Zombie Infection (appstore 5.49?)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar 2L8 | stř kvě 19, 2010 10:14 am

Re: Zombie Infection (appstore 5.49?)

Hotovo, dohrane. Na konci v poslednom levely sa ocitnete v takom priestranstve, kde spolu so zombikmi vyjde hlavný boss. Toho zabijete jedine tak, že hore po obvode celej plosiny, sa nachádzajú take modre agregáty. Všetky sú na rohoch. Treba ich všetky aktivovat a potvora sa ocitne v strede miestnosti a vtedy je čas do nej palit čo sa dá. Takto to opakujte, až kým ju nezabijete. Zombikov len obchadzajte. Nestracajte s nimi čas. Nabehne animacia s tadaaa hotovo.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

shazi | čtv kvě 20, 2010 8:03 pm

Re: Zombie Infection (appstore 5.49?)

it seems to be a quite interesting one .




____________________________________
iphone screen repair
 

Davidddd | pát kvě 28, 2010 10:24 pm

Re: Zombie Infection (appstore 5.49?)

takze ludia hral som to dost dlhu dobu je to paradna hra hral som ju v skole cez prestavky a podarilo sa aj cez hodiny mam to celkom pekne prejdene na 60-80 percent. Ten level pri tej lodi no to vam pomozem tym ktory nevedia... Zapnete vytah tou packov na tom panely kde je granatomet hore vam vyskoci casomiera (predtym je lepsie ponicit bedne kvoli muniicii). Pojdete potom tam dole ako su tie dve velke otvaracie bedne a strcite sa do rohu ako je ta obrovska lod(myslim tu velku nie malu). Budete strielat kazdeho kto sa priblizi granatometom odporucam len do tych velkych ked uplinie casomiera musite ist k vytahu ktori je tam ako je ovladaci panel len na opacnej strane tam kde je ta obrovska lod rychlo naskocite a stlacite tlacidlo :) ... ale toto je oproti tomu nic este ked sa dostanete k levelu co to vyzera ako vojnove cvicisko vsade municia, HP , bedne, rozne lesenia,... tam ich bude chodit raz tolko a este zacnu aj strielat ...

O 1 hod neskor :
Akurat som to presiel fuh to bolo daco no ale posledna misia ma byt najtazsia a bola lahucka len furd pobehovat okolo styroch sakramentov a furd ich za behu zapinat a ked boli zapnute tak donho strielat co municia stacila PS : beznich zombikov si nevsimajte len ich obchadzajte ako bolo uz vyzsie pisane
 

Marty1703 | stř srp 25, 2010 3:02 pm

Re: Zombie Infection (appstore 5.49?)

Hra je niní slevněna na 0,75? což je uplně suprová cena ;) :)
 

Viruskarlos | pát říj 29, 2010 1:42 pm

Re: Zombie Infection (appstore 5.49?)

Pls,kde je vychod od tech dvou smejdu s tema cirkularkama,zhasnu je,ale nez najdu vychod tak me zezerou ty ostatni......
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
sob pro 06, 2008 1:09 am
Bydliště: praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé