Flappy Birds

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Smrdaky | ned úno 09, 2014 9:09 pm

Flappy Birds

http://smartmania.cz/bleskovky/flappy-b ... autor-6939
z
Tak koukam ze autor zrejme zkousi de..litu uzivatelu a poedlo se mu, hra je v TOP a tak prijmy z reklamy budou nekolik milionu a ne ten jeden milion denne, jak brecel

http://smartmania.cz/bleskovky/autor-mo ... korun-6929

N nez jsem si ji stihl stahnout tak uz je vypnuta :-) no asi jen apple bude vedet, o kolik se zvysily prijmy z reklamy :-)

Kdyby mu znicila zivot tak mebude na twitru predem psat, ze ji za 22 hodin vypne ze...
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

Uživatelský avatar next751 | ned úno 09, 2014 9:28 pm

Re: Flappy Birds

Skoda, ze ju uz zmazal. Ja byt na jeho mieste, tak ju necham a valam sa v peniazoch :D Este dnes som si ju chcel po vecer hrat :D
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 743
Registrován:
ned kvě 26, 2013 1:57 pm
Bydliště: Ano

fAUSt | ned úno 09, 2014 9:39 pm

Re: Flappy Birds

Já tomu pořád nerozumím, nezasvětíte mě někdo do tohohle byznysu? :D Vždyť takových her je přece plno, proč zrovna tohle?
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 347
Registrován:
pon dub 11, 2011 11:16 am

Lincoln Six Echo | ned úno 09, 2014 9:42 pm

Re: Flappy Birds

Podle mě zanedlouho přijde s tou samou nebo velmi podobnou hrou s jiným obchodním modelem – dá ji za 0,89 nebo 1,79 €. A taky se divím, proč je zrovna toto úspěšná hra. Vím že jsem kdysi hrál něco podobného akorát s jinou grafikou. Holt tak to asi chodí, něco se ujme a něco ne :)
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar next751 | ned úno 09, 2014 10:08 pm

Re: Flappy Birds

Tak toto chytilo par ludi a uz to slo. Ale aj ja mne sa to zda divne, ze preco by ju mazal, ked mu to zaraba take peniaze.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 743
Registrován:
ned kvě 26, 2013 1:57 pm
Bydliště: Ano

Uživatelský avatar 0XEEr | pon úno 10, 2014 12:35 am

Re: Flappy Birds

Je to velka pecka, jakej mate rekord? Ja uz prekonal 150 :)
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 312
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 8:47 pm
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar next751 | pon úno 10, 2014 7:32 am

Re: Flappy Birds

Ja mam 13 :D
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 743
Registrován:
ned kvě 26, 2013 1:57 pm
Bydliště: Ano

ls8 | pon úno 10, 2014 9:27 am

Re: Flappy Birds

Co jsem četl, tak důvod, proč aplikaci odstranil, byl právě nečekaný úspěch a pozornost, kterou tím na sebe upoutal. Tisíce emailů, příspěvků na Twitteru, to všechno ho rozhodilo natolik, že se radši stáhl zpátky.

http://toucharcade.com/2014/02/04/flapp ... sks-media/
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Manek49 | pon úno 10, 2014 10:39 am

Re: Flappy Birds

Já vydělávat takovýhle prachy, tak mi jsou tisíce e-mailů a příspěvků na Twitteru u zadele :-) Nějak se mi to nezdá :-) BTW, můj rekord je 11 :-D
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

ls8 | pon úno 10, 2014 10:46 am

Re: Flappy Birds

Ono mu to bude vydělávat dál, protože kdo to má nainstalované, může samozřejmě hrát dál, a peníze nese robrazovaná reklama, která se bude zobrazovat i nadále.

P.S. Kdo si nestihl hru stáhnout, dokud byla na AppStore, na eBayi lze zakoupit použitý iPhone s nainstalovanou touto hrou za pouhých 99,900.- dolarů. :%)

Via http://www.cultofmac.com/265735/bids-ip ... 0000-ebay/
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

mrzic | pon úno 10, 2014 12:14 pm

Re: Flappy Birds

OT: ls8: doplním, ono je to i u nás na aukru. Cena 3 999 Kč
Prodám své Apple ID s legendární hrou flappy bird, kterou autor stáhl ze storu, takže je k nesehnání. Telefony s touto hrou se běžně pohybují okolo 25 tisíc, zahraniční aukce okolo 2 milionů!!! Já vám prodám za uvedenou cenu svůj účet, který si zadáte do iPhonu, změníte heslo, stáhnete hru a můžete začít hrát!

http://aukro.cz/prodam-sve-apple-id-s-h ... 74037.html
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Jadro | pon úno 10, 2014 2:58 pm

Re: Flappy Birds

Akorat ze Apple ID je k nicemu ne? Kdyz uz neni v Appstore, tak ji nenainstaluje, musel by ji mit v iTunes. Nebo se pletu? Telefon, kde je hra nainstalovana je neco jineho... Tam to jde.
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pon úno 10, 2014 3:00 pm

Re: Flappy Birds

Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Lincoln Six Echo | pon úno 10, 2014 3:05 pm

Re: Flappy Birds

Jadro píše:Akorat ze Apple ID je k nicemu ne? Kdyz uz neni v Appstore, tak ji nenainstaluje, musel by ji mit v iTunes. Nebo se pletu? Telefon, kde je hra nainstalovana je neco jineho... Tam to jde.

Apple ID a poslat IPA soubor nebo prodat telefon i se svým Apple ID a odtud jde aplikace zkopírovat do PC a někam zazálohovat.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

mirmo80 | pon úno 10, 2014 3:11 pm

Re: Flappy Birds

Mne to príde ako nejaký marketingový ťah, ktorý ma vzbudiť enormný záujem o hru. Potom sa zrazu objaví akože ešte na chvíľu a všetci sa zbláznia aby si ju stiahli. Veď tým, že hru stiahol z Appstore, zrazu neprestane zarábať a zrazu neprestane byť autorom aplikácie. A keď ten tlak neunesiem, tak zamestnám nejaký support tím a neriešim.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

dalzap | pon úno 10, 2014 3:56 pm

Re: Flappy Birds

Popravde mu i verim. Vzijte se do kuze mladeho studenta, ktery zacne takhle vydelavat. Ma potom obrovskou zodpovednost a mnoho starosti a pokud se mu takovy zivot nelibil, tak ho zcela chapu.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 892
Registrován:
čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Uživatelský avatar Arcane | úte úno 11, 2014 1:25 am

Re: Flappy Birds

hlavně ve Vietnamu je to také jiná kultura. Ale podívej se na to z pohledu developera. Chceš vyvinout něco, co se lidem bdue líbit, něco pěkného. A zprasíš hru za 2 dny, která nemá originální namět, originální art, stupidní gameplay mechaniky a prostě je hnus. Náhodou ti to vyšlo, vydělalo ti to. A když pomineme to, že budeš jako developer známej jednou z nejblbějších her, což by případný kariéře jako developera moc neprospělo, tak ti ze dne na den začnou volat novináři, lidi psát na twitteru, nadávat ti, denně ti přijde stovka výhružek smrtí apod. Ono je lehké říct si, že vydělává mi to 50 tisíc USD denně, nic se neděje, ale ono nejde negativní kritiku přehlížet. I kdyby to byl jen jeden člověk ze 100, tak se zaměříš hlavně na tu kritiku. A ted si představ to masivní měřítko, který má tahle hra. Jak i sám psal na twitteru, lidi příliš přeháněli s tou hrou. Udělal jí pro radost a vznikaly z toho videa, kde lidi nadávaj, ničej věci apod.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 586
Registrován:
pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Uživatelský avatar next751 | úte úno 11, 2014 6:21 am

Re: Flappy Birds

Aj ja som slusal dat moj iphone drazit na ebay :D ved preco nie, ked to tam ide. Ale stale tam mam problem cosi z inzeratom a ani mi nevedeli poslat jednu sprostu sms na potvrdenie, tak museli zavolat :D som zvedavy kolko mi to zozere
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 743
Registrován:
ned kvě 26, 2013 1:57 pm
Bydliště: Ano

Uživatelský avatar Sphyn0x | úte úno 11, 2014 7:30 am

Re: Flappy Birds

Arcane píše:tak ti ze dne na den začnou volat novináři, lidi psát na twitteru, nadávat ti, denně ti přijde stovka výhružek smrtí apod.

Telefón nastavím na blokovanie cudzích hovorov, vymažem/zmením si Twitter, mail a FB takisto. Ďalej neriešim a užívam si love.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Lincoln Six Echo | úte úno 11, 2014 8:44 am

Re: Flappy Birds

Asi tak. Když je někdo nervák, nemá tu hru hrát. Takových těžkých her tady bylo více, jen teď jsou lidi asi více přiblblí nebo já nevím... Každopádně hrát něco dobrovolně, rozbít mobil a pak z toho vinit vývojáře je sprosté.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

shecklerr | úte úno 11, 2014 9:58 am

Re: Flappy Birds

Nevite nekdo, jak by se dala stahnout bez jb? zkousel jsem ji stahnout pres torenty a hodit ji do itunes a nechce se to nainstalovat :/
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
pon čer 14, 2010 10:33 am

ls8 | úte úno 11, 2014 10:01 am

Re: Flappy Birds

Hra už není v AppStore, takže už jí nejde nijak stáhnout a nainstalovat. Lze jí ale hrát na webu: http://www.cultofmac.com/265763/flappy- ... -play-mac/
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar shimie | úte úno 11, 2014 10:14 am

Re: Flappy Birds

iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

Uživatelský avatar Arcane | úte úno 11, 2014 12:03 pm

Re: Flappy Birds

Sphyn0x píše:
Arcane píše:tak ti ze dne na den začnou volat novináři, lidi psát na twitteru, nadávat ti, denně ti přijde stovka výhružek smrtí apod.

Telefón nastavím na blokovanie cudzích hovorov, vymažem/zmením si Twitter, mail a FB takisto. Ďalej neriešim a užívam si love.

Takže řešením je odprostit se od světa? :D Navíc to není tak jednoduché. V první řadě lidem odpovídal na dotazy jako normálně, snažil se pomáhat, ale když viděl, co se z toho zvrtlo...

A to že takových her je více, ano to je pravda, ale většinou maj vývojáři takhle úspěšných her nějaké PR oddělení, které se o komunikaci stará. To ale neznamená, že by ani oni nedostávali výhružky smrti. A věř tomu, že prostě není jednoduché vyrovnat se s kritikou na internetu, mám s tím zkušenosti. Lidé si myslí, že když ti nadávají na internetu, tak to nemá žádnou váhu, jako kdyby ti to řekli normálně.

Však si o tom něco přečtěte, koukněte na jeho twitter a tak.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 586
Registrován:
pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Lincoln Six Echo | úte úno 11, 2014 12:29 pm

Re: Flappy Birds

No ale proč by tu hru, pokud nemá programování pouze jako koníček, vydával? A potom se ještě The Verge svěří, že mu vynáší $50000 denně? Podle mě to je jen obyčejný kluk, který takový úspěch nečekal a lekl se. Já bych se asi taky lekl :-)
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar Arcane | úte úno 11, 2014 1:19 pm

Re: Flappy Birds

No vždyt o tom mluvím. Je to jen kluk, kterej vydal hru, která je v appstoru tisíckrát a ta jeho se zrovna chytla. Ale přeci každý, kdo něco programuje si přeje dělat víc a lepší věci. Stejně tak i on, tohle není jeho jediná hra, kterou má. Ale asi nechce bejt do budoucna známej jako autor týhle hry. Prostě to neni dobrý. A nebylo to ani tak, že by hned šel rozdávat rozhovory a chlubil se tím, je to právě naopak :) ostatní se na tebe snesou a nedaj ti pokoj, dokud na něco neodpovíš :)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 586
Registrován:
pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Uživatelský avatar Marthin | úte úno 11, 2014 1:36 pm

Re: Flappy Birds

iPhone 3G 16GB - FW 4.2.1 - T-Mobile | SwitchEasy CapsuleRebel Case
Mac mini Late 2012 - OS X 10.9.1
Potřebujete zvukové podkresy do aplikací a her? Pište PM.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1238
Registrován:
pon bře 09, 2009 11:42 am
Bydliště: Frýdek Místek

Smrdaky | stř úno 12, 2014 3:51 am

Flappy Birds

Lincoln Six Echo píše:No ale proč by tu hru, pokud nemá programování pouze jako koníček, vydával? A potom se ještě The Verge svěří, že mu vynáší $50000 denně? Podle mě to je jen obyčejný kluk, který takový úspěch nečekal a lekl se. Já bych se asi taky lekl :-)


Ano a uz i prababicka rikala: nejhorsi smrt je z vydeseni, aneb stres :-) takze autor neni o nic mene psychopatem, nez jeho psychopaticti zakaznici, rozbijejici telefony :-)

Nevim o tom, ze by normalni jedinec se chlubil poctem stazeni nebo ziskem ( teda vyjma apek, ktere chci prodat za 1,5 miliardy usd jako clash of clan) - anebo nekdo vite o nejakych takovychto proklamacich, zenrickach vynosu z apek?. To ho spise nekdo sejme ted, pote co na sebe prozradil, ze je v baliku :-)

Stejne jako ohlasit predem, ze za 22 hodin to stahuji... To stahnu hned a v tichosti, z tech penez si zaplatim psychologa a pr tym, pripadne je venuji potrebnym, pokud me desi mamon. Zkratka at uz byl duvod jakykoliv, ve vysledku to pouze marketingove pracuje pro zviditelneni autora, coz je presne to, co udajne nechtel...

Arcane píše:statní se na tebe snesou a nedaj ti pokoj, dokud na něco neodpovíš :)

Jo a proto dava rozhovor Wall Street Journal, nejde o zadneho studentika a ve vysledku je to at uz zamysleny nebo nechteny PR :-) vzdyt negativni reklama zajisti, ze na dalsich hrach bude rejzovat o 106 :-)
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

ls8 | stř úno 12, 2014 9:21 am

Re: Flappy Birds


Zobrazit video na http://youtu.be/gD-nzHy2DdU
Kód do fóra: [youtube]gD-nzHy2DdU[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř úno 12, 2014 9:49 am

Re: Flappy Birds

Já si myslím že jde o dobře promyšlené PR, kde "chudák" nějaký studen je najednou ve středu zájmu, dává rozhovory jak je na tom špatně psychicky a jak z toho má takový peníze a že tu hru bude muset stáhnout, ale až za 22 hodin. Ve fínale to stáhne i ten kdo by to neudělal a zkusí co na tom je a další prachy z reklamy.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

stefan902 | stř úno 12, 2014 8:53 pm

Re: Flappy Birds

To video ako návod by som použil na všetky mobily hentej značky :D
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 29
Registrován:
úte lis 24, 2009 9:14 pm

Uživatelský avatar next751 | stř úno 12, 2014 8:59 pm

Re: Flappy Birds

Aj na ostatné :D
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 743
Registrován:
ned kvě 26, 2013 1:57 pm
Bydliště: Ano

Uživatelský avatar lofounek | sob úno 15, 2014 9:26 pm

Re: Flappy Birds

Hru na podobny zpusob iCopter jsem hral na iPhonu uz pred nekolika lety. I ted je i kdyz v trosku upravene podobe ke stazeni na AppStoru. Jinak ten programator mel pry i problemy kvuli autorskym pravum, protoze si vypujcil nektere prvky z Maria a mozna i jinych starickych her.

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 476
Registrován:
sob pro 08, 2007 6:41 pm
Bydliště: Brno

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron