Display se sam od sebe rozsviti?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Oriesko | úte úno 26, 2008 5:11 pm

Display se sam od sebe rozsviti?

Zdar, mam iPhone teprve par dni, ale uz jsem dvakrat zazil, ze chvili po uspani (zamceni, ne vypnuti), se display sam od sebe zase rozsvitil, jako bych zmackl Home. Po nejakych 7sec zase zhasl.

Dela vam to taky? Nenasel jsem tu zadnou zminku. Muze to byt treba nejakou mastnotou na povrchu?
 

xslide | úte úno 26, 2008 8:13 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

No takový problém nemám ale mastnotou na displeji to určitě nebude.iPhone se rozsvítí pouze při zmáčknutí tlačítka Home nebo tlačítka na zapnutí
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte úno 26, 2008 9:39 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Take se mi to stava, protoze mam iPhone hodne casto v dokine, obcas si takhle 'zablbne' sam od sebe (a ja to vidim, protoze mi na to reaguji wokna). Ale opravdu se to deje jen obcas. Resenim u me je restart a pak zase da tak na mesic pokoj ;) ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Oriesko | stř úno 27, 2008 1:36 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

V dokine se mi to zatim nestalo. Proste jen tak lezel na stole. Ale mam pocit, ze to bylo vzdy, kdyz par sekund predtim zhasl po mem probuzeni. Jakoby si jeste na neco vzpomnel.... a pak se na to zas vys*al a sel spat :lol:






edit. Julek
 

Oriesko | stř úno 27, 2008 4:17 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Tak se to prave stalo potreti, ovsem, tentokrat ne chvili po uspani! Lezel v klidu uz skoro hodinu, najednou se rozsvitil a za svych oblibenych 6-7sec zase zhasl.

Nemuze to treba udelat to, ze vam nekdo zavola, ale jeste nez zacne vyzvanet, tak to zase polozi??? To je asi blbost, ne? Pokud uz by se navazalo spojeni s BTS kvuli prichozimu hovoru, tak ho zobrazi jako zmeskany, i kdyby nestihl zazvonit, ne? Je to divny :?
 

ilijusin | stř úno 27, 2008 4:38 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

no koukam ze bydliste mas UK, tak jestli mas oficialne odbloklovany iPhone je to dost divny.. Ale jestli tam mas aplikace 3. strany, tak me napadlo ze naka v pozadi neco dela, a cas odcasu to takhle zapne, nevim jak tohle funguje na iPhone ale vetsina mobilu se rozsviti nebo nejak naznaci ze na pozadi neco kouma...
Ale pokud iPhone funguje tak bych to moc neresil :mrgreen:
 

Oriesko | stř úno 27, 2008 5:28 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

ilijusin píše:... jestli mas oficialne odbloklovany iPhone je to dost divny..


Tim myslis co? :mrgreen: Ofiko odblok je IMHO jen ve FR, ja musel odblokovat jako kazdej jinej, ponevadz mam jeste 6 mesicu kontrakt s Orange ;-)
Kazdopadne dik za nazor, taky tusim, ze to bude mit na svedomi neco, co tam spravne byt nema. A je fakt, ze je to jen ma zvedavost, nicemu to nevadi a ajfoun jinak slape jak hodinky ;-)
 

ilijusin | stř úno 27, 2008 6:02 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

myslel sem to jestli mas s nakym UK operatorem podepsany kontrakt, mas jejich SIMku a pouzivas "cisty" iPhone :wink:
 

Lanex | čtv úno 28, 2008 12:48 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

a nemáš tam náhodou slabší signál? Jako že při znovulognutí do sítě by si na to posvítil.... dělala mi to Nokie-N i Motorka-Razr...
 

Common | čtv úno 28, 2008 1:16 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Mne to robi tiez semtam, ale inac iPhone funguje bez problemov. Ja uz si to ani nevsimam... :D
 

Oriesko | čtv úno 28, 2008 1:46 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Lanex píše:a nemáš tam náhodou slabší signál? Jako že při znovulognutí do sítě by si na to posvítil.... dělala mi to Nokie-N i Motorka-Razr...


Zrovna jsem nad tim premyslel. Zatim mi to udelalo jen v praci, kde mam opravdu slaby signal. Jedna, max dve carky a uz jsem obcas zahlid i Search. Doma mam plny signal a tam jsem zatim "autoprobuzeni" nezaregistroval! Nemuselo by ho to sice budit (je zvlastni, ze to jeste nereportovalo dost uzivatelu na to, aby to Apple v novych verzich fw osetril), ale vysvetleni je to vcelku rozumne. :wink:
 

Kozmimato | pon bře 03, 2008 10:45 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Jen prihodim jinou zalezitost - jednou pri pokusu o vypnuti ip se jakoby vypnul (pri posunu na ,slide power off, a mozna jsem pritom - nechtene - lehce podrzel home) a pak ale nesel zapnout. Stacilo hodit do doku a probral se - pouze spal.
 

Julek | úte bře 04, 2008 10:22 am

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

jo jsou věci mezi nebem a iPhonem...



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé