Nelze mi změnit IP v pxl infu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

moja | čtv srp 28, 2008 7:31 pm

Nelze mi změnit IP v pxl infu

Chci požádat o radu. Nelzemi změnit IP adresu prostřednictvím iphonu na drsneho pxl info. Stale tam mám adresu 78.108.x.x. což není adresa přidělena iphonu mým Apéčkem doma. Prvním AP přijmám ve Wisp módu a propojením po lan do druhého AP vysíám po bytě. Druhé AP je na standartní adrese 192.168.x.x. s wep klíčem. První AP má přidělenou fixní adresu začínající 10.x.x.108, tak nevím proč se mi na pxl infu zobrazuje 78.108.x.1. Děkuji za info.
 

pacholek | čtv srp 28, 2008 7:36 pm

Re: Nelze mi změnit IP v pxl infu

od koho mas internet? nejsi treba v panelaku (s hromadnym internetem) ? a na strese mate router s tou IP co vidis na pxl infu ?
 

moja | pát srp 29, 2008 7:54 am

Re: Nelze mi změnit IP v pxl infu

moja píše:Chci požádat o radu. Nelzemi změnit IP adresu prostřednictvím iphonu na drsneho pxl info. Stale tam mám adresu 78.108.x.x. což není adresa přidělena iphonu mým Apéčkem doma. Prvním AP přijmám ve Wisp módu a propojením po lan do druhého AP vysíám po bytě. Druhé AP je na standartní adrese 192.168.x.x. s wep klíčem. První AP má přidělenou fixní adresu začínající 10.x.x.108, tak nevím proč se mi na pxl infu zobrazuje 78.108.x.1. Děkuji za info.


Přijímám vzduchem od providera a druhým AP si rozvádím wifi po bytě, ani jedno AP nemá adresu začínající 78.x.x.x
 

Uživatelský avatar djlucas | pát srp 29, 2008 7:54 am

Re: Nelze mi změnit IP v pxl infu

problem je v tom ze ze nemas verejnou IP ale sdilenou pro vice uzivatelu... tudiz mas jinou IP v AP a v Internetu... bud pozadej providera o verejnou IP a nebo to nech tak pokud ti vse bezi jak ma ... a zda se mi ze by se tohle melo presunout do sekce s novacky :lol:

to je proste klasicky NAT nebudu to tady dal rozvadet... neres to
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 614
Registrován:
ned dub 27, 2008 7:19 pm
Bydliště: Břeclav

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na CZ a SK lokalizace iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé