iPhone 5 - reklamace

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Bobo17 | pát říj 18, 2013 8:11 am

Re: iPhone 5 - reklamace

OK

Takze kdyz dojdu do iStyle tak mam pravo si nechat rozvalit pred sebou iPhone,prohlednout a az pak zaplatit?

Me to v lednu borec ve Vodafone odmitl udelat

Jsem aspon chytrejsi
Macbook Air 2013 i5 256GB
iPhone 5S Space Grey
iPhone 6 64 GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 232
Registrován:
čtv zář 13, 2012 8:59 pm

MicHi | pon říj 28, 2013 7:35 pm

iPhone 5 reklamace

Ahoj,

okolo displaye mám taková světlejší místa, moc to vidět není ale je to tam, přes celý kraj displaye ( na lcd, ne na skle ;) )

Koupený u vodafone - ještě mu není rok, takže se může tedy zavést do iOpravny nebo českého servisu? Díky
Naposledy upravil iTukan dne pon říj 28, 2013 7:46 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Proč zakládáš téma, které tu už je?! Přesunuto...
iPhone 7 128GB (product)RED, MacBook Air 11" mid 2014, iPad mini 4 64GB wifi + LTE
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 197
Registrován:
pát dub 23, 2010 3:10 pm
Bydliště: Praha

bttf | pát lis 01, 2013 2:36 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

U Vodafone si muzes taky nechat rozbalit tel a prohlidnout si ho. Sice si ho koupis, ale daji Ti na nej 30 dnu zaruku tak ho muzes ihned vratit pokud se Ti neco na nem nelibi.
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 20
Registrován:
čtv led 17, 2008 2:54 pm

Uživatelský avatar Holanra | pon lis 11, 2013 9:55 am

Projde reklamace?

Ahoj, chci se zeptat, mám IP 5 a začalo mi blbnout zamykací tlačítko. Nejde s ním pokaždé zapnout, resp. mi funguje jen na vnitřní straně.
Hodně známých kolem mě má stejný problém, ale reklamaci jim údajně neuznali.

Otázka zní: máte někdo podobnou zkušenost popřípadě i s reklamací, jestli Vám vyhověli?

Telefon je kupovaný v Datartu před 6 měsíci.

Díky ;) :beer:

EDIT:
Ahoj, tak ted jsem komunikoval s datartem ohledne vyse zminene reklamace... Telefony k reklamaci prijmaji s komplet balenim, protoze dle slov operatora se v Britexu casto vymlouvaji na neucelene baleni, ze treba chybi nabijecka atp... Takze zitra vezu na reklamaci...;)
Naposledy upravil Metalgirl dne pon lis 11, 2013 1:04 pm, celkově upraveno 2
Důvod: Téma ohledně reklamací iPhonů 5 už tu je, přiště než založíš nové, tak hledej. Sloučeno.
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
úte čer 25, 2013 6:20 am

I.c.e | stř lis 13, 2013 7:11 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Zdar,
Potřebuju radu.
Mám iphonu 5 z anglie ještě v mezinárodní záruce.
Nechal jsem si udelat přes officialunlock odemčení.
Mám šanci na úspěšnou reklamaci s tim unlockem nebo to mám rovnou vzdát.Dík
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
stř pro 01, 2010 8:10 pm

kinggldrackcity | úte lis 19, 2013 4:23 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Dobrý den,
před 2 týdnama jsem reklamoval sluchátka k iPhonu 5 s tím, že mi nešlo tlačítko na hlasitost a přepínání hudby. Samozřejmě v záruce a dneska se dívám na databázi oprav a oni po mě chcou skoro tisícovku. 1. Opravu zařízení proveďte. Uhradím cenu opravy 814 Kč (+ doprava 133,-) ,.2. Zařízení neopravujte. Žádám jeho vrácení zpět bez opravy. Uhradím náklady na diagnostiku a poštovné a balné v celkové ceně 350,- Kč bez DPH 21% (pokud nebylo dříve smluvně ujednáno jinak). Lituji, že jsem to vůbec někde posílal a nekoupil si nová sluchátka. Zde přikládám foto co mi poslali: http://img13.rajce.idnes.cz/d1303/9/908 ... .jpg?ver=0 , http://img13.rajce.idnes.cz/d1303/9/908 ... 0566b1.jpg? . Nemám zkusit napsat třeba panu Strakovi ohledně této věci?
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
úte lis 19, 2013 4:09 pm

runner111 | pát lis 22, 2013 9:03 am

Re: iPhone 5 - reklamace

žluté boky na displeji-několik lidí tu řešilo reklamaci. Jak jí vyřešili? Výměnou iphonu? A neví někdo jak je to teď když už iP5 nevyrábí? Mění ho snad za 5s?? Dík.
Apple Watch sport
iP 6 16GB
iPad Air
MacBook air
Host
Host
 
Příspěvky: 61
Registrován:
stř dub 01, 2009 4:34 pm

Uživatelský avatar mike-biker | pát lis 22, 2013 10:17 am

Re: iPhone 5 - reklamace

kinggldrackcity píše:Dobrý den,
před 2 týdnama jsem reklamoval sluchátka k iPhonu 5 s tím, že mi nešlo tlačítko na hlasitost a přepínání hudby. Samozřejmě v záruce a dneska se dívám na databázi oprav a oni po mě chcou skoro tisícovku. 1. Opravu zařízení proveďte. Uhradím cenu opravy 814 Kč (+ doprava 133,-) ,.2. Zařízení neopravujte. Žádám jeho vrácení zpět bez opravy. Uhradím náklady na diagnostiku a poštovné a balné v celkové ceně 350,- Kč bez DPH 21% (pokud nebylo dříve smluvně ujednáno jinak). Lituji, že jsem to vůbec někde posílal a nekoupil si nová sluchátka. Zde přikládám foto co mi poslali: http://img13.rajce.idnes.cz/d1303/9/908 ... .jpg?ver=0 , http://img13.rajce.idnes.cz/d1303/9/908 ... 0566b1.jpg? . Nemám zkusit napsat třeba panu Strakovi ohledně této věci?


Zkusil bych se s nimi domluvit.
Na jednu stranu je to mechanická závada, která na reklamaci jasně není, na druhou je cena 350 bez DPH za poštovné docela neřestná.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar speedman | pát lis 22, 2013 11:44 am

Re: iPhone 5 - reklamace

350 bez DPH je aj za diagnostiku.
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 348
Registrován:
pát kvě 13, 2011 12:05 pm

xampik | ned lis 24, 2013 11:46 pm

Jak reklamovat iPhone 5 ?

Ahoj, zakoupil jsem si cca. před půl rokem iPhone 5 přes Apple Store CZ.

Telefon se mi po připojení lightningu nezačne nabíjet. Musím lightning otáčet až se začne nabíjet. Pak mi telefon několikrát pípne(zavibruje), že se nabíjí.

Jak ho reklamovat v českým servisu ? Děkuji
Naposledy upravil Metalgirl dne pon lis 25, 2013 7:01 am, celkově upraveno 1
Důvod: Nezakladej zbytecne nove tema, kdyz o par radku niz uz jedno s touto tematikou existuje, slouceno.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pát bře 29, 2013 7:11 pm

Jam3ss | pon lis 25, 2013 7:04 am

iPhone 5 - reklamace

Zkoušel jsi jiný kabel ? Nebo ho chces z reklamovat kvůli kabelu ? Jinak první rok to můžeš z reklamovat v jakékoli autorizovanem českém servisu a druhy rok uz musíš přes apple. Opravte me pokud to říkám špatně.


Odesláno z iPhonu
iPhone 5S 16GB Champagne Gold Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 260
Registrován:
pon říj 19, 2009 8:26 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | pon lis 25, 2013 7:57 am

Re: iPhone 5 - reklamace

Pokud to kupoval u Applu, tak reklamuje v servisech které má nasmlouvané, takže pořád v těch kde reklamuje i první rok.

První bych vyzkoušel jiný kabel a pak až reklamoval.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

mouchanek2 | ned pro 01, 2013 1:54 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

tak já v červnu reklamoval iphone 5, teď se mu pěkně rozlepil display a já zjistil, že už na něj není záruka. Sem teda myslel, že když mi to vyměnili za nový iphone, že mi na to zase nějakou záruku dají..
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován:
pát čer 07, 2013 3:56 pm

cz.hook | pon pro 02, 2013 11:47 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

mouchanek2 - je to ozehave tema i tady na foru, ale dle zakona mas narok na novou dvouletou zaruku na vymenenou soucastku nebo na vymeneny produkt, takze i kdyz servis napise oprava vymenou, tak bezi zaruka nova, ale samozrejme servisy spolehaji na laxnost a lhostejnost nas zakazniku :-)

Ale mozna si zakon spatne vykladam a mylim se, nebylo by to poprve :)
Host
Host
 
Příspěvky: 21
Registrován:
ned lis 03, 2013 11:12 am

sterbik1 | sob pro 07, 2013 8:16 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Ahoj,

minulý týden o víkendu,když jsem našel vadu 2. jsem se rozhodl reklamovat IP 5 (u Vodafonu starý 7 měsíců)..
Vady jsem měl následovné:
1) ve spodní části displeje při stisku mi "lupal" display, jako by tam byla vzduchová bublina, či špatně přilepený (dost mě to štvalo)
2) večer při tmavém pozadí jsem mi na dislplay objevilo cca 10-20 mikro teček (barevných) tipuji to na STUCK pixely..

Telefon mi párkrát spadl, tak tělo má pár malých vrypů a odřenin ale display bez jakékoliv viditelné vady (nosil jsem folii)..
Tak mám ted vcelku strach, aby mi reklamaci neuznali z důvodu mechanického poškození?? dle mého názoro s tím výše uvedené vady
přímo nesouvisí?

Ikdyž vím že Vodafone má na reklamaci 30 dnů, tak mi bylo řečeno, že hned ten den co jsem tam byl bude odeslán! Po čtyřech dnech, kdy
mi nenaskočil v Britexu jsem volal do vodafonu, kde mi řekli že to stopro šlo.. po dalším pátrání a telefonátech, jsem zjistil, že jim stále
leží na prodejně!!!! :evil:
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
sob pro 07, 2013 8:04 pm

Uživatelský avatar Gekko gecko | sob pro 07, 2013 10:17 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

No maj na to měsíc a zásilky jim odváží asi jednou tejdne tak vydrž.


Sent from my iPhone using Tapatalk
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

makomar | sob pro 21, 2013 4:09 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Dobrý den. Po přečtení fóra jsem pochopil že jak britex tak ioprvna tak český servis nemají právo rozebírat iphony. Dneska mi řekli v ceskem servise že opravují závadu na mém ip5. Nefungoval mi poweer button. Mohou ho vůbec opravovat?
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 82
Registrován:
čtv črc 12, 2012 10:29 am
Bydliště: Zlín

Uživatelský avatar Barberry.pha | sob pro 21, 2013 5:34 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

V prvním roce ne ve druhém už asi jo,záleží podle závady, u koho byl kupovaný?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

makomar | úte pro 24, 2013 8:38 am

Re: iPhone 5 - reklamace

Kupovaný byl pres Apple e-shop. Před necelým rokem.
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 82
Registrován:
čtv črc 12, 2012 10:29 am
Bydliště: Zlín

Uživatelský avatar borectom.98 | úte pro 24, 2013 12:38 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Myslím že to stejně nerozebírají a pošlou nový iphone,protože vždy když jsem reklamoval tak přišel nový iphone.
iPhone 7
Macbook Pro Retina 15
iPad Air 2



Restore,aneb lék na vše :D
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 370
Registrován:
čtv lis 01, 2012 7:10 pm
Bydliště: České Budějovice

hanessh4 | čtv led 09, 2014 6:44 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Zdravím zajímal by mě váš názor. Mám ani ne rok iphone5. Když fotím světlé scény, na displeji i na následných fotkách jsou tmavší kruhy - jakoby prach blízko snímače.
Ve vsp data nebo its brno by mi ho v ramci celosvetovky vyměnili za jiny kus.

Otázka je, jestli si vzhledem ke swapům ještě nepohoršil - hodně lidí tady psalo, že swap byl horší než originál. Šli byste do toho??


Sent from my iPad using Tapatalk
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
čtv črc 26, 2012 9:58 am

Hammer88 | pát led 10, 2014 4:24 pm

Iphone 5 problem u reklamace prosim radu...

Zdravim všechny mám problém a nevím co stím koupil sem před cca 6měsíci u T mobilu iphona. Minulej tyden zacalo zlobit vrchni power tlačítko funguje už jen na jedne straně. Zašel sem s komplet balením do T.m. a ze to chci vyreklamovat po 4dnech volaj ze v britexu neuznaji reklamaci ze mam pry neoriginal kabel a je to kuli nemu. Ze za cca 7000kč mi ho vymeni za novej! Prvni co je divne tak jsem si zadny jiny kabel nez co byl v krabici origo nekupoval jedine co me napadlo ze mozna v praci kde ma iphona kde kdo sem si to prohodil ale moc tomu neverim. Co mam dal delat poradi nekdo? Nejsem milionar abych mohl prijit o zaruku u takoveho telefonu. Muzu se nejak branit? Prijdu o zarucni list? Mam zkusit treba jiny servis co dela iphony? napr "cesky servis" kdyz britex me odpalkoval takhle. Predem diky za odpovedi jsem zoufalej :(
Naposledy upravil Metalgirl dne pát led 10, 2014 4:54 pm, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do již existujícího tématu.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pát led 10, 2014 4:13 pm

Unown | pát led 10, 2014 5:43 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Koukám ze britex uz neví, na co se vymlouvat - jak muze neoriginalni kabel zničit mechanické tlačítko??
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 606
Registrován:
úte bře 02, 2010 4:03 am

Hammer88 | pát led 10, 2014 5:52 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

No prave to vubec nechapu technik v britexu tvrdi ze ano! Co budu delat ted nevim nejak se mi nechce smirit stim ze sem prisel o 20tkč. Kdybych si alespon nejakej neorigo kabel koupil reknu si ses vul ale takhle.... Nevim co snema hlavne se obavam ze prijdu o zaruku uplne.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pát led 10, 2014 4:13 pm

Uživatelský avatar speedman | pát led 10, 2014 6:13 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Hammer: telefón si pred reklamáciou restorol?
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 348
Registrován:
pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Hammer88 | pát led 10, 2014 10:37 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

jj restore jsem provedl byl v tovarne uplne cistej
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pát led 10, 2014 4:13 pm

hanessh4 | ned led 12, 2014 9:25 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Zavolal bych tam ze se chces proti rozhodnuti reklamace odvolat ze to chces prezkoumat a pokud to neuznaji znovu tak ze si na telefonu za 20tis nechas udelat znaleckej posudek (znamej to tak jednou delal, taky mu neuznali jasnou zavadu a hned vsechno slo). Pokud ovsem neni pravda ze kabelem muzes znicit tlacitko coz zni jako silenost obvzvlast kdyz iphone umi rozeznat nevyhovujici neoriginalni kabel a ten odmitnout...
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
čtv črc 26, 2012 9:58 am

Uživatelský avatar speedman | pon led 13, 2014 10:45 am

iPhone 5 - reklamace

Ak bol čisto restornutý tak ako sa môžu dopátrať k informácii, že aký kábel bol používaný? Vie niekto?
Nevidím a preto nereagujem: smrdaky, leonko.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 348
Registrován:
pát kvě 13, 2011 12:05 pm

Uživatelský avatar Holanra | úte led 14, 2014 9:35 am

Re: iPhone 5 - reklamace

čaute, tak už jsem dal svůj IP5 na reklamaci do Datartu a nyní se nachází v Britexu se stavem "opravuje se". Asi chápu dobře, že se nic neopravuje, ale je to jakési jejich označení toho, že ho tam mají.
Mám ale dotaz. Tady je výpis závad : "tl. power reaguje pouze nepatrně na pravé str. tl., nyní nereaguje skoro vůbec, tl. snížení hlasitosti vůbec nereaguje, vypadává dat. síť a signál"
V ničem nevidím problém, jenže se bojím toho, že jak je ve zvyku Britexu, tak se bojím, že mi reklamaci neuznají a to proto, že u Power buttonu mám malou rýhu (na hliníku), jelikož mi telefon opravdu pouze 1x upadl... Nicméně zbytek doby byl vždy nošen ve flipovém koženém pouzdře s foliemi (ty jsem před reklamací odstranil). Co myslíte vy? Jak se k tomu Britex postaví?
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
úte čer 25, 2013 6:20 am

ls8 | úte led 14, 2014 11:40 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Myslíme že nevíme. Nevidíme chapcům v Britexu do hlavy. Počkej na vyřízení reklamace.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Holanra | stř led 15, 2014 8:35 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Tak teda reklamace proběhla úspěšně, mám nový kusanec... BTW doba vyřízení jen 12 dní!!! čumím!
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
úte čer 25, 2013 6:20 am

Hammer88 | pát led 17, 2014 8:21 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

To mas dobry... Me tel nechteji vymenit vymenu za penize jsem odmitl! Kdyz sem si pro tel. prisel mel na hliniku u jablka promacklinu jak krava ktera tam nebyla tak sem ji to poslal zpet!!!
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
pát led 10, 2014 4:13 pm

MaTToS | sob led 18, 2014 8:14 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Je to normálne že pod sklíčkom kamery mám už asi 6 zrniek prachu a niektoré presne v strede, činí to celkom problém pri zaostrovaní makro fotiek atď., pri iphone 5 32gb kúpenom 11/2013 ? Navyše je to kúpené v Telekome a teraz mám takú dilemu či radšej prestať používať fotoaparát alebo to dať reklamovať aby to celé rozobrali a vyčistili ? Telefón je po celý čas v obale, na LCD je fólia zagg tak preto tá nechuť ho dať do servisu a riskovať že bude aj po fólii a aj po 100% stave v akom je telefón teraz :-( ďalej premýšlam kam si strčím nanoSIM kartu keby som to teda naozaj dal reklamovať .
Myslel som si že pri telefóne za 700€ s unibody konštrukciou by mohla byť vyššia kvalita vyhotovenia ako pri predošlom plastikovom samsungu ale ako vidím asi nieje keď na samsungu som pod sklíčkom kamery žiadom prach po roku používania nemal .
Doma sa to asi nebude dať odstrániť ten prach že ?
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
ned pro 01, 2013 11:16 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar Holanra | pon led 20, 2014 8:01 am

Re: iPhone 5 - reklamace

tak záleží kdy jsi tu 5tku kupoval... já bych to při vrácení peněz udělal tak, že bych si je vzal, pár kč doplatil a vzal si 5S....
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
úte čer 25, 2013 6:20 am

HELLRAISERR | pon led 20, 2014 2:01 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Takže podelím sa o skúsenosť s reklamáciou-po troch mesiacoch ma začali na druhej strane linky zle počuť,musel som kričať do telefónu.Signálom siete to asi nebolo kedže som mal skoro vždy plný signál a keď som prepol na hlasitý hovor tak šlo všetko v pohode.Tak som si myslel že to je spodný mikrofón no uvidíme.Telefon podaný do Orange dňa 15.1.2014 a do protokolu bolo zapísané že je predná aj zadná strana vo fóliách a že telefón je bez mechanického poškodenia.Jedná sa o Iphone 5 White 64 giga a bol vybraný na firmu 26.10.2014 takže dám vedieť ako som dopadol...
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
čtv zář 19, 2013 5:52 pm
Bydliště: Stred Slovenska

JanGottwald | úte led 21, 2014 6:51 am

Re: iPhone 5 - reklamace

Také bych se rád podělil o zkušenost s reklamací iPhone 5.
Po roce používání se mi na čočku fotoaparátu dostalo nějaké zrnko prachu a na každé fotografii byla černá tečka a jeden bílý flek. Jasně, mohl jsem každou fotografii vyretušovat, ale řekl jsem si, že o telefon se skvěle starám a proto by tohle rozhodně po roce udělat neměl. Obzvlášť, když se s ním nepohybuji v žádném prašném prostředí.
Ve středu odneseno na Český servis v Brně, závada popsána, telefon jsem si mohl ponechat než dorazí nový kus. Tentýž týden v pátek mi volali, že mám k vyzvednutí nový telefon, takže zkušenost skvělá!
iPhone 5s 32 GB
iPad Air 32 GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 153
Registrován:
pon lis 23, 2009 3:08 pm

Uživatelský avatar Holanra | úte led 21, 2014 7:52 am

Re: iPhone 5 - reklamace

MaTToS myslím, že jak píše JanGottwald, jednal bych stějně jako on, takže reklamace. České servisy nemůžou do tel hrabat, myslím, že podobně to bude i na SVK, takže bych to dal na reklamaci, kde můžou pouze konstatovat, že je to závada a dostaneš nový kusanec.
A co se týče té nano simky, tak si kup redukci a dáš to do každého telefonu, u nás stojí 20Kč takže do eura se vejdeš... ;)
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
úte čer 25, 2013 6:20 am

Killingman | úte led 21, 2014 8:36 am

Re: iPhone 5 - reklamace

Má nejnovější zkušenost s reklamací iPhone 5. Kupoval jsem v dubnu 2013 v Alza. Začalo blbnout tlačítko ON/OFF. Donesl jsem na reklamaci do Alzy, po 14ti dnech email, že se omlouvají, ale zatím je reklamace nevyřízená a přesně 31tý den mi do mailu přišel dobropis na celou částku. Včera peníze vyzvednuty, zůstala mi nabíječka, kabel, krabička i sluchátka a odcházel jsem po 5ti minutách s 19.999 Kč z Alzy a ihned v té ceně objednal z appstore iPhone 5S. Takže za mě - prima, jestli budu mít každýho 3/4 roku nový iPhone tak jsem spokojen jak želva :-D

Dodatek: Telefon byl zřejmě od českýho operátora, protože šel do Britexu a tam stále už tři neděle svítí: stav zakázky: příjem :-D
iPhone 6s gold and iPad AIR2 gold and MacBook Pro 13" early 2015 :-)

Když už musím mít mobil, tak ať je to iPhone...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 229
Registrován:
stř úno 13, 2008 7:36 am

HELLRAISERR | stř led 22, 2014 4:05 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Takže dnes mi prišla SMS aby som si prišiel vyzdvihnúť telefón po reklamácii,prišiel som následne na predajňu kde mi slečna oznámila že zavada sa prejavila a bol mi vymenený SWAP modul.Na moju otázku či to je nový mobil povedala že nie:-) že vymenili len súčiastku ale mám nové imei.Pozrel som si telefón a bol bez skrabanceku zabalený vo foliach,všetko funkčné tlačidla následne som dal vytočiť známeho a NEFUNGUJE SLUCHADLO išlo iba na hlasitom odposluchu.Takže po výmene našich názorov som zase odchádzal domov s náhradným telefónom...
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
čtv zář 19, 2013 5:52 pm
Bydliště: Stred Slovenska

molda1 | pon led 27, 2014 7:37 pm

Re: iPhone 5 - reklamace

Ahoj,
21.1.2014 jsem dal mobil na záruční opravu do Vodafonu a prodejce mi řekl, že už se iphony nemění (je to tak? ), ale opravují (smetí v čočce fotoaparátu) to jen rozeberou a vyčisti? Iphone koupený 10/2012 , on se mění pouze první rok? Iphone odeslán přes Vodafone do Britex Kladno a v databázi oprav dnes (27.1) svítí čeká na opravu.
Dále mě rarazilo to, že iphone nechtěl v originálním balení s veškerým příslušenstvím ale nechal si ho na stole se záručním listem.
Předpokládaná doba opravy 2-3 týdny dle prodejce.
Tak jsem na to zvědav...
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
pon led 27, 2014 7:26 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron