Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar JackieTran | pát dub 30, 2010 1:46 pm

Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Galaxy on Fire 2 je zatim v alfa verzi,takze ma vyjit kolem cervence-zari..
Velikost hry je okolo 120 MB

Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

arniex | stř říj 27, 2010 8:49 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Obrázek

Ahoj iFoňáci,

kdo se těšil jako já tak mu nyní tato zpráva udělá radost, dnes se do AppStore dostala hra Galaxy on Fire 2, která má o poznání lepší grafiku jak první verze.

Trocha INFO:

-Hra je samozřejmě ideálně hratelná na iPhonu 4 s retina displayem

-Veliká galaxie s více jak 20 solárními systémy a krásné renderované planety
-100 unikátních 3D vesmírných stanic a více jak 30 upravitelných lodí
-Unikátní systém reputace a diplomatický systém
-Příběh, mise a volná hra
-Komplexní obchodní systém s více jak 170ti různými druhy zboží
-Těžba rudy v nebezpečných dynamických asteroidových polích
-Vysoce kvalitní hudba a dabing (AJ) a 3D zvuk
-"Action Freeze" možnost v akci pauznout hru vyfotit obrázet z jakéhokoliv úhlu a postnout na FB aj.
-GameCenter a OpenFeint integrace
-A samozřejmě vysoké rozlišení pro Retina display

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Cena dočastně 5,49? přibližně 137Kč
Naposledy upravil arniex dne ned říj 31, 2010 10:11 am, celkově upraveno 1
 

Replayman | pát říj 29, 2010 8:41 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

hrál to už někdo na 3G??
IPhone 3G 8Gb
iPhone 5 16gb - black
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován:
úte led 20, 2009 2:58 pm

Ivek | pát říj 29, 2010 9:11 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

1 novembra to naštartujem :D
 

Uživatelský avatar Carabei | pát říj 29, 2010 10:27 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Tuhle hru bych zakázal, žere čas a baterku v množství větším než malém, jen za včera jsem nahrál asi 5h. Ačkoliv nejsem na tento typ her, tak mě chytla maximálně.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Fanuš | pát říj 29, 2010 1:41 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Už sem dohrál , playtime něco málo nad 10 hodin :D Mordorsky chytlavá hra :mrgreen:
 

Uživatelský avatar P3TR05.99 | pát říj 29, 2010 6:36 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Na iphone 3G je nějaké spomalené menu čekám třeba půl minuty na close dialog.
Obrázek Apple iPhone 5s 16GB
Obrázek MacBook Pro Mid 2010
Obrázek P3TR05.99
Host
Host
 
Příspěvky: 60
Registrován:
ned led 17, 2010 7:31 pm

arniex | ned říj 31, 2010 10:13 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Já hrál jen první verzi zatím, momentálně jsem bez iP protože jsem prodal 3G a čekám na 4ku... příští týden bude takže se na tuhle hru chystám, první díl mě uchvátil a dovedu si celkem živě představit jak bude tohle vypadat na retině :)

Edit: Tak už mám iP doma a ode dnešního rána pařim GOF2 a musím uznat že je to rozhodně asi nejlepší "retinafriendly" hra co v iPhone mám a že jich tam už mám docela dost. Herní čas zatím 3h a stejně sem se víceméně dostal nikam dá se říct... podle mě je v tom reálných minimálně 50 herních hodin... ale pokud člověk prozkoumá celej vesmír, kterej je tam nabídnutej a udělá uplně všechny mise což nejde protože se podle mě pořád obnovují a mění tak se herní čas vyšplhá nad 100h. Doufám, že podobně kvalitních her bude přibývat... A za tu cenu momentální to je pecka...

Edit2: Tak další hodnocení po "otočení" hry... Časově v mém případě příběhová linie zabrala 9,5h času nicméně toutu hodnotou hra nekončí, hlavní příběhová linie je super, příběh je skvěle zpracovanej a vtáhne do děje. Nicméně teprve po dokončení příběhu se mi podařilo sestrojit Khador Drive a tím teprve hra pořádně začíná, sehnal jsem už i pár zajímavých blueprintů a sestavuju různé věci, které se normálně koupit nedají, pro ostatní doporučuju sestavit ještě další Khador Drive pokud možno co nejvíce dá se na něm vydělat cca 300tisic a to už je docela slušný. Ještě bych bral do updatu aby bylo možné "lidem" ve Space Lounge něco taky vnucovat a prodávat. Že třeba občas člověk narazí na obchodníka a ten bude mít taky svuj inventář jako stanice. To jsou zatím asi tak všechny moje postřehy.
 

nezbi | pát lis 05, 2010 4:38 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Zasekl jsem se v jedné misi :-(
Khador drive,píše to něco že musim mít 50 krystalu a něco o voidskym systemu...už ukol dělám 4 hodiny a nevím si rady poradte nikdo díky
 

Koblizek | pát lis 05, 2010 4:42 pm

Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Nemas nahodou vytezit 50 void crystalu?
 

nezbi | pát lis 05, 2010 4:54 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

proletim černou dírou a tam těžima vytěžim něco (nevim jestli to jsou oni, jsou takové růžové) ale nic se nestane možná těžim špatně nebo něco nevim :-(
 

lama95 | pát lis 05, 2010 5:36 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

musis jich natezit 50 a pak jet zpatky na tu stanici kde mas tu zlatou lodku nvm jak se menuje
 

nezbi | pát lis 05, 2010 9:38 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

zkoušel jsem :-/ dokonce se mi do lodě vešlo jen asi 30 tak sem letěl na dvakrát jak ko*ot...jsou to oni teda ty růžový jo?


Sprostě se zde nemluví! pe.kova
 

arniex | sob lis 06, 2010 3:00 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

JJ musíš natěžit ve Void systému fialový (růžový) krystaly 50tun a pak letět zpět do systému Wolf-Reiser na tu stanici a on tě pochválí dá ti blueprint a můžeš začít vyrábět Khador Drive.

Edit: Jinak už mám 5,5M kreditů a playtime 24h... plánuju sem potom napsat všechny achivementy a za co jsou... nicméně to bych je musel všechny mít pořád jich pár chybí a těžko získat když se neví za co...
 

Fanuš | sob lis 06, 2010 11:55 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

arniex píše:odle mě je v tom reálných minimálně 50 herních hodin... ale pokud člověk prozkoumá celej vesmír, kterej je tam nabídnutej a udělá uplně všechny mise což nejde protože se podle mě pořád obnovují a mění tak se herní čas vyšplhá nad 100h.

To byl dost prehnanej odhad. Za 23 hodin jsem vydelal 10 mil., navstivil vsechny stanice a mam vsechny medaile, tzn.vsechny achievementy a koupenou bonusovoU lod.
Akorat v Game Center je takova chybka ze kdyz dostanete zlatou medaili a nemate predchozi bronzovou a stribrnou tak uz je nedostanete.
 

arniex | sob lis 06, 2010 12:22 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Jojo trochu nepřesnej odhad nooo... ale já už mám playtime 25h a pořád nemám na mapě všechny systémy nemužu najít některý souřadnice respektive týpky co je prodávaj... systémů je více jak 20 a stanic víc jak 100 systémů sice na mapě mám 20 ale stanic sem navštívil 90 a to mám navštívený všechny takže už nevim nooo... a blueprinty taky ještě nemám všechny. A která je bonusová loď?? Já si teď koupil Veterána...

Edit: Ten odhad sem tak nadsadil protože když sem hrál první díl tak ten měl příběh na mnohem déle a prozkoumat celej vesmír trvalo taky mnohem déle... Proto sem čekal tentokrát ještě delší playtime a celkově větší rozměry...
 

Fanuš | sob lis 06, 2010 2:29 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

V jedničce bylo 4x víc míst k navštívení, ale zato byla skoro identická. A (logicky) se tam nedalo dělat tolik věcí jako ve dvojce.

Loď která se odemkne (edit. myslel jsem tim ziskani vsech zlatych medaili/achievementu) po dohrání hry:
Obrázek
Naposledy upravil Fanuš dne sob lis 06, 2010 3:59 pm, celkově upraveno 1
 

arniex | sob lis 06, 2010 2:45 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Po dohrání hry?? Nebo po získání všech achievementů?? Jinak ta loď je super až na cargo. Protože hru sem otočil ale achievementy ještě ne a nedostal sem jí. Jinak je pravda, že jednička byla furt to stejný no a nebyla tak pěkná a nedalo se tam dělat tolik věcí. Ale byla to i tak parádní gamesa. Já teď už několik hodin cestuju a hledám furt někoho kdo by mi prodal souřadnice dalších sektorů. Ale delší příběh by mě potěšil víc ale tak oni to musí brát z pohledu že ne každej je takovej magor jako já že by u takové hry rád strávil klidně 50h :D momentálně se blížím k 28h playtime...
 

nezbi | pon lis 08, 2010 9:16 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Ted zas nemůžu udělat jednu misi :(

Doprovázím jednu lod která letí pomalu do wormhole a utočí na ní spousty nepřátel,proletí do voidského systému kde letí k jejich hlavní základně ale je sestřelena (to je určitě schválně protože mi jí sundaj i když má 99 % života),
zasekne se na jednom s cípů základny, pak jí vždycky dodělám jak si frajer asi přeje a nevím jak dál...Do mi ninuty mi to napíše mission failed poradte díky
 

Uživatelský avatar Carabei | pon lis 08, 2010 10:35 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

pak prostě zdrhni do wormhole
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

nezbi | pon lis 08, 2010 11:46 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

ona mně nechce vcucnout :D
 

arniex | pon lis 08, 2010 11:51 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Ona chce ale musíš do ní vletět :D
 

nezbi | pon lis 08, 2010 11:55 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Možná sem neletěl dobře pak to tedy skusím znova :) díky
 

musashi | stř lis 10, 2010 2:20 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Mam na zkusenejsi hrace dotaz. Jsem na samem zacatku hry, dostal jsem koordinaty stanice Deep Space, nabral jsem slicnou vedkyni, ktera tuuuze touzi spatrit Voidy a mam s ni letet nekam k planete Siha.
Tam mam sestrelit Voidskou lod, pze by ji rada prozkoumala. Kdyz tam doskacu pres brany, tak jsou tam asi tri lode a ja do nich strilim v kuse uz asi 2 hodiny a ne a ne je sundat. Parkrat to do nich naperu a oni se pak zacnou nejak refreshovat ci co a zase maji puvodni energii zpatky.
Nemuzu prijit na to, zda je ta mise opravdu o tom to do nich mydlit a mydlit nebo zda je na jejich sestreleni nejaka finticka ...
Poradite? Hra je super a nerad bych skoncil takhle brzy :)
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

Fanuš | stř lis 10, 2010 6:25 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Žádnej trik na to není, prostě je střílej. Ještě na ně můžeš zkoušet EMP bomby (není to nutný) nebo atomovky a podobný vychytávky.
 

spolak | sob lis 27, 2010 10:48 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

za tech necelych 6 eur sa hra vyplatila, jeste na stare nokii sem mel java hru GOF , na iphonu 2g sem to mel taky, ted uz na iP4 mam GoF2, dejova linie byla skvela i kdyz trochu kratka, chvili sem hral dej, pak libovolne mise asi 22 hodin :) s tym ze hru sem dokoncil s veteranem ktery ma 330t kargo, vsetky blueprinty, 4 mil. kreditu, tedka po skonceni hry uz jen propadavam nakladni lode :D doufam ze v GoF3 daji dlhsi dejovou linii.. ale super gameska..
 

donsalieri602 | pon pro 06, 2010 3:27 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Na 3gs, když letim proti asteroidům nebo nějake stanici a zatáčim, tak se to trochu seká... nevím zda je nějký problém jen v mém 3gs, anebo se to v téhle situaci trochu seká všem??
 

Fanuš | pon pro 06, 2010 5:57 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Zadny problem, nemas moc aplikaci v multitaskingu?
 

donsalieri602 | pon pro 06, 2010 8:50 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

všechny sem zavrel.. porad stejný, nejvíc to je vidět když vletím do asteroidového pole a tam se otáčim o 360.. asi nějaka vada hw..
 

Zino177 | sob led 01, 2011 10:58 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

tato hra mi najviac zo vsetkych s red alertom zohrieva ipod 4g
EDIT:hosi skoda toho mini lagovania ked mate vela nepriatelov pre sebou alebo zakladnu velku.. tak vtedy je to take mini sekane (odksusane aj na iphone4 non jailbreaku)

Používej tlačítko upravit, doubleposty nejsou povoleny! HMD
 

FILIPSN007 | čtv dub 14, 2011 7:04 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

tak co ? jak se těšíte na na update VALKYRIE ? Za 13 dnů vyjde update, http://www.galaxyonfire.com/

EDIT: Vyšel Trailer
[youtube]FANWV_kWW4Q&feature=player_embedded[/youtube]
prostě super
- vlastní stanice
- lodě z GOF1
- nové lodě
- nové systémy
- automatické věže
- vylepšování lodí
- story line
- nové rakety
- výbušné miny
- black market (překupníci, černý trh)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

petrpan | stř kvě 18, 2011 5:27 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

zdrvaim mam 3 problemy, snad pomuzete
1> zasekl sem se u jedne story mise... mam doletet do systemu weymire, a do stanice. kdyz se do systemu dostanu a chci do stanice, nepusti me to tam( na mape mam 2 piraty ) znicim ty piraty ale obevi se dalsi, vcera sem 2 hodiny jen zabijel ty piraty a furt sem se do stanice nedostal, poradite? tohle mi pise, kdyz vletim do systemu.
2> nejak sem prodal ten vrtak na vrtani asteroidu, kdyz k nakymu letim, pise mi to no drill instalet, kde ten vrtak sezenu? v obchodech neni:(
3> kdyz chci koupit valkyrii, kliknu v menu na addons + kliknu na valkyrii ale haze mi to error:(
 

FILIPSN007 | stř kvě 18, 2011 5:56 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

1) už si nepamatuji kde to bylo, ale podívej se v menu na úkoly co máš udělat
2) vrtáky jsou v obchodě, ale ne ve všech musíš se podívat na stanice s vyší vyspělostí technologie
3)nekupoval jsem, ale zkus přeinstalovat GOF, pokud nepomůže tak napiš na support fishlabs,(máš hru z appstoru, nebo někde z internetového prostoru ?)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

petrpan | stř kvě 18, 2011 6:09 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

v menu ukol nemam zadny tohle je story ukol, hru mam samozdrejme legalne zakoupenou...
 

FILIPSN007 | stř kvě 18, 2011 6:46 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

i story ukol tam je vypsanej
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

Uživatelský avatar SonnyCz | stř kvě 18, 2011 7:41 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Chci se zeptat majitelů VALKYRIE, jaké to je a jestli to má cenu kupovat. Jo a k čemu je vlastní stanice
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 408
Registrován:
stř úno 24, 2010 11:04 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

evlo | sob čer 04, 2011 12:42 am

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

Tak na 3G je uz to nehratelne, dokud nebyla valkyra, tak to slo, ale ted to v space lounge apod. padne temer s jistotou.
 

Raiton10 | sob čer 18, 2011 7:59 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

ahoj lidi nevíte jak jít na nějaké jiné plnety furt mám jen ty co tam byly od začátku dokoupil sem i spouřadnice na jiné systémy ale není prosim vás i nějaký jiný nadsistém aby tam byli úplně jiné systémy než ty co mám v začátu ž nevím kam letět díky za odpověd
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
sob dub 16, 2011 5:18 pm

FILIPSN007 | sob čer 18, 2011 8:18 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

na začátku musíš splnit úkoly v kariéře, jinak se jinam z té hvězdné soustavy nedostaneš
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 947
Registrován:
čtv led 06, 2011 3:31 pm

Raiton10 | sob čer 18, 2011 8:37 pm

Re: Galaxy on Fire 2 [AppStore]

no však ty už sem všechny splil mám tam napsané že sem zahránil svět ale kam dál
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
sob dub 16, 2011 5:18 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron