Open TTD

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

klemikaze | pon říj 06, 2008 5:18 pm

Open TTD

Chtěl bych si zahrát hru OTTD, po tom, co sem se popral s tim dostat hru do iP mě však překvapila funkčnost hry... spadne okamžitě po spuštění (kliknu na ikonku, tváří se že se spouští a hned spadne)... Práva sem u všech složek nastavil co nevyšší (0777), takže v tom by problém bejt neměl...

Mam iPhone 2G 8GB s FW 2,1, jailbreak, odblokovanej, cracklej pro instalaci cracklejch [zakázáno] applikací...

Díky za rady...
 

Uživatelský avatar Beavers | pon říj 06, 2008 5:20 pm

Re: Open TTD

A s cracknutými aplikacemi ti tu nikdo neporadí, neb je to warez a ten, jak jistě víš, protože sis nejprve přečetl stanovy tohoto fóra, se zde NEPODPORUJE.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

klemikaze | pon říj 06, 2008 5:59 pm

Re: Open TTD

OTTD je zadarmo pokud vím, já jen žádal o pomoc při instalaci/při řešení problému, nejedná se mi o warez nebo přímo samotné crackování programu...

Jestli je podmínkou tohoto fŕa mít necracklej phone, tak pardon...
 

Diablo | pon říj 06, 2008 6:23 pm

Re: Open TTD

A nastavil jsi ty prava Rekurzivne .. tzn i pro vsechny soubory ktere se v tech slozkach nachazeji?

Mozna blba otazka, nejsem se uplne jistej jestli vysla verze Open TTD pro Firmware 2.X , mam za to ze tahle hra byla pouze na FW 1.1.X tudiz na 2 nebude fungovat, pokud se pletu tak me opravte.

Jinak tato hra je opravdu publikovana jako freeware.
 

Paly | pon říj 06, 2008 6:26 pm

Re: Open TTD

Nie neide o tom mat neJAILBREAKNUTY iPhone, nikto tu nema cracknuty iPhone. Ide o tom, ze nie kazdy vie o aku hru ide pokial to napises len som sa pokusal dostat do iPhone hru, som si ju stiahol a hned mi pada.

Treba uviest odkial ju tahas ci zo Cydie alebo je volne dostupna z AppStore alebo si si ju tam kupil. V opacnom pripade mazeme, warez, cize cracknute hry u nas na fore neriesime.

Napr ani ja neviem co je to za hra, keby som tu bol ja tak ten prispevok mas davno odstraneny. :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Diablo | pon říj 06, 2008 6:27 pm

Re: Open TTD

No ja si myslim ze se jedna o hru Open Transport Tycon Deluxe kterou znam prave z Firmwaru 1.1.4 ale na 2.X sem ji nevidel.
 

klemikaze | pon říj 06, 2008 7:57 pm

Re: Open TTD

Diablo píše:...


1,Ano, nastavil jsme je rekurzivně :-)
2,No to právě nevim... :-(
3,Měl by to být freeware

paly píše:...


Ok, hra je freewarvá, dokonce se už tady na fóru řešila a nikdo s tim neměl problém... Jinak publisher má přímo repo do intalleru, ale to mi nefunguje takže sem si z jeho stránek stáhnul zip ve kterym byla složka xxxx.app :-)

Edit 10.10.: No nic, tak děkuji za odpovědi a pomoc...

No vidíš, po nás chceš, abychom se tu chovali korektně, ale sám nedodržuješ pravidla fóra. Příspěvek jsem ti zeditoval ještě já. Příště už ti ho vymažu. A ty se místo obhajování raději nauč, jak se příspěvky editují. Beavers.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé