11 uctu mam, protoze je proste pouzivam...neresme duvody, jsou proste firemni, osobni atd... jak vic bych to mel upresnit ?
 

Diablo | pon srp 11, 2008 5:06 pm

Re: ...iPhone canceled the sync

Ja nevim pokud muzes doporucil bych sjednotit par mailu do jednoho a to tim zpusobem ze si vytvoris novy mail Acc na GMailu a tam v nastaveni si nastavis aby ti ten Gmail automaticky stahoval do te sve schranky veskerou prichozi postu ktera ti prijde , a nastavis tam aby ti stahoval veskerou postu napr ze 3 tvych Mailovych Acc razem jich mas z 11 "jen" 9,

No prijde mi ze musi byt neuveritelne neprakticky mit takove mnzostvi Acc , alenebudu ti do toho kecat :D .
Naposledy upravil Diablo dne pon srp 11, 2008 5:32 pm, celkově upraveno 1
 

mag | pon srp 11, 2008 5:26 pm

Re: ...iPhone canceled the sync

Tak jsem konecne prisel na to, s cim je problem...jeden z IMAP serveru ma prosly certifikat a to dela iPhonu docela problemy :-( ma nekdo podobnou zkusenost ?
 

pali777 | čtv zář 18, 2008 1:20 pm

Re: ...iPhone canceled the sync

...mne zacalo dnes robit to iste...(mam len 1 konto:)...doteraz mi syncovalo v pohode dnes mi zacal iPhone vyhodzovat ze ...iPhone canceled the sync...a tym certifikatom to asi nebude...aspon u mna...
 

Jazzman | pát říj 31, 2008 3:23 pm

Re: ...iPhone canceled the sync

Nainstalovat BossPrefs a dát FixUserDirPermissions. Mně to pomohlo
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé