Real Racing 3 [AppStore, free]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar rony | pon bře 25, 2013 5:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

fuuu, Mont Panorama na nabuchanej m3ke, 4 kola :-) nieco ako utekat po natiahnutom lane :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

byeen | úte bře 26, 2013 2:24 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

jedna chyba a si skoncil co ? :D
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Uživatelský avatar rony | úte bře 26, 2013 3:43 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

gulicka v pinballe so zakazom odrazu :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dawe73 | stř bře 27, 2013 6:13 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

airmt píše:Je to možné, v gamecentru žádné friendy-hráče RR3 nemám

Tak si nějaký přidej, vyplatí se to a obejdeš se bez investic skutečných peněz..

12.000 vs 36.000R$
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

airmt | stř bře 27, 2013 7:23 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

O GC nejde. Pozastavil jsem se nad tím nepoměrným řešením - u závodů aut za 500.000 dostat za vyhraný závod skoro stejně jako u aut za 50.000, obzvlášť když u toho drahého auta stojí servis a upgrady o dost více.
Jinak škoda, že s progresem nepřibývají nové okruhy, trochu se to po čase omrzí.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

Uživatelský avatar dawe73 | stř bře 27, 2013 7:38 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Hlavne se po čase omrzí, že "závod" trvá do páté zatáčky nebo max. 1. kola. Zbytek je kroužení po prázdné silnici. Snad jen Laguna Seca se závodí všechna kola (alespoň u mě). Jednou za 10 závodů mi RR3 nasadí soupeře, kterej je neúměrně rychlejší, ale většinou je "po všem" po pár zatáčkách.
Jednou jsem potkal Ronyho s BMW, který mě 2x porazilo a když jsem konečně zajel čas na vítězství (cca o 4 vteřiny rychlejší), tak Rony dojel o 15 (!!) vteřin horší čas než předchozí 2 závody. Je to škoda, tohle mě na hře mrzí asi nejvíc. Už jsem si zvykl na agresivní boty, ale s těmi časy by mohlo EA něco udělat..
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | stř bře 27, 2013 8:07 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

no, vypocitavost. chcem r$ za vykony? jazdim cielene cupy, ktore sypu. mne teraz jeden jediny zavod dal 40t.

nechce sa ti obiehat stare cupy len kvoli r$? EA odkazuje, ze ma tam shop. ja mam tusim 20 aut, v podstate ma nelimituju vyburane auta ale len to, ze v cupoch nemam ikonky friendov a tym padom sa ich neoplati objazdit kvoli dolarom.

takze ano, jedno auto mi zarobi na opravy ineho, nie je umera, ze idem drahym autom a na zavodoch musim zarobit viac ako drbnem do oprav. no.... ty si volis, ci ides v zavodoch auto obrusit alebo ides na bezdotyk s minimalnym servisom.

btw: 5 kolove zavody su skoro vzdy o servise.

mna stve, ze v cupoch, musim byt o triedu lepsi, aby som sa prekopal cez 20 aut. takze ak som prvy, mam z
cas na kolo o desat sek lepsi. ak som piaty, tak o styri :-)

keby daval nahodnu poziciu na starte, tak som na tom lepsie. keby daval odstup od predosleho jazdca, tak viem ako na tom som cely cas jazdy. no nestazujem si.

som kolektor, talze teraz zbiera, prilby, ale neviem ci nakoniec kupim 918tku aj ked ju mate asi vsetci len ja nie a potim krv v zavodoch :-)

http://img.tapatalk.com/d/13/03/28/vuqynyqa.jpg
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dawe73 | stř bře 27, 2013 8:22 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Dělám to asi stejně, když zrovna neservisuju a mám volný auto, jezdím nový závody. Jak jsem v depu, tak se vracím ke starým CUPům, kde můžu vydělávat na přátelích.

Předchozí příspěvěk jsem myslel tak, že trochu nechápu EA, proč mě raději nenutí sypat do aut peníze za tuning, ale místo toho zhorší čas soupeřům.

Přiznám se, jsem taky kolektor, takže jakmile mi RR3 nabídne nový auto, kupuju.. Zatím mám 38 aut a tak s 5ti jsem ani nevyjel. To si totiž takhle koupíš Pagani a za pár nutných úprav do něj zahučí i milion..

Rony, 918ku si pořiď hned, jak to půjde. Moc dobře se s tím jezdí a nááádherně podřazuje :-)

EDIT: mám na mysli Spyder, to druhý auto tak zábavný není
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | stř bře 27, 2013 8:27 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

len mam na vyber, bud kupim auto do dalsieho eventu/challengu k tomu, co tam uz mam (najslabsie lambo) alebo dotocim terajsi, ktory je uz tak ci tak skoro odjazdeny a neviem, ci mi 918tka pomoze odjazdit zavody vzdy na 1st. skoro mam chut niekolko dni nic neminat a kupit si koenigigegggsaaagissssgoegisega :)

ja som myslel tu 918tku RSR concept co je za 150 prilieb. A na pretras prisla, ked som nasypal na upgrady asi 150 prilieb tusim na m3 gt2 alms ci co to bolo.

inak m3 gt2 alms je konecne slusnejsi baworak z celej tej perepute, ktoru mi RR3 nanutil kupit. rozhodne lepsi ako Audi R8 LMS ultra.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dawe73 | stř bře 27, 2013 8:41 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Tuníš auta na maximum? Jsem nějakej lakomej dávat 90.000R$ nebo 50 přileb za upgrade, kde zvýším maximálku o 3 km a zrychlení o 0,05 sec.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | stř bře 27, 2013 10:25 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

teraz uz nie. najma prilbove upgrady uz nedavam akonahle je jeden za 50 prilb.

uz viem, ze prilby musim drsne setrit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Jorgas | pát bře 29, 2013 1:10 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

mikej561 píše:Dost me štve ze na ipadu a iphonu mam různý progress. Díky tomu hraju jen na ipadu.. Nemáte nejaké řešení?

v RR2 slo ulozit progres na server Firemintu, na RR3 nemam v tabletu misto... Kazdopadne slozku Documents nema kazda aplikace a pri zaloze do iTunes se mi obvykle neulozi nastaveni aplikace (zrejme je progres her obecne nekde v bordelu Others apod...), tolik vesele zkusenosti s iOS a zalohami.


.
 

Mory | pát bře 29, 2013 10:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Need more friends :D

GC nick Morys90

závodění proti SHIMIEmu a RONYmu už nejsou challenge :D
 

Uživatelský avatar rony | sob bře 30, 2013 1:31 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

sranda, ze ta tam nikdy nevidim, ze by rr3 zaradoval teba. shimie a dawe sa mi tam motaju neustale. vyzvy pridu po case,mne sa uz ani najslabsie challenge nedari dat 1st na prvyraz. zvysuje sa narocnost.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

zdenko | sob bře 30, 2013 10:36 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Zistil uz niekto ci zapisuje casy pri offline mode a naslednom prihaseni?
 

Uživatelský avatar rony | sob bře 30, 2013 2:12 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

ale ano. vykony sa odosielaju. problem je ze rr3 menej prehladne zaraduje vykony ostatnym, takze sa to tazko overi. ale ak v offline urobis endurance s velkym dojazdom, tak sa da overit, ze sa ten vykon zaraduje. ono ked si vie nasosat vykony inych a zobrazuje mi ich aj v offline, tak preco nie opacne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Anndy | ned bře 31, 2013 2:39 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Ja kvoli endurance uz inak ako offline nehravam :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar rony | ned bře 31, 2013 2:56 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

jj. Zakuta ma v jednom endurance 700 km :-)

to je odhadom tri hodiny nepretrzitej hry :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

zdenko | ned bře 31, 2013 8:29 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Zrelý na psychiatriu :%)
 

Uživatelský avatar masklin | čtv dub 04, 2013 7:53 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Klucí jezděte ať vyděláváme :-) Akorát David H. by už nemusel :-D Kluku tebe na některých tratích dávám opravdu těžko.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar rony | čtv dub 04, 2013 8:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

ako sa javim ja? Lebo ja vlastne moje vykony nepoznam, viem len, ze mam dvoch jazdcov, ktorych naozaj tazko zdolavam, jeden je dawee a druhy jeden z ery multiplayeru RR2)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar masklin | čtv dub 04, 2013 8:54 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Rony s tebou taky dost bojuji, myslím, že jsme tak nastejno. Ale kromě tebe a Davida tam moc konkurence není.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar dawe73 | čtv dub 04, 2013 11:13 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Tak diky.. a bude hůř :D
Asi s počtem odjetých kol se časy soupeřů blíží reálně dosaženým. Když se vracím do první série, kde i když mám auta na full, tak vyhraji max. 4 z 5 závodů, a to jen v případě, že bezchybně zvládnu start a během závodu neudělám víc jak jednu mikrochybu. 10 vteřin rozdílu na kolo jsou minulost.

Už se mi stalo 3 krát, že mi Rony ujel tak, že jsem ho na trati ani nepotkal. Dvakrát (!!!) po sobě v Mount Panorama (BMW M3 GTS) a jednou v Southbank (911 RS), přitom jsem měl pocit, že jedu jak Bůh...

Ten výprask v Mount Panorama (kde jsem si do té doby hodně věřil) mě donutil tunit na maximum R$. Goldy jsem už začal šetřit, pomalu se získávají a Zonda jich spolkne 800 jen v nákupu a už 2. stage tuningu jich chce přes padesát.

Na kterých tratích jsem soupeř a na kterých naopak? Tipuji, že v Mount Panorama a Spa bych mohl být rychlej a Laguna Seca asi bude můj kryptonit.. :p
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | čtv dub 04, 2013 11:24 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

masklin píše:Rony s tebou taky dost bojuji, myslím, že jsme tak nastejno. Ale kromě tebe a Davida tam moc konkurence není.


tak si vyber spomedzi mojich friendov v Gamecentre.

dawee, tak je to obojstranne. Mam tam teraz frajera, ktoreho nedokazem dobehnut ani za boha. Podobne je to aj s tebou, chodievam tak 2. 3. maximalne ale zarobok aj tak vyhovuje. Nemam uz moc problem do hodiny mat 400 tisic ak samozrejme jazdia vsetci. Len indianopolis vyhravam vzdy. Zda sa mi, ze ked zajazdi niekto naozaj dobre kola na indianopolis, tak boti nevedia ten cas zajazdit, opru sa o barieru a ja vyhram s kilometrovym naskokom. Najviac ma stve okruh Laguna, ten so zakrutou na konci, start je tym padom uplne mimo. Panoramu mam rad ale je to skoro ako Indianopolis, malicke zavahanie....

chyba mi feedback u sportovych vozov na brzdach, lebo tam staci jemne dobrzdit a normalne by som mal ist celnym sklom asi ale nevnimam to a stracam cas.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar masklin | čtv dub 04, 2013 12:18 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Laguna je také moje nejméně oblíbená trať. Mám z toho vždy úplně zbořené auto.
Jinak poslední dobou mám největší problém vás porazit na Hockenheimu. Mám sice nejlepší kolo o vteřinu lepší než vy, ale než se prokopu přes ty ostatní auta tak už máte moc veliký náskok. Dojíždím tak dvě nebo tři vteřiny po vás.
Taky už se mi párkrát stalo, že David ujel hned od startu a už jsem ho ani jednou neviděl, to bylo v Silverstonu myslím :-D Rony je zase skoro neporazitelný na Panorama okruhu.
Nejhorší je jezdit Endurance, teď už je tam všude od 50 do 200 kilometrů a na to nemám nervy. Hlavně se pak objevují auta metr před vámi a nedá se jim už uhnout.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar rony | čtv dub 04, 2013 12:44 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Na Panoramu mam specialne auta a viem ako sa prestrikovat zakrutami na kopci (ale na rovinu, hocikedy tam idem ako gulicka v pinbale)

Endurance: niekedy je dobre ho odjazdit skor ako ho stihnu niektori vytrvalci a hlavne taktika nie je ist rychlo ale zaradit sa za vlacik a po jednom aute doplnat cas. horsie je, ze niektore Endurance nevytvaraju vlaciky a casto idem tak, ze mi cas vyprsi pred cielom, auto ide zotrvacne a potom sa snazim tych 15 sekund dobehnut nejake auto...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Papek | čtv dub 04, 2013 1:23 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Po dlhsom case ma napadlo pozret na forum a hla, oni tu veselo zavodia :) Mna ta hra bavi, jazdy model je celkom fajn, opotrebenie aut je tiez ako tak dobre, akurat bocne narazy v 200 km/h autam casto krat nic nespravia. AI jazdcov je katastrofalna. Ked idem head to head, tak vidno, ako sa loudaju a maju tak debilnu stopu, ze sa daju velmi tazko obehnut bez toho, aby ma pri tom nevytlacili mimo trat. To je dalsia moja vycitka - ich auta su ako tanky, dobehnu ma odzadu a vytlacia jak nic, pripadne pri obiehani sa cez celu sirku trate nalepia na mna a vytlacia ma. Pripadne sa s nimi zacnem pretlacat a to akurat sposobi to, ze mna to brutalne spomali a oni pokracuju dalej. Ale staci iPad odlozit na chvilu bokom a mozem hrat s kludnou hlavou dalej. Zvukova stranka je na moj vkus priemerna az podpriemerna, niektore zvuky su nedotiahnute a otravne. Hudbu som rovno vypol, aby som sa vedel lepsie sustredit na jazdu. Prachov je zatial tak akurat, mam zopar ludi vo friendoch, takze stiham priebezne opravovat a sem-tam si doprajem nove auto. Skor sa desim tych drahsich, netusim, ako nasetrim na Pagani a podobne exotiky.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 248
Registrován:
úte zář 21, 2010 9:05 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar dawe73 | čtv dub 04, 2013 1:44 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

V Panorama je základ dobře 'vykroužit' tu první zatáčku po startu, aby měl člověk rychlost na tu dlouhou rovinku a na jejím konci byl nejhůř třetí. Druhý důležitý místo je ostrá levá před dlouhou rovinkou dolů. RR je nastavenej tak, že na rovinkách jsou soupeři rychlejší, ale dřív brzdí. Jak nezvládnu nájezdy na rovinky, ti boti mě většinou obouchávají zezadu a v horším případě vystřelí ven z trati. Alespoň tak to mám já. Motor moc netuním, utrácím hlavně za podvozek, brzdy a drivetrain. Motor, body a exhaust nechávám většinou na stage 1. Není v mých silách udržet 41 aut v 70-80% tuningu.
Jak píše Rony, u vytrvalostních závodů se vyplatí dojet vláček, ZASTAVIT a rozjet se až spolu s ním, aby bylo co předjíždět. Jakmile předjedete stojící kolonu, riskujete, že už žádný auto za 90 sec. nepotkáte. Už jsem se takhle několikrát vytrestal.. Většinou jezdím nové Endurance s čerstvě koupeným autem i bez tuningu a s touto taktikou lze jezdit téměř do nekonečna.
Docela by mě zajímaly vaše reálné časy, konkrétní trať i auto a porovnat to. Jestli máte chuť a náladu, hoďte sem nějakej screen ze závodu, kterej se vám povedl a zkusíme se porovnat. Myslím si, že na 8 minutách budou rozdíly max. 3 vteřiny (ne 40, jak to někdy RR zařídí). Když k tomu přidáte i info o tuningu konkrétního auta, tím líp. Jen takovej návrh, kdyby měl někdo chuť se s tím zdržovat..
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | čtv dub 04, 2013 1:47 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Ved preto nas mas mat v GameCentre clovece. Daleko daleko vyssie zarobky. Tu mame suchoty lebo sme v pro seriach a tam nikto z vas nie je.

edit: asi by sme to mali obmedzit na KONKRETNE AUTO, co mame obvykle vsetci a aj vytunene na maximum, povedzme Shelby a presne urcit konkretne zavody.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dawe73 | čtv dub 04, 2013 1:57 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Shelby není zrovna můj favorit, ale vytunit ho na max. aspoň nebude drahý. Věcer zkusím něco zajet a nahodím screen.
Blbý je, že mám na kontě asi 27K R$ a není s kým závodit. V CUPech mám maximálně 5 GC friendů. To je tak 3 dny počkat, než se to zaplní.
Škoda, že skoro nikdo nemáte 918 Spydera, to auto je RADOST řídit :D
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | čtv dub 04, 2013 2:27 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Tak ine auto, ktore je relativne dobre, ze nikoho nebude boliet ho natunit. Este mozno tu najnizsiu 911tku? A pridat cojaviem niektory zo sportovych BMW Z4 len sa neviem rozhodnut ktory.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dawe73 | čtv dub 04, 2013 2:37 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Ideálně auto ze série, kde se jezdí full Suzuka na 6 kol a nebo Mount Panorama na 5. Ať jsou ty rozdíly vteřiny a ne desetiny.
Raději bych něco ostřejšího. Nejpomalejší Z4 je hroznej šrot, u kterýho jsem furt ve smyku. To auto vůbec nefunguje. Ale je mi to jedno, aut mám dost na to, abych měl z čeho vybírat. Jen tuning bych musel asi vylepšit, protože tam jsem hodně pozadu..
Jen mě nech vydělat nějaký prachy, Aventador, Pagani a starej McLaren ze mě jen za stage one vytáhli přes 3 miliony :(
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar JorEL | čtv dub 04, 2013 2:48 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

To Papek: já si z rozmaru za nesyslené přilby koupil Pagani Zonda R a po zjištění, že nejlevnější upgrade čehokoliv stojí víc jak 100K R$ :o se z něj stalo prozatím sváteční auto, počítám, že to podobně bude i u aut co stojí 1M R$ a víc, tak hodně váhám co koupit dál. Teď mě v kapse pálí tak 300-400k R$, nějaký tip na dobré auto?
•iPad Air
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
úte črc 05, 2011 7:37 am

Uživatelský avatar rony | čtv dub 04, 2013 3:13 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

s takymi prachami nijake auto. rezerva je fantasticka vec. ked ta nastve nejaky event, tak mozes utapat v servise cash.

mne osobne sa dowbre jazdi v bmw amls taketo som myslel, nie tie, co vyzeraju ako seriovky. dost ma sklamalo najnizsie lambo, asi potrebuje upgrady ale nezda sa mi, ze to ma cenu robit.

pre zaciatocnika by som mal tipy:

neminat prilby. na nic.

setrit peniaze ale uplny zaciatok je hlavne zamer kupit druhe auto. ked zacnu pro serie, tak mat minimalne 300 tisic ale lepsie od 500t vyssie. na ponuky na lacne kupy vacsinou nereagujem a zistite, ze po 50 percent challenge vam ponuka auto zlacnene, tak si to vyratajte a majte cash najma ak pojde o auto, kto stoji za to.

nekupovat najnizsie auto ale ani sa nesnazit to najvyssie, druhe auto na zaciatok challengu postaci. ak mozem poradit, tak Shelby urcite, potom ta prva najnizsia 911tka (tou sa odjazdi cely challenge), potom uz zacnu drahe challenge a upgrady za prilby, tam uz fakt sa treba drzat a mysliet na to, ze prilby sa zarabaju tazko.

odjzdit si povinne vsetko okrem cupov hned na zaciatku. cupy su narocnejsie ku koncu a je dobre mat uz nejaky ten upgrade vtedy.

upgrady v poradi odzadu, kolesa, brzdy ako prve.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dawe73 | čtv dub 04, 2013 3:16 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Všechny supersporty mají drahej tuning a dloooouhej servis. Na přezutí gum i 40 minut, motor, tlumiče a brzdy jsou hodiny, full servis např. po Endurance je přes noc.

Příjemný auta jsou kromě zmíněného Spydera např. R8 LMS, Z4 GT3, oba Nissany GT-R Gt1 (až na to pravostranný řízení, neumím se pořádně trefit do zatáčky) a oblíbil jsem si i SRT Vipera (hezkej zvuk)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Papek | čtv dub 04, 2013 4:00 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Tak ja skor kupujem podla osobnych preferencii a som skor na japoncov. Napr. Challenger sice mam, ale skor z povinnosti a lepsie sa mi jazdi na Skyline R34. Zase z prvej serie som zobral Focus ST. Ono je skoda, ze si nemozem vyskusat auto dopredu na nejakom testovacom okruhu, lebo podaktore, ako BMW 1 a BMW M3 ma dost sklamali. Ale ja si hram pianko a snazim sa vsetko doklepat na prve miesta. Lenze podaktore trate su ako zakliate a ked startujem ako 22. na Mazda Raceway a mam ich dat vsetkych na dve kola, tak ma ide jebnut, lebo lepsie ako druhe miesto som zatial nedal. Najprv sa pretlkam cez ostatnych a potom v druhom kole neviem ani za svet dobehnut prveho, pritom vidim, ze jazdi jak kreten, akurat ta akceleracia je akosi lepsia ...
Aspon to neni take easy, len ma stve, ze superi nevyhravaju kvoli dobremu jazdnemu stylu, ale kvoli tomu, ze sa mi ostatni pletu do cesty a ziskavaju naskok pre tych v predu. V tomto hra znacne zaostava napr. za takym Race Driver GRID, co bola jedna z mojich najoblubenejsich zavodnych (polo)arkadoviek na PC.
iPad Mini White 1st gen
iPhone 7 32GB Black
Lumia 950 DS White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 248
Registrován:
úte zář 21, 2010 9:05 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar dawe73 | čtv dub 04, 2013 4:13 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Tak to budeš z povinné Laguna Seca s gétéčkovým Viperem nadšený (ironie). Já to zkoušel denně skoro dva týdny, přitom v nižších sériích jsem měl první místo nejpozději na konci prvního kola. Tady jsem se trápil strašně. Nakonec jsem to auto, se kterým jinak nejde jezdit, vytunil skoro na full, jak jsem byl zoufalej..
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

airmt | čtv dub 04, 2013 5:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Papek píše:Aspon to neni take easy, len ma stve, ze superi nevyhravaju kvoli dobremu jazdnemu stylu, ale kvoli tomu, ze sa mi ostatni pletu do cesty a ziskavaju naskok pre tych v predu.

Presne tak, tohle mi na te hre vadi nejvic.

Jinak slevy na auta se nedavaji pri urcite % kompletaci, ale pri "showcase event" - kdyz se jede showcase s nejakym autem, tak na nej dostanete 20% slevu. Byva to 3., 6., 9. a 12. zavod v serii.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 327
Registrován:
ned lis 06, 2011 10:28 pm
Bydliště: MS kraj

Anndy | čtv dub 04, 2013 11:07 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Tak ale na dokoncenie challengu na 100% je potrebne vzdy mat vsetky auta. To je nevyhoda. V zasade ale hra najviac trpi freemium modelom. Z toho vyplyvaju vsetky nedostatky s jedinym zamerom; vytiahnut z ludi vela penazi.
Ja som sa zaprisahal, ze im nic nezaplatim, ako dovod mojho nesuhlasu s ich politikou. Takze akonahle ma uz prestane bavit to hrat a pokusat sa, mazem to :-).
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar dawe73 | čtv dub 04, 2013 11:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Nemusím to dohrát za měsíc a ani za dva. Chybí mi 5 aut, to jsou nějaký dva měsíce hraní. Pak ta auta vykrmit... to je tak do doby, než vyjde RR4 i s tím, že si zahraju 10 CUPů týdně. Zatím jsem nic neplatil.

Freemium mi tím pádem ani moc nevadí
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron