Opravy iPhonů kontakt

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Paja.luksiK | stř úno 11, 2009 5:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Zdravim Pánové,mám možnost koupit IPhone 3G 16GB za pěknej peníz,ale má defekt,rozbitý přední sklíčko a to ocela fest. :cry: Tak jsem se chtěl zeptat zda bude stačit koupit nový krycí LCD sklo,který se dá sehnat na http://www.maczone.cz za 690kč.A ještě bych se rád zeptal kde sehnat někoho schopnýho na výměnu.Díky za odpovědi. :wink:
 

Uživatelský avatar H0NZ1K | stř úno 11, 2009 5:15 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

pokud neni poskozeny dotyk displej, tak staci vymenit pouze sklicko...
nekdo schopnej se urcite najde, ale udelaj ti to asi v kazdym servisu s iPhonama...

:arrow: kdyby sis na to troufnul sam
:arrow: iphone replacement glass

edit: ses tu novej, prosimte tady na foru plati pravidlo ze kdyz chces jeste neco doplnit tak das volbu upravit, napises edit a zase pises... nesmi bejt 2 posty od stejnyho uzivatele za sebou ;)

moderatori ti to jinak budou mazat...
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Paja.luksiK | stř úno 11, 2009 5:17 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Displej je v pohodě,měl sem ho v ruce a hrál sem si s ním,díky to jsem potřeboval věděť :D
 

Maca | ned úno 15, 2009 11:26 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Zdravim spadl mi iphone na zem. Displej prezil ale nedela nic jinyho nez sviti bíle. Restore se mi podarilo bez problemu ale nic se nezmenilo. Nemate nekdo tuseni co by s tim mohlo byt?
 

Uživatelský avatar H0NZ1K | pon úno 16, 2009 6:00 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

zajdi do opravny :D
jako takhle ti asi nikdo nepomuze...
kdyz spadl tak se tam mozna neco potentovalo ze zakladu iPhonu...
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

jofos | pon úno 16, 2009 11:19 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Prave sa mi (na prvy krat) podarila vymena flexu so svetelenym a proximity senzorom, keby niekto chcel poradit nech napise..
iP 5 non-JB
MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 246
Registrován:
pon úno 02, 2009 11:46 pm
Bydliště: Trnava

Matty22 | stř úno 18, 2009 2:40 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Zdravím,
mám iPod Touch, spadnul mi na zem a prasklo mi sklíčko. Dotykový displej je úplně v pohodě a reaguje i na dotek v místě praskliny. Je pouze prasknutý. Dáte mi někdo radu? Případně kde a za kolik se to dá opravit?
 

Badylii | pon úno 23, 2009 9:39 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Chci poděkovat M29 za super obchod s displejem na 2G kupoval jsem ho od něj za 2800kč,musím říct max spokojenost,ještě jednou díky !!!!!!!!!!
 

Uživatelský avatar couplu | sob bře 14, 2009 11:55 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Zdravím...
Mám probém s Wi-Fi přijímačem... z ničeho nic přestal fungovat, ale nestalo se tak po žádném pádu... iPhone nenajde žádné Wi-Fi, i když jsou 100% v dosahu - viz. např Wi-Fi v O2, T-mobile či Vodafone prodejně.
Proto se ptám kolik by cca stála oprava, děkuji moc s pozdravem Lukáš
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 545
Registrován:
ned čer 29, 2008 6:24 pm
Bydliště: iBrno

MiBi-MacZone.CZ | pát bře 20, 2009 5:03 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

2 Couplu

to je bud software nebo v horsim pripade baseband ... oboji je opravitelne , baseband bohuzel za dost penez
 

Sortik | stř bře 25, 2009 8:01 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Je mozna oprava rozbiteho predniho skla u iPhonu 2G kdy funkcnost dotykoveho displaye je plna? Nemohu nikde najit presnou odpoved tak se pro jistotu ptam :? Predem dik za odpoved :)
Obrázek
 

Yreg | stř bře 25, 2009 8:18 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Ježiši, "nemôžem nikde nájsť odpoveď". PMG, aspoň túto stranu si prečítaj.
 

Sortik | stř bře 25, 2009 8:51 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Rekl jsem presnou ... dotaz tady na tehle strance je o 3G a nevim jeslti to plati i pro 2G :wink: :cry: :?
 

Uživatelský avatar couplu | stř bře 25, 2009 9:09 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

To: MiBi-MacZone.CZ

Hm hm, tak ti si mě moc nepotěšil...
Ale bohůžel mi asi nic jinýho nezbude......
Doufal jsem, že se iPhone "probere" a bude fungovat, protože po tom co jsem si zaplatil O2 internet v mobilu mi párkrát Wi-Fi doma našel, připojil se a chvílu jel, ale opravdu jen chvílu (v řádu minut) a pak už zase stará známá písnička, iphone jen jakoby hledá a hledá a nebo prostě nenachází... Příjde mi to jak kdyby tam prostě byl nějakej kontakt blbej nebo tak něco, je to zvláštní...
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 545
Registrován:
ned čer 29, 2008 6:24 pm
Bydliště: iBrno

Yreg | stř bře 25, 2009 9:15 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Prepáč sortík, možno som bol ukvapený. Každopádne to platí. Myslím si dokonca, že by tam malo pasovať aj to isté sklo (ako sa tak dívam na 2G a 3G ktoré práve predo mňou ležia, ale radšej skús kúpiť pre 2G, alebo si to overiť v servise. Každopádne vymeniť sa to dá a ak si zručný zvládneš to aj doma. Náhradných dielov je kopec maczone alebo na ebay.

btw: nechýbajú ti tam aj volume tlačítka?
 

Sortik | stř bře 25, 2009 11:06 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Zrucny celkem jsem, ale jsem student a nemuzu si dovolit malou chybickou odpravit cely telefon :wink: proto hledam nejaky servis v Praze kde mi to nejaky sikovny technik vymeni :)
 

Bornnover | pon bře 30, 2009 4:42 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Zdravím,
zajímalo by mně jestli není v okolí Hradce Králové někdo, kdo by se v opravování iPhonů vyznal. Chtěl bych koupit jeden poškozený z ebaye. Nevíte kolik by mohla být cena za následující opravu:
- výměna sklíčka LCD displeje
- výměna krytu (nejspíš jen zepředu, nevím)

Díky.

Tady je foto z ebaye co ten člověk prodává:

Obrázek
 

Uživatelský avatar peppy | stř dub 01, 2009 8:09 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Ahoj všichni,

potřeboval bych poradit, nedávno jsem si měnil sklo u iphonu a nevím od kdy, ale při telefonování mi nezhasíná displej, takže si tam uchem vždycky něco nacvakám :) Při hraní her senzory fungují, jak mají, tak kdyby měl někdo nějaký tip.....díky moc.
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
pon srp 11, 2008 1:10 pm
Bydliště: Pardubice

MiBi-MacZone.CZ | úte dub 21, 2009 12:28 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Yreg píše:Prepáč sortík, možno som bol ukvapený. Každopádne to platí. Myslím si dokonca, že by tam malo pasovať aj to isté sklo (ako sa tak dívam na 2G a 3G ktoré práve predo mňou ležia, ale radšej skús kúpiť pre 2G, alebo si to overiť v servise. Každopádne vymeniť sa to dá a ak si zručný zvládneš to aj doma. Náhradných dielov je kopec maczone alebo na ebay.

btw: nechýbajú ti tam aj volume tlačítka?



Skla iPhone a iPhone 3G se liší

Tvůj další příspěvek jsem smazal, protože porušuješ pravidla fóra (viz odkaz), konkrétně o editaci příspěvků. Nauč se to a nebudeš mít problémy. Beavers.
viewtopic.php?f=112&t=10929
 

stZ | sob dub 25, 2009 8:34 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Proboha jen to nekupujte na maczone.... treba na ebay to u spousty prodejcu vse sezenete za 20% jejich ceny vcetne posty. Ja chapu, ze kazdej chce vydelat.....nicmene jejich cenova uroven je nehorazna.
iPad 1 Wi-Fi 32 GB , 5.1.1 iOS JB
iPad 3 Wi-Fi 64 GB , 8.4.0 iOS JB
iPad Air 2 Wi-Fi 64 GB, 8.4.0 iOS JB
iPhone 6s Plus 128GB Space Grey
MB Pro, MB White
AW Sport 42mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 295
Registrován:
stř úno 06, 2008 12:25 am
Bydliště: Praha

zuNNy | pát kvě 08, 2009 12:56 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Je možné že za tuto cenu(44liber) už se dá sehnat (ne-fejk) LCD Display + Touch Screen Digitizer?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0341673552
Obrázek

Linky nedavame do code! Uz by si to mal vediet. Pozri si pravidla fora. Paly viewtopic.php?f=112&t=10929
 

pajcer | čtv kvě 21, 2009 1:48 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

viete tu niekto vymenit rozbite sklicko na 2G - pripadne vymenit cely display ???

Akosi je tu o tom clee dlhe vlakno ale na Slovensku neviem najs ziadny kontakt na servis (mozno som slepyyy :idea: ) ?
Ak je tu niekto schopny to oprabvit, tak kolko by to cele stalo?
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 656
Registrován:
úte dub 08, 2008 9:47 am

jofos | čtv kvě 21, 2009 2:50 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

zuNNy: mozem potvrdit ze to fici...
iP 5 non-JB
MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 246
Registrován:
pon úno 02, 2009 11:46 pm
Bydliště: Trnava

dynamo37 | ned kvě 24, 2009 8:41 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Zdravím, podařilo se mi namočit iPhone 3G a odešel mi display, home button a reproduktor. Chci se zeptat, zda mi někdo doporučí nějaký servis v Brně.
Díky
 

Uživatelský avatar h4wk3y | ned kvě 24, 2009 11:31 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

na servisy tady mas cele nekolikastrankove vlakno.. staci pouzit jen tlacitko HLEDAT...
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 821
Registrován:
sob bře 28, 2009 8:44 pm
Bydliště: Pardubice

smart48 | úte kvě 26, 2009 7:47 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Cau, nevim presne co mam s iPhonem, ale nejspis se mi dostal do recovery modu zrovna v den kdy se mi asi rozbilo home tlacitko.(http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=85&t=16939) Je mozne ze to je pouze o software problem, takze bych nechtel zbytecne platit za nove tlacitko. Kolik by tedy stala pripadna diagnostika?
 

Jelen50 | úte kvě 26, 2009 9:09 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

cau mam takovy maly problem trochu me vycniva ten suplik na SIM kartu myslite ze kdyz koupim novy tak to bude v pohode?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

MiBi-MacZone.CZ | úte čer 02, 2009 11:14 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

ptejte se , proc vycniva ? ze by ho u apple udelali delsi ? Nebo je spise problem uvnitr ...
 

Jelen50 | pát čer 05, 2009 1:42 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

tak jsem zkusil jiny suplik a furt to vycniva myslite ze to de reklamovat?iphone jsem koupil u t-mobile.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Uživatelský avatar Martyn | pát čer 05, 2009 2:40 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

A nezapadlo ti něco na dno? :D přece není možný, že ti do toho nepasuje šuplík..
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

Jelen50 | pát čer 05, 2009 5:54 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

ne nic me tam nezapadlo :) ale vystupuje to malo akorat me to docela vadi protoze to de citit na hmat a videt je to taky.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Kobrovnik | sob čer 20, 2009 3:29 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Dobrý den.
Vlastním iPhone 2G, ale bohužel se stala nehoda. Prasklo mi totiž sklíčko a poškodila se dotyková vrstva, ale samotnej display je oka. Tak bych se Vás chtěl poptat, zda někdo neví o nějakém řešení.

Psal jsem už na různé opravy, jenže tam všude mi řekli, že se to dá koupit jen s novým LCD displayem, ale příjde mi to zbytečné. takže prosím o radu.

Díky moc.
 

Kaunaz | úte čer 23, 2009 1:58 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Kobrovnik
Jinak nez vymenou komplet LCD to nejde.
U 2G je totiz LCD, dotykova vrstva a sklicko slepene do jednoho kusu.
Jsem na tom stejne :( Nez davat ale skoro 4 000,- za opravu, tak si radsi poridim novy iPhone.
iPhone X
iPod nano 3G | iPad 4 Cellular | MacBook Pro 13" Retina
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 252
Registrován:
pát bře 07, 2008 3:49 pm
Bydliště: Praha

vazny_hrac | stř čer 24, 2009 11:18 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Dobry den.
Chcem sa opytat ci by mi niekdo vedel povedat kolko by asi stala oprava iPhone 3G ked som ho uz kupil pouzivany. Vobec mi na nom nejdu zvuky a ked ho restartujem tak idu a asi po stvrt hodine zas nejdu...momentalne nejdu vobec :( dokazal by mi niekdo poradit? A este ked snim zatrasem tak dost hrka :D. A ked pripojim sluchadka tak stale ziadne zvuky nic...
 

Deyf | úte črc 07, 2009 11:38 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Zdravím prosím vás iPhone mi spadnul do umyvadla plného vody a ihned co jsem ho vyndal svitilo jablko pak svitil cely bile a pak se vypnul a nejde zapnout a pri pripojeni k pc to haze ze zarizeni nebylo rozpoznano, vysusil sem ho kde to slo ale bohuzel nevim jak rozdelat kryt a ted je cely jakysi horky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: prosím vás je možné že se mi na to v brně někdo koukne??

díky moc :cry:

Tvůj příspěvek jsem tu našel již podruhé, pokaždé v jiném topicu. Dodo tě nasměroval na určitý odkaz a tam jsi měl pokračovat. Porušil jsi pravidlo a založil nový topic, teď vlezeš sem do tohoto tématu a řešíš to zde. Jsem zvědav, kolikrát ještě tvůj příspěvek objevím. Nejsi první, kdo vykoupal telefon. Zlí jazykové tvrdí, že pokud se okamžitě nerozebere a nevysuší, je telefon na odpis. Voda v něm zoxiduje elektroniku a přístroj pak už nemůže fungovat. Pomalu se raději smiřuj s touto alternativou. Beavers.
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
ned čer 28, 2009 10:22 pm

Uživatelský avatar LoFi | ned črc 19, 2009 1:48 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Danny myslíš že by u tebe v servisu šel vyřešit tento problém?
viewtopic.php?f=27&t=18373&p=164743#p164743
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 110
Registrován:
pát led 30, 2009 7:12 pm
Bydliště: Czech Brooklyn

MiBi-MacZone.CZ | úte črc 28, 2009 10:08 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Fotka vnitrku utopence - pokud telefon jen vysusite , za tyden to bude vypadate takto :

Obrázek
 

marseli | úte črc 28, 2009 10:17 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Sezente si isopropylalkohol a po utopeni v nem proplachnete desku a mate po korozi.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

JohnXTC | úte črc 28, 2009 1:24 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Děkuji všem za pomoc
Naposledy upravil JohnXTC dne stř dub 06, 2011 11:51 am, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
čtv zář 11, 2008 1:13 pm

honza ips | pát srp 07, 2009 5:47 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

taky dělám servis, tak kdyby ste někdo chtěl tak se mi ozvěte na mejla H.Jasa@seznam.cz :mrgreen: sem Č.Budějovic.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - smartphone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé