iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

icebreaker | pát lis 14, 2008 10:22 pm

iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

Takze k veci. Po 2 dnech po zakoupeni meho iP u T-Mobile se zacala projevovat nasledujici vada. Pokud v nejake aplikaci/hre/today obrazovce zustavaji dele ikony v pravem dolnim rohu,tak tam "zamrznou" a kdyz se koukam na video nebo spoustim nejakou aplikaci s tmavsim pozadim,tak to neprijemne kazi dojem:( ..nasledujici screenshoty mluvi za vse

1 minuta homescreen
bily jev z dalky
bily jev-jak se projevuje na polopruhledne spodni liste
detail pozustatku ikony iPod

:?: poradte prosim, jestli jste se s tim nekdo setkal a jak pripadne uspel u reklamace .. a dodatek: pri pripadnem delsim zobrazovani je detail podstatne vetsi, napriklad delsi doba pouzivani iVote a je amen..
Naposledy upravil icebreaker dne sob lis 15, 2008 12:05 am, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | pát lis 14, 2008 10:58 pm

Re: iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

Tak tohle jim hod na hlavu, nema cenu nic vymejslet
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Uživatelský avatar Gekko gecko | pát lis 14, 2008 11:21 pm

Re: iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

Jak tady sleduji v sekci HW problemy s novym iPhonem fakt zacinam litovat te "skvele koupe".
Kdysi jsem mel iPhone2G (ted uz lituji ze jsem ho dal pryc ja piotomec) a po vybornych zkusenostech s nim jsem se rozhodl pro jeho nastpce iPhone3G s podporou siti treti generace,gps atd.

Co se tyka predchudce z HW problemu se snad resil jen spatny displej resp. dotykova vrstva v jedne 4GB serii,jinak NIC!!!

Ted co se zacal prodavat iPhone ctu zde temata: Mnou zalozene Tl.ticheho rezimu,Praskajici kryty+lak na nich (zejmena WHITE verze),fleky na displeji,cerna je temer negativni,bile duchy,nefunkcni tl. home,sleep a sem tam a rozhodne casteji mrtva spodni polovina dotykove vrstvy.
Na zahranicnich forech je to podobne,zajimalo by me jesti tohle panove od apple ctou a co si z toho berou k srdci.
Zatim si libuji jaka je prodejnist a zisky ale spis se hodne lidi nechalo takrikajic napalit a nikdy si jiz od nich po zkusensti s timto modelem nic nekoupi.....je to lidem od apple vazne jedno?? prichazeji tim o zalaznikly i ty budouci.....pokd ctou fora rychle je chut na novy iPhone a nasledne reklamace prejde.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

wolf | pát lis 14, 2008 11:29 pm

Re: iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

no já to tady taky pročítám a nestačím se divit....nicméně mě už asi nic nepřesvědčí, abych se zbavoval mýho starocha, protože ten novej 3G zavání spíš problémem...je to smutný že kvalita šla takhle do háje a jestli tímto trendem půjdou dál, tak se Iphone další generace za chvíli ocitne kvalitou někde kolem alcatelu z roku 2000....a to už si ho opravdu nekoupí ani skalní applisti... :cry:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 314
Registrován:
čtv bře 20, 2008 10:31 pm
Bydliště: Brno

icebreaker | sob lis 15, 2008 12:03 am

Re: iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

Urcite jim to na reklamaci hodim, ale tech 14dni az mesic bez iP bude krutych..jiz tezko bych si zvykal na bezny telefon a po predchozich zkusenostech se OS Symbian a s WM mi stejne nejvic vyhovuje OS X.. a az to zacne byt jeste horsi, tak jim to tam asi hodim..ale prozatim me to jen neprijemne otravuje.. jen doufam, ze se nevyskytne nejaky dalsi problem (popraskany kryt,upadle tlacitko atd.) .. Kazdopadne je zde videt, ze masova vyroba takovemu "TOP" produktu vubec nesvedci..
 

Uživatelský avatar ygy | sob lis 15, 2008 10:45 am

Re: iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

no ono to nebi 24 dni ale 31 :wink: ale rozhodne to tam daj ak ti samozrejme nepovedia ze ti spadol nejako na zem a porusil si tak nejako sklo

iphone 1 generacie je brodte best
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

icebreaker | sob lis 15, 2008 12:38 pm

Re: iPHONE 3G a "bile duchy - pozustatky ikon na cernem pozadi"

ygy píše:no ono to nebi 24 dni ale 31 :wink: ale rozhodne to tam daj ak ti samozrejme nepovedia ze ti spadol nejako na zem a porusil si tak nejako sklo

iphone 1 generacie je brodte best


Sklo mam naprosto v pohode,ani jediny skrabanec na celem iP (krome chromoveho ramecku-od krytu)... takze toho se tolik nebojim,ale tech 31dni je celkem krutych ;) ..nemate nekdo zkusenosti s nahradnim tel. u T-M? trosku OT,ale ;)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé