Opravy iPhonů kontakt

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Tony1 | ned bře 21, 2010 2:43 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Tak je tu několik možností, spatný propojovací kabel k reproduktoru (cena cca 100,- Kč), nebo samotný reproduktor (cena cca 50,- Kč). Oprava není složitá, ale v servisu cenu typuji tak kolem 500,-Kč. Možná by bylo lepší ještě zkusut restore a pak teprve servis. Uvedené ceny jsou orientační a platí pro 3G.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Sandak | ned bře 21, 2010 3:52 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Tak nakonec to bylo vadnym doc konektorem v iphonu oprava i s praci 1200,- :-( ale tak hlavne ze hraje.
 

Uživatelský avatar Tony1 | čtv bře 25, 2010 10:47 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

No jo no 100 Kč,- materiál a 1100,- práce. Tak z takových oprav se mi dělá zle. :-( ale co už hlavně že hraje, cítím s tebou.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

drumax | pát dub 02, 2010 11:55 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Zdravim Vas,

potrebuji vymenit displej u iP 2G - mate nejakou predstavu o cene? Pripadne i nejaky kontakt na idealne prazsky servis?

Predem dekuju!:)
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
sob lis 07, 2009 2:58 pm
Bydliště: Praha

vitousek | sob dub 03, 2010 12:05 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Výměna displaye u iPhone 2G je trochu problém.. celý náhradní díl je dosti drahý a v servisu to výjde na cca 4tis (v pražském Macwellu 3 450 bez DPH, Iphonedoktor nabízí výměnu za 4 100 s DPH), takže si asi moc nevybereš, no.. :-/

Este jedna citacia prispevku na ktory odpovedas a mazem bez varovania tvoje odpovede. Vid pravidla. Paly
 

Ceky | čtv dub 08, 2010 2:10 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Dobry den, taky mam problem s iphonem 2g mam praskly zrejme predni sklo v casti kde neni displej, je to u home tlacitka a dale mam proble tentokrat asi s displejem v levem hornim rohu mam displej jakoby vic osvicenej to to takova smouha...na kolik by vysla oprava prosim?
Host
Host
 
Příspěvky: 97
Registrován:
čtv čer 25, 2009 5:05 pm

Uživatelský avatar Tony1 | čtv dub 08, 2010 5:44 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Vpodstatě úplně stejné řešení, výměna za nový displej. V servisu stojí výměna tak jak je popsána v předchozím příspěvku. Jinak pokud je majitel iPhonu trochu zručný kutil, tak návodů je na netu hodně a není to až tak složité jen otvírání iPhonu je napoprvé trošku oříšek. Nový displej se dá sehnat v ceně kolem 2500,- třeba na Aukru, nebo od 1700 do 2400,- na eBay.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

petardik | úte dub 20, 2010 8:28 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Dobry den,potrebuju poradit dnes mi spadl iphone na zem a od te doby nemam signal..Schanim nekoho kdo by vedel co stim a kolik by to stalo penez ta oprava..??Dekuji za odpved
 

ASUSik | sob kvě 01, 2010 11:15 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

ahoj, stala se mi velmi nemilá věc, můj iphone 3gs 16gb mi při běhu vypadl z kapsy na silnici. Rozdělil se na dvě půlky, display se utrhl a navíc je uplně prasklý, jinak s telefonem snad nic nebude, takže asi by šlo jen o výměnu displaye, nevím to jistě.

Dokázal byste někdo odhadnout za kolik by se to nechalo opravit, a není tu někdo kdo by to udělal, do servisu se mi to dávat nechce, protože tam by mi vyšel možná levněji nový iP

případně za kolik bych tento 2dílný iP mohl prodat?

mockrát děkuji

Honza
 

Uživatelský avatar vermut | sob kvě 08, 2010 9:57 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Zdarec,
všem co by chtěli v okolí Teplic pomoct s výměnou lcd nebo digitizeru na iphone 3g atd mohu pomoct.Pište PM :wink:
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 164
Registrován:
pon lis 03, 2008 5:50 pm
Bydliště: Teplice

Uživatelský avatar Soki65 | sob kvě 08, 2010 2:42 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Cena noveho lcd + digitizer iPhone 2G je asi $90 na eBay. Presne navody na vynenu najdete na ytube. Ked sa na to citite a mate trocha sikovnosti a hlavne trpezlivosti, tak to zvladnete aj sami. Vela stastia
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován:
ned led 13, 2008 9:10 pm
Bydliště: Nové Zámky

jezyn | ned kvě 09, 2010 10:40 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

ahoj mam dotaz, mam ip 3g 16GB, na nabijecce sviti, kdyz ho zapnu. Kdyz ho odpojim, tak zhasne, jde dat do dfu, a PC ho rozpozna a vidi DFU, nejde ale nainstalovat fw, vymenil jsem baterku, je videt ze do IP se predemnou uz nekdo koukal, nedosedaji kryry, ale to mi nevadi, ze itunes hazi chybu 1601, nebo 1600 ........ rad bych ho nechal opravit za nejakou nizkou cenu, muze mi nekdo nejak pomoc ?

edit - vzdal jsem to, hodil jsem to na aukro
R: tape loading error 10:2
Host
Host
 
Příspěvky: 145
Registrován:
sob dub 03, 2010 6:32 pm

zandom07 | pát kvě 14, 2010 12:29 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Nabízíme kompletní servis všech typů iPhonů. Sídlíme v Teplicích na adrese Školní 349/2 (podjezd v rohovém zeleném baráku vedle levné knihy). Tel: 728 611 420
 

Shadster | pát čer 04, 2010 10:45 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký servis by jste mi doporučili v Praze pro iPhone. Přestalo mi fungovat sleep tlačítko a vibrace, už jsem se telefonicky informoval u jednoho servisu a cenový odhad opravy mi byl uveden jako 1100,-. Je to podle vašeho názoru dobrá cena?

Předem děkuji za odpověď
 

maxmilian | stř čer 30, 2010 5:23 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

má někdo podobné skušenosti s macwell?

iphone je v servisu už měsíc a dva týdný!

je nějaká lhůta na vyřízení oparvy či tak něco? nemůžou mi přece telefon spravovat tři roky a pak řeknou že to nešlo...
Host
Host
 
Příspěvky: 74
Registrován:
čtv kvě 15, 2008 6:02 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř čer 30, 2010 5:26 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Je 30 denní lhůta na vyřízení reklamace. Jim tam volej, tedy, jestli máš čím, kde máš telefon.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

ls8 | stř čer 30, 2010 5:32 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Při překročení třicetidenní lhůty máš automaticky národ na odstoupení od smlouvy = vrácení peněz.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

havran66 | stř čer 30, 2010 6:05 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Myslím, že na opravu žádná lhůta neplatí. Záleží jen na dohodě, jestli chceš čekat, nebo ne. Určitě servis nemá žádnou zákonnou povinost do nějakého termínu sehnat např. náhradní díly. Mluvím samozřejmě o pozáruční opravě, což předpokládám, že je maxmilianuv případ.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

Uživatelský avatar Metalgirl | stř čer 30, 2010 6:16 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Jestli to je tedy pozáruční oprava, to mění situaci. Tam povinnost nemají, to je fakt.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

maxmilian | stř čer 30, 2010 8:54 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

ano de o pozáruční opravu. už dva dny čekám na mejloodpovjeď... spíš mě to zarazilo, macwell sem viděl jako celkem profesionalní a skušenou firmu. nu což než mi to opravi třeba si pořídim ip4 :roll: .
Host
Host
 
Příspěvky: 74
Registrován:
čtv kvě 15, 2008 6:02 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř čer 30, 2010 9:58 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Tak třeba jim zavolat a poptat se. To bude nejlepší, než jim tam psát pouze emaily. Po telefonu dostaneš odpověď hned.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

tatranka | stř črc 14, 2010 8:42 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Dobry den,
vlastnim iPhone 3G, FW 3.1.2, JB a unlock.
Behem posledniho tydne se mi zda, ze se spatne nabiji. Po pripojeni originalniho kabelu, se baterka nabije do cca 40% a pote samovolne za stale pripojeneho kabelu vybije. Zkousel jsem restart telefonu, jiny kabel. Stale to same. Telefon normalne komunikuje pres iTunes. Muzete prosim doporucit co dal? Dekuji.
Host
Host
 
Příspěvky: 37
Registrován:
pon dub 26, 2010 8:08 am

Maxtone | stř srp 11, 2010 9:59 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

mám otázku jestli už jste se někdo setkal s tímto:
když zapnu foťák(nemusim ani fotit) tak po uzamčení už nejde odemknout, musim ho asi po dvou minutách znova zapnout a když naběhne a zmáčknu tlačítko home tak se restartuje.
můžete někdo poradit co s tím?
IPhone 4S 16GB iOS 7
Macbook 13''Late 2009
Ipad mini 16GB wifi 7.0.6


Game Center: Maxtonek
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 66
Registrován:
ned dub 11, 2010 12:56 pm
Bydliště: Praha

hiju | pát srp 13, 2010 9:41 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Čau,nevíte o někom z Prahy na servis Iphone,nebo o někom šikovném doma kdo by se nato koukl mám tenhle problém http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=32313 a už si stím nevím rady,na druhou stranu nechci narazit na nějakej vyčuranej servis v Praze kterej mi může za kravinu naůčtovat balík,kdyby jste něco věděli budu rád-Díky
 

Uživatelský avatar Tony1 | úte srp 17, 2010 9:46 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Maxtone Restore v DFU a cistý SW.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

patex | pon srp 30, 2010 1:09 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Padol mi iphone 3G a od vtedy mi zle reaguje tlacitko Home button.. neviete daky lacny servis na strednom slovensku ?? a je treba menit len home button alebo aj suciastky s nim spojene ?
Este sa chcem opytat kde by som zohnal zadny kvalitny kryt .. mam biely a ten je dost popraskany

(tak som dnes zistil ze ked zatlacim vpravo vedla home button tak potom button reaguje ako novy ,,asi bude nieco vnutry posunute )
 

Vostoq | pon zář 27, 2010 6:35 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Mám rozbitý ipod touch 1st gen (displej), příští týden by mi měl přijít origo kousek. Tak se ptám zda zvládnu výměnu já (nářadí atd.) nebo jestli to mám přenechat někomu zdatnějšímu (pokud možno komu a za kolik, aby mě nevyšla instalace displeje dráž než displej samotný- 430 i s poštou)
D9ky

EDIT: JSem z prahy takže pokud by se našel někdo ochotný tak mu ipod svěřím a za oplátku domluvímě nějakou odměnu.
 

Silver | stř říj 13, 2010 2:05 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Shánim servis v Brně (Zlíně), potřebuju vyměnit na iP4 kryt zadniho foťáku, ND si popřípadně seženu, doporučíte mi něco? Zatím jsem v Brně narazil jen na Applecentrum. Díky, Silver.
 

Uživatelský avatar Tony1 | stř říj 13, 2010 2:37 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Úplně jednoduchý pokud máš kryt tak práce na 5 min. Povolení dvou šroubků přepnutí do tichého režimu, posunutí skleněného krytu směrem nahoru a je to. Zde je návod http://www.ifixit.com/Guide/Repair/Inst ... nel/3140/1
Jen zvaž záruku.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Silver | stř říj 13, 2010 4:22 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Tony1 díky, záruku by to porušit nemělo, plomby tam prý žádné nejsou, na iPhone jsou prý jen čidla na vlhkost, takže by to neměli poznat. Já potřebuju prohodit ten střibrný kroužek na zadním krytu, tak snad se podaři :-) .
 

D-wats | pon říj 18, 2010 3:38 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

zdravím.
mám taký docela problém závažný.
Pôjdem na to postupne aby sa dala lahšie určiť prípadná "diagnóza".
asi pred 3dňami mi začali blbnúť videá.
prejavovalo sa to tak že skrátka ak bol niaký objekt v pohybe tak zanechával po svojom pohybe ako keby čmuhy alebo viditelnú trajektóriu (neviem ako inak to nazvať).
najprv to robili asi len 2 videá postupne všetky okrem jedného jediného neviem prečo to išlo. (robili to aj videá na youtube)
povedal som si že skúsim počkať deň ale neprestalo to tak ako som predpokladal,tak som si povedal že to dám reklamovať.
na druhý deň som vstal stlačil som power tlačítko aby som zistil kolko je hodín lenže nič sa nedialo , až po 10sekundách sa display rozsvietil.
kedže to robilo aj po 10 opakovaných stlačeniach tak som si povedal že skúsim tam hodiť originálny soft, kedže s JB by som tak či onak do servisu teda aspoň do autorizovaného ísť nemohol.
lenže tu nastal problém.
starý SW sa odinštaloval no nový sa inštalovať nezačal iba mi furt blikalo logo snowbreeze kedže som tam mal os4.1 robený cez snowbreeze.
nechal som to tak celú noc no stále to len blikalo frekvenciou asi takou že 1-2min svieti potom zhasne asi na 5-10sekúnd a zase svieti a takto dokola.
predpokladám že sa snaží stále zapínať resp. reštartovať no niaksi mu to nejde. :(
takže neviem kde môže byť zrada.
pre úplnosť informácie dodám že mám iphone 3G bol tam iOS4.1 JB cez snowbreeze avšak bol blokovaný na T-mobile takže som to mal ako Ipod ...
telefón mi nikdy v živote nepadol na zem takže by som závadu pádom vylúčil ...
poprosím niekoho kto má tušenie čo s tým môže byť poprípade rady na koho (najlepšie na SVKokolie BA) sa s tým môžem obrátiť tak sem s nimi :)

vopred ďakujem.
osobne to nevidím moc ružovo avšak to že ja to vidím na nový IP môže pre niekoho iného znamenať to že dám 5? za primitívnu opravu v čo dúfam :D
 

Uživatelský avatar Tony1 | pon říj 18, 2010 5:48 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Pokud jsi iPhone používal jako iPod tak Restoruj originál iOS 4.1 od Apple. Pak JB s aktivací a hned budeš vědět zda ti iPhone funguje.
Jaké máš firmware modemu? Nastavení-Obecné-Informace.
Pokud bys měl stále BB 05.12.01 nebo 05.13.04 tak odblok na operátora jde pomocí Ultrasn0w 0,93. pokud máš 04.26.08, 05.11.07, 05.12.01 a 05.13.04 použiješ ultrasn0w 1.0-1. A budeš telefonovat ale budeš muset udělat dovngrade na 4.0.1 tam musíš mít zálohu shsh. A nebo použit custom a ten si vytvořit v snowbreeze.
Vše je popsáno v tomto odkazu viewforum.php?f=96 tak že doporučuji číst a číst
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

D-wats | pon říj 18, 2010 7:00 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

no lenže restore urobiť nejde kedže po pripojení Iphone na PC mi PC nič neurobí vôbec ho nezaregistruje je tam len furt to logo snowbreeze a Unlock mi urobiť nejde to už som zistil dávnejśie :D
 

Uživatelský avatar Marek | pon říj 18, 2010 9:05 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

DFU mod, a restore, to musí ísť
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

D-wats | úte říj 19, 2010 2:25 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

ok celý problém vyriešený videá idú aj foťák mi už ide aj všetko takže velké díki :)
 

Uživatelský avatar schmiedy | úte říj 19, 2010 4:04 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

záruku by to porušit nemělo, plomby tam pry žadne nejsou, na iphone jsou pry jen cidla na vlhkost


Dnes sem videl Ip 4 otevreny zezadu v servisu. Jsou tam opravdu cidla na vlhkost ale ty jsou zapeceteny pod takovou cernou paskou, pokud prepnes do mute modu tlacitko a povilos dva sroubky dole, tak by mel jit bezproblemu zadni kryt sesunout bez poskozeni, aniz by to apple poznal, otevrit:-)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

hrosik23 | sob říj 23, 2010 3:05 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Dobrý všem a hlavně servismanům. Můj problém se týká iPodu Touch 2G se sw: 4.1. Celý přístroj je zakoupen ve skotském obchodě bez záruky.
Problém: A ten je v celku teď už asi jednoduchý. Nedávno mi začal blbnout zvuk pouštěný do sluchátek a po krátké dedukci jsem zjistil, že to bude nejspíš konektorem(selsky řečeno "ďura na sluchátka"), který bude denodenním používáním "vychechlán". Tak jsem začal hledat, jakým způsobem bych to mohl spravit. Napadlo mě(teď už vím, že mě něco takového napadlo naposled), že bych se koukl dovnitř. Po několika videích na youtube jsem usoudil, že se do toho opravdu pustím a teď sedím nad otevřeným strojem bez možnosti používání, protože jsem při otevření nejen křápnul sklo, ale i zlomil umělohmotné úchyty(na skle) a porušil spojení mezi dotykáčem a zbylou mrtvolou. Ptám se tedy, jak už jsem na začátku řekl, na jednoduchou opravu. Potřebuju nejspíš(:D) nové sklo, funkční "ďuru na sluchátka" a všechno vykouzlit tak, aby to zpátky fungovalo. Je to možné a kolik by to stálo i s prací a posláním k vám, jelikož jsem z Ostravy?

Děkuji předem mnohokrát a přeju příjemnou zábavu u čtení opravy a la "pat a mat"
 

Uživatelský avatar jind | úte lis 02, 2010 9:07 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Ahoj, lidi hledam pro kamarada v Praze schopneho cloveka nebo nejaky servis kde by za prijatelny baksis vymenili dock connector cely kde je spodni konektor,mikrofon a antena.. Klidne dodam i ten dock jde v pripadne jenom o tu vymenu.. Je to otazka max. 30-60min. pro nekoho kdo to uz delal.. mate nejake tipy? Dik..
Leap motion
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 631
Registrován:
pát srp 13, 2010 10:03 am

RoZZa | ned lis 14, 2010 12:34 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Zdravím, můj iphone mi po zapojení do PC zobrazí jen baterii cca z 5% je červená a je pod ní blesk ale nic se neděje, DFU a Restore jde ok ale baterie se nenabíjí "asi" prosím o radu ......... případně kolik by stála oprava?
 

Uživatelský avatar babca | úte lis 16, 2010 12:44 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

RoZZa: připoj ho k originální nabíječce a čekej.

Můj 3GS se při umření (uplné vybití že se vypne) zotavuje třeba 4 hodiny než se vůbec zapne. Nevím proč, ostatní iphony vždy naběhnou docela rychle, ale nějak to moc neřeším...
4x iP 2G 16GB US + 2x iP 3G 16GB US 4.0 + 2x iP 3GS 32GB US 4.1 SB + iP4 16GB 4.1 GP JB + iP4 32GB 4.3.3 RS JB
Host
Host
 
Příspěvky: 63
Registrován:
stř črc 02, 2008 8:45 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé