opravy v ceske lokalizaci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar drsny | úte bře 25, 2008 11:26 am

opravy v ceske lokalizaci

sem hazejte pozadavky na opravu cestiny. az toho bude vic, tak udelame novou verzi a zahrneme to do ni

AzuKiposi píše:1) Kalendář - Upozornění - Žádný -> Žádné (pokud je to možné, někdy je se skloňováním problém v jiném kontextu...)

2) Akcie - "Citace pozdržena na 20 minut" -> "Hodnoty zpožděny o 20 minut", tady je doslovný překlad quote jako citace dost zavádějící - u akcií jsou tímto myšleny aktuální hodnoty/ceny akcií
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1414
Registrován:
sob pro 08, 2007 8:38 pm
Bydliště: litomerice

AzuKiposi | pát bře 28, 2008 9:16 am

Re: opravy v ceske lokalizaci

Ještě jsem objevil v aplikaci YouTube je místo "Více" pouze "Víc", kdežto v iPodu je to v pořádku...
 

fajnman | pát bře 28, 2008 4:44 pm

Re: opravy v ceske lokalizaci

Pokud mam kontakt, a jsou tam ruzna cisla, tak pokud je mam vse plna pouzil jsem other, tak jestli by other slo zmenit napriklad na dalsi, nebo jine?
 

AzuKiposi | úte dub 01, 2008 11:25 am

Re: opravy v ceske lokalizaci

Při probíhajícím rozhovoru se všechny popisky, kromě Klávesnice, zobrazují s malým počátečním písmenem. Zmenšit klávesnici by nebylo dobré, protože by pak byla s malým k i na spodní liště v aplikaci telefon, ale co takhle zvětšit počáteční písmena u těch ostatních?
 

Uživatelský avatar whisky96 | úte dub 01, 2008 11:51 am

Re: opravy v ceske lokalizaci

su to dve rozdielne popisku, jeda moze byt velkym a druha malym (v sk lokalizacii to tak je)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

dkral | úte dub 01, 2008 4:18 pm

Re: opravy v ceske lokalizaci

AzuKiposi píše:Ještě jsem objevil v aplikaci YouTube je místo "Více" pouze "Víc", kdežto v iPodu je to v pořádku...

Ja bych tam spis dal dalsich. Stejne je to i v mailu. Kde je Nahrat 25 vic. Zni to tak trochu tatarsky. :-)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na CZ a SK lokalizace iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé