jen cesky kalendar?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hrom33 | stř zář 10, 2008 11:06 am

jen cesky kalendar?

mam fw 2.0.2 a iphone 1. generace.
chtel bych tam mit pouze cesky kalendar (ne kompletni cestinu) jde to?
pripadne jak?
 

Diablo | pon zář 15, 2008 9:54 pm

Re: jen cesky kalendar?

Stahnes Cestinu ze Cydie , pak jdi do Settings / General / International / Region Format nastav na Czech Republic , tim budes mit telefoni cisla v ceskem formatu a kalendar v cestine , Region Format nemeni jazyk jako takovy takze vse ostatni zustane v Anglictine.
 

Dave.6 | sob zář 27, 2008 3:55 pm

Re: jen cesky kalendar?

Zdravim, presne takhle by se me to hodilo taky jen tu cestinu nemuzu v Cydii najit? Kde bych ji mel hledat nebo ji musim nejdrive pridat?

A rovnou se i zeptam nefunguje me ani ceske repo v instaleru a netusim cim by to mohlo byt, repo se prida ale balicky videt nejsou.

Jinak mam iphona prvni generace a fw 2.1.

Diky
 

Diablo | sob zář 27, 2008 7:34 pm

Re: jen cesky kalendar?

Stahni si z Fora tu cestinu na HDD na PC a nainstaluj ji rucne pres PC ...
 

Paly | sob zář 27, 2008 7:44 pm

Re: jen cesky kalendar?

Nainstaluj si v Cydii CZ&SK package, ktore najdesv More Package Source, je to na uvodnej obrazovke Cydie. Ked toto nainstalujes tak potom mozes hladat cestinu.

Nemusis nic stahovat na HDD a potom do iPhone kopirovat.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Dave.6 | sob zář 27, 2008 10:49 pm

Re: jen cesky kalendar?

cestina se da stahnout na foru na fw 2.1.? Cetl jsem tady snad vse ale link jsem nejako nenasel nebo jsem jej prehlednul...

Jinak dekuji source uz mam v Cydii je u te cestiny me znepokojuje to velke slovo "NEJDE" cili instalovat se me zrovna nechce...

Skoda ze neni pocestenej jen ten kalendar jak bylo na fw 1.1.4. to bylo super. Porad si toho iphona v cestine nedokazu predstavit. (jinak vim ze muzu nechat cesky jen kalendar a treba klavesnici a iphon zustane v anglictine, asi to tak i dopadne)

Jinak dekuji
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na CZ a SK lokalizace iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé