nefunčkní telefon od home buttonu dolu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

alaska | sob lis 22, 2008 12:29 am

nefunčkní telefon od home buttonu dolu

Zdravim, stala se mi teď nepříjemná věc. Přestal mi reagovat home button, mikrofon, konektor pro dock a blbne sluchátko. Osobě nechápu příčinu, mezi okamžikem kdy fungoval v pohodě a tím že nefungoval byly cca 2 hodiny kdy jen ležel v tašce. Napadlo mě akorát jesli se nějakým působem neuvolnil nejaký spoj na desce, ale to by se s ním muselo praštit, což se (to vím jiste) v časy kdy přestal fungovat nestalo. Displej, tlačítka hlasitosti/mute, power funguji v poradku...ale spodni polovina nikoliv a na nic nereaguje... Netušíte čím by to mohlo být?

btw: iphone 1gen - kupovany v cca květnu v usa, system odblokovany přez pwnage od 1.1.4, nyní cz2.1

předem děkuju za nápady
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | sob lis 22, 2008 12:59 pm

Re: nefunčkní telefon od home buttonu dolu

No tak asi bych bejt tebou zkusil zajit do servisu, nekde tady na foru je topic o jednom servisu kde dokazou udelat zazraky.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Apophis.k | čtv lis 27, 2008 8:41 pm

Re: nefunčkní telefon od home buttonu dolu

vsechno, co jsi vyjmenovat je k desce pripojeno jednim konektorem, proto to nefunguje... bud to vypadlo, což je skoro nemožný, nebo se ti ten kabel poškodil, což je taky skoro nemožný a nebo máš něco s deskou, což se mi jeví jako nejpravděpodobnější...
 

alaska | pát lis 28, 2008 7:52 am

Re: nefunčkní telefon od home buttonu dolu

hmm...v trosku nastvanosti jsem s nim trosku vetsi silou hodil o zed a ted funguje... asi to byl teda jen nejaky spoj...
 

pali777 | pát lis 28, 2008 8:36 am

Re: nefunčkní telefon od home buttonu dolu

:D:D HH priatelu presne tak sa riesia podobne problemy. Je to sranda ale pri mojich byvalich Nokiach hadzanie o stenu tiez vacsinou fungovalo :)

peace.. :)
 

Apophis.k | pát lis 28, 2008 9:06 am

Re: nefunčkní telefon od home buttonu dolu

muj stary siemens fungoval jen na narazy o stenu nebo o zem... aneb, jak se rika: Co nejde silou, jde jeste vetsi silou... :-D
 

alaska | pát lis 28, 2008 9:08 am

Re: nefunčkní telefon od home buttonu dolu

a co nejde jeste vetsi silou, na to vezmi barborku :D
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé