mazani hudby z hard disku pomoci iTunes knihovny

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

fajnman | sob srp 23, 2008 9:46 am

mazani hudby z hard disku pomoci iTunes knihovny

ahoj, vim ze by melo jit smazat hudbu nejen z knihovny, ale i z pc, jenze mne to jde jen z knihovny, na disk se to nepta jak by melo podle tohoto:

iTunes Help: key del

"When you delete an item from your library (remove it from the iTunes window), you are asked whether to keep it on your hard disk (or wherever it is stored) or delete it from your computer."

mam nejnovejsi iTunes a vim, ze nekdy mi to tu hlasku o odstraneni z disku vyhodilo, ale ted nevim jak toho docilit, mate nekdo nejakou radu? docela by mi to ulehcilo praci.
 

Uživatelský avatar Reyn | ned srp 24, 2008 2:52 pm

Re: mazani hudby z hard disku pomoci iTunes knihovny

Zkus kliknout pravym na iPhone v zalozce Devices a dat Reset Warnings. Nevim jestli to resetuje i okynko s otazkou o smazani z disku (ktere vlastne nema s iphonem nic spolecneho), ale nikde jinde jsem to nenasel. Kdyby to nevyslo, co urcite pomuze je smazani souboru iTunesPrefs.xml z Users\xxx\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\ , ale to ti smaze veskere nastaveni (predtim ten soubor radsi zalohuj)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
čtv lis 29, 2007 5:50 pm

maravy | stř zář 10, 2008 5:43 pm

Re: mazani hudby z hard disku pomoci iTunes knihovny

Taky jsem s tim bojoval a uz jsem na to prisel. Musis si nastavit slozku s tvymi MP3 jako "itunes" slozku v nastaveni itunes (tab advanced). Pak pujdou soubory presouvat do kose.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron