Extract zálohy po přechodu na new custom FW

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Killingman | pon zář 15, 2008 7:51 am

Extract zálohy po přechodu na new custom FW

Nikde jsem to tu nenašel - tudíž bych se chtěl zeptat zkušenějších - kde najdu backup soubory které se vytvoří při záloze iPhone v PC a je nějaká možnost jak z nich extrahovat pouze nějakou část (jde mi konkretně o aplikace - resp. data aplikací) které jsem si blb samozřejmě nijak neexportoval a po přechodu na FW 2.1 jsem o data přišel. Jedná se o legálně zakoupené aplikace, ovšem když jsem dělal backup na FW 2.0.2, následně custom 2.1 a navrácení z backupu tak se iPhone nerozeběhnul, musel jsem opět shift + restore a následně vybrat new iphone...
Takže v kostce o co mi jde :-)

Najít na disku v PC soubor se zálohou, nějak ho rozbalit, vybrat si pár adresářů a ty nakopírovat přes SSH do iPhone do .appz

Díky za rady
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Uživatelský avatar Beavers | pon zář 15, 2008 3:38 pm

Re: Extract zálohy po přechodu na new custom FW

Tyto experimenty můžeš provádět u brejknutého iP ovšem na vlastní nebezpečí. Existuje víc způsobů, jak se dostat do souborového systému. Např. Plug-In pro Total Commander T-PoT.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Killingman | úte zář 16, 2008 6:49 am

Re: Extract zálohy po přechodu na new custom FW

Ano, to vím, vím jak se dostat do iPhone pres winscp, ale to NEPOTREBUJU - potrebuju z disku pocitace kde mam ulozenou zalohu iPhone na FW 2.0.2 (Backup v iTunes) vytahnout jen CAST KTEROU SI VYBERU - ne vsechno (kontakty, adresar, maily, 150 aplikaci), ale JEN CAST (tj. konkretne dva adresare ktery jsem mel v Applications)
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

nanux | stř zář 17, 2008 5:24 pm

Re: Extract zálohy po přechodu na new custom FW

Ahoj, vyřešil jsi nějak svůj problém? Mám to samé, potřebuju obnovit jen fotky :roll:
iPhone 5 16GB | FW 7.0.4 | O2
iPhone 4 16GB | FW 6.2.1 | Vodafone
iPhone 2 8GB | FW 3.0 | Vodafone
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován:
stř črc 16, 2008 7:05 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar toncek | stř zář 17, 2008 5:48 pm

Re: Extract zálohy po přechodu na new custom FW

záloha by měla být někde v C:\Document and Settings\Data Aplikací\Apple\Itunes..

tak nějak píšu to z hlavy. Nicméně si myslím, že ta záloha je nějaký jeden datový soubor, tak z něho asi nic moc nevytáhneš. (pokud to není jinak)

k fotkám: Pokud je ještě máš v iPhonu tak si je normálně zkopíruj do PC a pak je hodíš zpět..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

nanux | čtv zář 18, 2008 9:27 am

Re: Extract zálohy po přechodu na new custom FW

V iPhone je právě nemám - resp. měl jsem ale po restore (a nezodpovědnosti si to zazálohovat) jsem o ně přišel a napadlo mě, jestli nespadají do backup kterou dělá iTunes...
iPhone 5 16GB | FW 7.0.4 | O2
iPhone 4 16GB | FW 6.2.1 | Vodafone
iPhone 2 8GB | FW 3.0 | Vodafone
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován:
stř črc 16, 2008 7:05 pm
Bydliště: Praha

Killingman | pát zář 19, 2008 11:27 am

Re: Extract zálohy po přechodu na new custom FW

nanux píše:Ahoj, vyřešil jsi nějak svůj problém? Mám to samé, potřebuju obnovit jen fotky :roll:


Ahoj, vyřešil jsem to náhodně - vrátil jsem omylem zálohu po pátém restore (neustálý boj s EDGE a MobileInstallation) a když mi to psalo že to instaluje aplikace,taxem zálohu stornoval - obnovilo se to co jsem potřeboval (program kde mám tankování do aut) + to co jsem ani nechtěl (fotky, smsky)
Sice nefungoval winterboard ani boss, nicméně mě šlo jen o to ztáhnout data...
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron