Platba aplikací z iTunes přes PayPal

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar atyp | ned srp 31, 2008 8:26 am

Platba aplikací z iTunes přes PayPal

Mám trošku problém s placením aplikací přes PayPal. Například - vyberu si aplikaci přes iTunes DatyCase za 6.99US, jsem přihlášený v iTunes - vše v pořádku - zadám jakou platbu chci - PayPal - připojím se na přihlašovací stránku PayPalu, zadám svoje přihlašovací jméno a heslo, ale napíše mi to Error Detected !! Pokud ale otevřu druhou záložku se stránkami PayPalu, úplně normálně se přes toto samé heslo a přihlašovací jméno přihlásím a můžu platit! Nesetkali jste se s tím někdo? A nebo jak se dozvím např. z té aplikace kterou chci koupit její číslo pro platbu, abych mohl zaplatit normálně otevřeným a funkčním PayPalem? Děkuji za odpovědi. ( ještě podotýkám pro úplnost - na iTunes se přihlašuji pod jiným e-mailem než mám platby PayPal, ale podle mě to s tím nemá nic společnýho )
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 613
Registrován:
úte úno 12, 2008 7:02 am
Bydliště: Kroměříž

Uživatelský avatar Fiko | pon zář 01, 2008 12:17 am

Re: Platba aplikací z iTunes přes PayPal

Myslim, ze to tam pisu jasne - musis mat k tomu PayPal uctu priradenu americku kartu.
iPhone 6s 64GB SG
MacBook Pro 13-inch 2.26GHz | 8GB RAM | 620GB Fusion Drive
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 90
Registrován:
úte črc 08, 2008 5:11 pm
Bydliště: New York

Diablo | pon zář 01, 2008 9:54 am

Re: Platba aplikací z iTunes přes PayPal

Taky mam s PayPalem na iTunes problemy vsude jinde s nim platim uplne normalne ( na Ebay apod. ) , problem zrejme bude v tom ze ta kreditka psana na ten PaylPal je z CZ
Naposledy upravil Diablo dne pon zář 01, 2008 12:50 pm, celkově upraveno 2
 

Uživatelský avatar Almi | pon zář 01, 2008 12:44 pm

Re: Platba aplikací z iTunes přes PayPal

presne tak, cez paypal musíš mať zaregistrovanú US kreditku, ak chceš tieto platby využívať na appstore.
čo je ale škoda...tiež tak ako diablo, všetko ostatné na nete platím cez paypal bez problémov...takže by to chlapíci z applu mohli už konečne zmeniť :wink:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé