Opravy iPhonů kontakt

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Tony1 | pát říj 02, 2009 9:11 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Iphon chce aktivovat přes iTuns neboli odblokovat dle toho odkud ho máš od českého operátora to asi nebude že :-))
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

strengy | pát říj 02, 2009 11:28 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

To určitě ne mam ho od fajmana už asi přes rok nefakalo na nem wifi doted nwm proc řikal mi že v SW to 100% neni jinak k věci jak mam aktivovat x)
 

Uživatelský avatar Tony1 | sob říj 03, 2009 10:02 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Tak teda znovu a už snad poněkolikáté a navíc vše je zde ve forech popsané:-).
Tak že pokud iPhona nemáš oficialně od CZ operátora, tak je třeba udělat JB a odblokovat tyto dvě procedury spojují vše co je třeba k tomu aby ti iPhon fungoval a dalo se z něj volat. Zde je odkaz kde je vše jasně popsáno a POZOR souvísí to se SW 3.0.0, 3.0.1. viewtopic.php?f=74&t=17706 Pokud do iPhona nahraješ 3.1 tak je to zase na jinou debatu taky zde ve foru popsanou.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

pechino | úte říj 06, 2009 4:31 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

tak už jsem si sklo s digitizérem vyměnil, všechno sám, ale nefunguje mi to zhasínání když to přiložím na ucho. Netuší někdo, kterým kabílkem mám zahýbat? :-D
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

jofos | úte říj 06, 2009 5:11 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Cau, je to trojka, pekne tam ten konektor zapichni, tlacit prilis netreba. A nezabudni zaklopit poistku. Ked to nepojde zozen si novy flex. Ja som ho uz menil.
iP 5 non-JB
MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 246
Registrován:
pon úno 02, 2009 11:46 pm
Bydliště: Trnava

pechino | stř říj 07, 2009 3:08 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

:shock: :shock: jakou pojistku? žádnou jsem neviděl :(
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

Rusty143 | čtv říj 08, 2009 10:15 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

mám taký problém, pred mesiacom som poslal svoj iPhone 3GS do opravy, pretože sa mi začala rýchlo vybíjať batéria a nad displejom sa mi objavila prasklinka (nie som si vedomý toho, že by mi mobil spadol). Po 28 dňoch mi poslali mobil späť s vyjadrením, že reklamáciu neuznávajú z dôvodu mechanického poškodenia a že je potrebné vymeniť SWAP modul za 250?. Rád by som sa teda spýtal, čo sa s tým dá robiť
 

7luke.com | čtv říj 08, 2009 10:27 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Rusty143: vymeniť SWAP modul
 

phoenixxx98 | ned říj 11, 2009 7:02 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Rad by som sa opytal co to ten swap modul vlastne je a ppr. kde sa da kupit mimo servisu operatorov ... iphone mi zmokol a nesvieti mi display napisali mi ze reklamacku neuznavaju a chcu 311euro za vymenu swap modulu ... ladam lacnejsie riesenie dik vopred
 

Straif | ned říj 11, 2009 8:35 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

dočítám se že při výměně home tlačítka je nutný měnit i touchscreen máte s tím někdo zkušenosti ?
 

jofos | ned říj 11, 2009 8:54 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

to pechino : poistka je ta mala zaklopka ktoru musis nadvihnut aby si uvolnil ten flex s cislom 3. Su dve farbene verzie tychto konektorov cierno(telo)-biela (poistka) alebo Bielo(telo)-cierna (poistka). Poistka je tenky plastovy pasik na spodu konektora a ma dve polohy, zamknuta - je paralelne s logic-boardom a odomknuta - kolmo na logic-board. T.j. ak chces ten flex c.3 spravne umiestnit, musis ho dostatocne strict z hora do konektoru pricom poistka mui byt kolmo a potom zaistit tuto poistku tym ze ju premiestnis smerom dole.
iP 5 non-JB
MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 246
Registrován:
pon úno 02, 2009 11:46 pm
Bydliště: Trnava

honza ips | úte říj 13, 2009 1:56 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Straif : s vymenou tlacitka se vetsinou musi menit i sklo ptz se při odlepeni bud poskrabe,praskne a kdyz ne tak se urcite poskodi digitizer.
takze bud sklo nebo celj predek. :roll:
 

zandom07 | stř říj 14, 2009 7:53 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Nabízíme kompletní servis iPhonů. Pro dotazy pište PM.
 

pechino | stř říj 14, 2009 10:11 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

to jofos: tak to jsem si vůbec nevšiml, sakra, naspal jsem tam tu trojku jak to šlo. To to budu muset ještě jednou rozebrat a omkrnout situaci
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

7luke.com | stř říj 14, 2009 10:30 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

HOME button v domácích podmínkách:
:arrow: http://www.7luke.com/iphonehome
 

iMaty | ned říj 25, 2009 6:46 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Zdravím,

spadl mi iPhone tak šikovně, že se rozbil displej, rozebral jsem ho a zjistil, že displej je v pořádku, vrchní vrstva to sklo taky, ale ta třetí část (mezi displejem a sklem) asi digitizer je popraskanej a v té části nereaguje na dotek. Je digitizer taky ze skla? Z PDAček vím, že je to spíš velmi pružný kousek plastu...
Je výměna těžká? A jak tam vlastně drží? Popřípadě je tu někdo z Brna a okolí, kdo by mi to za poplatek vyměnil?
Díky
 

Schumi | úte říj 27, 2009 6:39 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Mám problém s foťákem u iPhone 3G 8GB CZ.
Nefotí ostře, jen předměty ve vzdálenosti cca 5 - 10 cm jsou ostré, všechno co je dál, je neostré a fotky jsou nepoužitelné.
Zkoušel jsem i restore, ale bez nějakého zlepšení, že by HW závada ?
Nesetkal se s tím už někdo ?
Díky předem za jakoukoliv radu.
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
ned lis 23, 2008 4:52 pm

honza ips | čtv říj 29, 2009 10:58 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

taky muzes mit poskrabaný to sklíčko od foťáku a jestli ne tak spatnej foťák
 

l.u.k.a.s.h | pon lis 02, 2009 10:56 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

iPhonek mi spadl tak dobře že mi praskl displej ale praskl jen málo (jedna čára přes displej), displej reaguje naprosto v pohodě... A rád bych se zeptal kolik by stála výměna předního skla...? Vzhledem k tomu že mi můj iPhone hodně často padá tak ho mám i ze zádu prasklej a celkem hodně poškrábanej takže kolik by stála výměna zadního krytu... ?
Foto displeje je tady: http://img692.imageshack.us/gal.php?g=dscn0880i.jpg

díky za odpověď
 

Hnykda | pon lis 02, 2009 11:09 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

 

morose | pát lis 06, 2009 10:05 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

proč sem inzerujes jednu z nejdrazsich firem???? sklo za 999 apodobny nesmysly. sklo jsm ted koupil za 180... :evil:
Host
Host
 
Příspěvky: 29
Registrován:
čtv zář 25, 2008 10:01 am

honza ips | ned lis 08, 2009 11:06 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

za 180 je samotny sklo a urcite cinsky, ale urcite ne digitizer.
 

Jammes | pon lis 09, 2009 3:51 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

zdravim, chtěl bych se zeptat, asi před 14 dni mi upadl můj iPhone 2G do pití a tak jsem ho dal do opravy. K mému nemilému překvapení se mi však dostalo odpovědi, že tam jsou rozbitý tři věci:
- poškozený Powerflex kabel - výměna 1500.-Kč
- dále nefunkční commboard ? výměna 3000.-Kč
- Lcd bylo vytopeno a jsou na něm vidět mapy v podsvícení ? výměna 1800.-
Ceny jsou bez DPH ,takže celková suma 6300.- + DPH ,Celkem vč. DPH 7497.- Kč
což je docela palba.. bejt v americe tak si koupim novej jenže tady v čechách.. jinak mám to u Mertha.net
takže bych se vás chtěl zeptat jestli třeba s tim máte nějaký zkušenosti, nebo reps jestli je ta cena odpovídajcící.. případně něajaký rady jak dál..
s tím že třeba s tim displayem bych se nějak spokojil, to by mi tolik nevadilo, ale hlavně aby to fungovalo, díky moc
 

stuger | úte lis 10, 2009 5:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

vie mi niekto poradit?
na iphone nemam signal, stale vzhladava, nie je bloknuty ani nic podobne, sw problem to nebude urcite, par ludim mi uz pisalo ze to moze byt antena alebo commboard, lenze vtedy ked som ziadal o radu som nevedel jednu podstatnu vec, 3g siet mi funguje, signal chyti krasne, no a preto by som chcel vediet ci moze byt stale chyba len v commboarde, nie je to tak ze ak je vadny commboard tak mi nepojde signal ani na 3g?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 76
Registrován:
stř led 23, 2008 10:52 pm
Bydliště: Nottingham, UK

Paly | úte lis 10, 2009 5:20 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Mas iPhone jailbreaknuty? Alebo nie? Ak nie ved ho odnes na reklamaciu.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

stuger | úte lis 10, 2009 10:22 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

telefon mi uz nevyreklamuju, bol otvarany a nalepka na srobiku je otrhnuta, zial tak som ho kupil
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 76
Registrován:
stř led 23, 2008 10:52 pm
Bydliště: Nottingham, UK

jofos | stř lis 11, 2009 12:11 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

V rámci analýzy by som Ti doporučil nájsť niekoho ochotného Ti zo svojho telefónu požičať anténny modul (repro+konektor+mikrofon+anteny 3G/GSM).
Tak odskúšaš či je to v anténe alebo inde.
iP 5 non-JB
MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 246
Registrován:
pon úno 02, 2009 11:46 pm
Bydliště: Trnava

Richie | čtv lis 12, 2009 8:52 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Bol by prosím niekto taký láskavý a vysvetlil mi čo je to výmena SWAP modulu? Pretože z jednej strany mi tvrdia že ide o výmenu iPhonu za nový kus len bez písušenstva, ale ja mám podozrenie že ide len o výmenu vnútorných častí iPhonu (hlavnej dosky). Ďakujem
 

honza ips | pát lis 13, 2009 8:09 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

nejspis by meli menit celj telefon (jako me- napsali nove imei a hura new tel..)
ale urcite staci vymenit jen deska.
 

ToXcz | úte pro 22, 2009 12:38 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Nazdarek lidicky,

nedavno jsem podle navodu rozdelal iPhone 2G s tim, ze do sanek na SIM kartu nesla strcit SIMka. Kdyz jsem ho rozdelal, tak jsem zjistil, ze se tam nejak dostal maly sroubek... nechapu odkud :-/ No nic, ale po opetovnem slozeni uz nejde zapnout... :-( Proste nereaguje... Co myslite, cim by to mohlo byt? Snazil jsem se vsechno delat co nejopatrneji, ale mam pocit, ze nektere soucastky nezapadnou tam, kam maji... Proste nic :-/ Neznam ani nikoho, kdo by se na to mrknul... klasicky servis chce petistovku jen za predani do zakazky... ach jooo...
 

demz | pát led 08, 2010 3:30 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Zdarec . Mam mensi problem uz asi pres pul roku :) mam Iphone 3g 8GB , iphon mi najde wi-fi ale vzdy napise nelze pripjit (pripojeni selhalo) , dnes se na pul hodiny pripojil ale uz zas wi fi nereaguje :-/ , teleon jsem kompletne rozebral do sroubku a ocistil a stejne nic... nekolikrat prehraný sw taky nepomaha ( zjistil jsem ze vypadek wi-fi zacal delat po update s sw 3.0. Take poznamka spodní konektor byl zalit pivem :) . Prosím o radu kdo se stouto zavadou setkal co je potreba vymenit aby to fungovalo , popř fotku toho dílu :-/ dik za odpoved
 

MiBi-MacZone.CZ | pát led 15, 2010 9:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Bud je v haji wifi antena , nebo wifi na desce , pokud nepomaha DFu restore ...
 

MiBi-MacZone.CZ | pát led 15, 2010 9:22 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

ToXcz píše:Nazdarek lidicky,

nedavno jsem podle navodu rozdelal iPhone 2G s tim, ze do sanek na SIM kartu nesla strcit SIMka. Kdyz jsem ho rozdelal, tak jsem zjistil, ze se tam nejak dostal maly sroubek... nechapu odkud :-/ No nic, ale po opetovnem slozeni uz nejde zapnout... :-( Proste nereaguje... Co myslite, cim by to mohlo byt? Snazil jsem se vsechno delat co nejopatrneji, ale mam pocit, ze nektere soucastky nezapadnou tam, kam maji... Proste nic :-/ Neznam ani nikoho, kdo by se na to mrknul... klasicky servis chce petistovku jen za predani do zakazky... ach jooo...

Zalezi , co vsechno jsi poskodil nebo nezacvaknul , popripade, jestli sroubek nezpusobil nejakej zkrat ... kazdopadne , jak jiste vis, rozebrani a slozeni u 2G zas takova sranda neni , takze pokud za to cche nekdo mrzky peniz , budes ho muset ozelet. Pokud je neco v haji, tak bez odzkouseni jednotlivých dilů to identifikovat a dát dohromady jednoduse nejde
 

MiBi-MacZone.CZ | pát led 15, 2010 9:23 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

stuger píše:telefon mi uz nevyreklamuju, bol otvarany a nalepka na srobiku je otrhnuta, zial tak som ho kupil


jojo , nalepka zas takovy problem neni , kdyz mas nahradni :-)
 

MiBi-MacZone.CZ | pát led 15, 2010 9:26 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Jammes píše:.-
Ceny jsou bez DPH ,takže celková suma 6300.- + DPH ,Celkem vč. DPH 7497.- Kč
což je docela palba.. bejt v americe tak si koupim novej jenže tady v čechách..


Za 7500 ti sezenu zcela funkcni 3G / 16GB :-)) Jen se podivam se po stole , co se tu zrovna válí ...
 

Paly | pát led 15, 2010 10:41 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Nemas tam nahodou na stole aj funkcnu zakladnu dosku pre iP 3G 16GB?
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

demz | úte led 19, 2010 7:28 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

MiBi-MacZone.CZ píše:Bud je v haji wifi antena , nebo wifi na desce , pokud nepomaha DFu restore ...


pokud by byla anténa nemělo by to problém i s GSM signalem ?????
 

demz | sob úno 06, 2010 3:26 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

AHOJ TAK JSEM ZJISTIL NOVINKU U WI-FI!!! Resim uz od update softwaru na 3.0 ze me prestala jit wi -fi najde ale nemuze pripojit ... po zjisteni ze kdyz dam telefon do mrazaku a necham ho poradne vymrznou (cca 40-60 minut) tak se wi-fi pripoji a jede naprosto normalne a vpohode... nemate nekdo zkusenosti s touto zavadou ci jak ji odstranit ?
 

Uživatelský avatar vermut | stř úno 17, 2010 2:20 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Ahoj všem zúčastněným doufám že jsem tento dotaz správně založil :shock: ,
chtěl bych se na něco zeptat.

Mám problém s iphonem.
V jednoduchosti popíšu:
Cca asi před 5 dny jsem dělal restore z důvodu výměny iphone 8gb za 16gb vše šlo hladce jak mělo akorát na mým notebooku začala vypadávat webkamera při volání přes skype nebo msn(hned vysvětlím tu souvislost).
Asi předevčírem jsem přišel na to že když je iphone napojenej na pc tak webka blbne a když ho vypojim je to ok.
Dnes sedím v práci u jinýho pc a zase napojím iphona na usb a pc se mi začal sekat,hodil jsem restart ale pc nechtěl naskočit(iphone připojen v usb).
Vypojil jsem tedy iphone z usb a pc normálně naběhl,ted když ho chci napíchnout počítač ho vůbec nezaznamená a iphone taky nic nedělá ale po připojení na sítovou nabíječku iphone normálně nabíjí,nechápu co se mohlo přihodit že by něco v hardwaru?Asi spíš konektor nabíjení těžko říct.Můžete mi prosím poradit co s tím pokud to bude ve vašich silách?.
Moc děkuju za ochotu a jakoukoli reakce možná už se to někomu taky přihodilo.

Díkes :roll:

EDIT:
Tak už jsem problém vyřešil stačilo dát DFU mod a restore a jede zase bez problémů. :D
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 164
Registrován:
pon lis 03, 2008 5:50 pm
Bydliště: Teplice

Sandak | stř bře 17, 2010 7:05 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Ahoj, potřeboval bych opravit iPhone a záruka není.
1) Blbne mi reproduktor. Někdy jde a někdy vůbec. Přišel jsem na to že je to v závislosti na připojeném kabelu. Pokud ho přitlačím funguje zvuk jak má, ale pokud je normálně vsunut reproduktor nejde. Nevím v čem by mohla být chyba a chtěl bych to opravit. Reproduktor je jistě v pořádku když někdy funguje myslím že bude problém v nějakém kontaktu.
2) Na zadní straně je lehce prasklý kryt a rád bych ho vyměnil.

Proto by mě zajímalo na kolik taková oprava výjde? Kde ho nechat opravit? A to nejlépe na počkání. Přededm moc díky :(
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé