Varovani pred 64bit os

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

rodier | pon srp 11, 2008 2:40 pm

Varovani pred 64bit os

Tak sem bohuzel musim napsat (snad docasne) varovani pred Vista 64 bit.

Presto, ze by itunes melo podporovat visty uz 2 verze (7.6 a 7.7) zatim je to spis ve fazi alfa.. viz apple support fora :(

od vcera mam x64 Visty s SP1 no a z nejakeho duvodu se odmita nainstalovat ten Apple Mobile Device Support, kvuli tomu itunes nevidi vas iphone = nejde nahravat data do iphone pres itunes.

snad to brzy poresi.. sem se stim hrabal 12 hodin v kuse... reinstaloval i OS atp. protoze nekdo psal ze mu to slo.. a nic. zkousel jsem ruzny fingle pres msi installer abych zjistil log a kde je chyba..ale bohuzel je to az moc strohe. Nekomu se to snad nekde podarilo precurat rucni instalaci toho AMDS, ale vubec nevim jak.. (po rozbaleni .msi je tam hafo fajlu a taky drivery)
 

Diablo | pon srp 11, 2008 4:55 pm

Re: Varovani pred 64bit os

Mam Visty 64 bit uz vice nez rok a zatim jsem nemel s iTunes ani s nicim jinym sebemensi problem . Vse funguje perfektne , tezko rict kde je chyba ....
 

Uživatelský avatar Slimák | úte srp 12, 2008 11:14 am

Re: Varovani pred 64bit os

Taktéž nemám problém s iTunes na Vista Ultimate X64.

Rodier: Pokud Ti to dělá i na čistých oknech, problém bude někde jinde (UAC, Firewall)? Zkoušel jsi nainstalovat jako první iTunes před dalšími aplikacemi, respektive nahodit jen drivery a poté iTunes? Těžko říct, u mě šlape verze 7.6 a nyní 7.7 korektně.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

rodier | stř srp 13, 2008 2:36 am

Re: Varovani pred 64bit os

nebudete tomu verit. jeden clovek mi tu poradil, at to zkusim nainstalovat pod jinym uctem.. a slo to :D :D

a to jsem 2x reinstaloval ty visty.. uff :)
 

Uživatelský avatar Reyn | sob srp 16, 2008 7:02 pm

Re: Varovani pred 64bit os

Podobny problem s instalaci iTunes jsem taky resil, asi po hodine zkouseni ruznych verzi jsem vygooglovat to, ze nejaka cast, kterou iTunes instaluje vyvolava konflikt s programem XFire, kvuli kteremu se instalace nezdari. Staci ho vypnout a iTunes se nainstaluje bez problemu.

Rekl bych, ze to u tebe bylo kvuli stejne veci a pri instalaci z na tom druhem uctu, ze ktereho jsi instaloval nebyl spusteny XFire. Takze sry ze pisu tak pozde :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
čtv lis 29, 2007 5:50 pm

dusak | čtv srp 28, 2008 4:05 pm

Re: Varovani pred 64bit os

Vypněte "řízení uživatelských účtu" a pujde naistalovat skoro vše
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
úte dub 29, 2008 2:45 pm
Bydliště: Plzeň

Placka | pát srp 29, 2008 8:51 am

Re: Varovani pred 64bit os

Mám Windows Vista Ultimate x64 CZ SP1 a musím říct, že nemám nejmenší problémy s iTunes nebo se spojením iTunes -> iPhone.
Vše mi funguje bez problémů. Takže pokud něco nejde nebo nejede tak řeším přeinstalací systému :lol:
 

ls8 | pát srp 29, 2008 10:43 am

Re: Varovani pred 64bit os

To jako pokazde kdyz cokoliv nejde tak hned preinstalovavas Windows? :D
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

naxalite | pon zář 01, 2008 12:38 pm

Re: Varovani pred 64bit os

A ja upozornim, ze v pripade Windows XP 64bit iTunes sice slapou, ale iPhone/iPod Touch pripojit nelze.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé