Synchronizace kontaktu s Outlook2007 s vice skup. kontaktu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar spachal_tmp | stř zář 17, 2008 2:28 pm

Synchronizace kontaktu s Outlook2007 s vice skup. kontaktu

Narazil jsem na neprijemny problem, po upgrade iTunes ze 7.5 na 7.7 se mi najednou kontakty v adresari zvojily az zosminasobily ;).
Zjistil jsem, ze iTunes synchronizuji v teto verzi proste vsechny skupiny kontaktu z Utlouku, ne jen 'hlavni' adresar. A ja mam nektere kontakty v ruznych zalohach vicekrat a samozrejme navic mnoho z kontaktu v podadresarich nechci mit v iPhone vubec. Je sice krasne, ze je mozne nastavit synchronizaci jen na jednotlivou skupinu/skupiny, ale zrovna ta jednina, korenova, tam na vyber neni. Jak u blbych na dvorecku ..

Neznate nekdo figl, jak synchronizovat pouze hlavni adresar bez podadresaru? Hledal jsem i na zahranicnich forech, zda se mi neuveritelne, ze na tento problem jeste nikdo nenarazil ..
Prechod zpet na iTunes7.5 mozny neni, tady oboustranna synchronizace nefungovala spolehlive (prakticky tedy vubec ;) ..), a na 'osmicku' se mi upgradeovat zatim opravdu nechce. Dik za info! :]
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát zář 19, 2008 3:58 pm

Re: Synchronizace kontaktu s Outlook2007 s vice skup. kontaktu

Tak jinak :], koukam ze tady snad nikdo poradne nevyuziva Utlouk ;) ..
Prosim tedy kohokoliv, kdo ma kombinaci Outlook2007 CZ, iPhone fw1.x a iTunes 7.7/8.x, aby si zkusil v Outlooku vytvorit v Kontaktech podslozku a v ni vytvorit jeden tesotovaci kontakt. A provest sychnronizaci. Napiste mi prosim zda se i tento kontakt prenesl do iPhone a zda v iTunes muzete zvolit v Devices: iPhone > Info > Contacts > Selected Groups take 'hlavni adresar, nebo tam vidite pouze ten nove vytvoreny podadresar .. Dik! :]
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

beky02 | pát zář 19, 2008 5:16 pm

Re: Synchronizace kontaktu s Outlook2007 s vice skup. kontaktu

Outlook používám hodně. Já bych neřekl, že je to problém, ale normální stav. Vždycky se ti synchronizují hlavní kontakty včetně všech podsložek. V iPhonu pak jsou vidět jako další skupiny. Běž do kontaktů a vlevo nahoře je tlačítko skupiny, na to tapni a přejdeš do obrazovky kde si můžeš vybrat buďto všechny nebo pak další podle toho jak je máš nazvaný v outlooku. Např. Máš v outlooku kontakty SOUKROMÉ, PRACOVNÍ, ZÁLOHA (kopie třeba Soukromé). V případě že zvolíš všechny kontakty, tak se ti objeví v kontaktech všechny dohromady, když Soukromé, tak jen kontakty, které máš v outlooku ve složce Soukromé atd.

Pomohlo to?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 270
Registrován:
úte úno 19, 2008 3:02 pm
Bydliště: Most

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro PC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron