Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát led 11, 2008 11:47 am

Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

Ahoj, nechce se mi to davat jako clanek na iphone.cz, takze radeji sem do fora.

Jak jsem uz se zminoval v clanku ohledne levneho prislusenstvi z eBay, prislo mi pouzdro, ktere jsem si pred vanocemi objednal. Cas na nafoceni a popis mam az ted, takze uvadim par udaju s obrazky.

Prodejce: http://myworld.ebay.com/egatechina/
Pouzdro: Leather Case +Protector + Belt Clip for Apple iPhone SF
Popis: kozene pouzdro na opasek pro iPhone, plus ochranna folie na display
Cena: 4 libry (~150Kc), vcetne dopravy

Oficialni obrazek z aukce:

Obrázek


Zasilka prisla v male obalce, beze cla, prodejce ji oznacil jako 'Toy' v hodnote 3USD a v celni deklaraci uvedl 'Gift' :).
V obalce bylo zabalene pouzdro s vycpavkou, zabalena ochranna folie pro display a maly cistici hadrik. Od objednani do prijeti zasilky to trvalo asi dva tydny, ovsem mezitim byly svatky, takze hadam ze dodaci doba by mohla byt tyden az deset dni.

Pouzdro je asi opravdu kozene, v kombinaci s polyamidem (v techto materialech se moc nevyznam), ma vyborne vyresene jak zapinani pouzdra na pasek (viz fotky), a take i otvirani a zavirani pouzdra, za pomoci dvou skrytych magnetu. Drzi perfektne :).

A par obrazku jak vypada v realu:

Celkovy pohled, vycpavka
Obrázek

Celkovy pohled, iPhone
Obrázek

Zadni strana
Obrázek

Zadni strana, spona
Obrázek

Zadni strana, detail spony
Obrázek

Otevrene pouzdro, vycpavka
Obrázek

Otevrene pouzdro, iPhone
Obrázek

Bocni strana, vycpavka
Obrázek

Bocni strana, iPhone
Obrázek

Bocni strana, iPhone, otevrene pouzdro
Obrázek

Suma sumarum, za tu cenu jde o prijemne prekvapeni, tim spise ze vlastni cena pouzdra je jedna libra, zbytek je doprava z HK :) A jeste je k tomu folie, kterou sice asi nepouziju, ale hodit se muze.

Kvalitu fotek omluvte, jsem linej to cele fotit ve svetelnem stanu, takze to je jen par snimku na stole ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Julek | pát led 11, 2008 12:16 pm

Osobně pouzdro nenosím ale nejí vážně zlé cena super myslím.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

stora-k | sob led 12, 2008 1:28 am

Good puzdro!!! Uz som si ho aj ja objednal za necele 4 libry! Dam vam vediet, za kolko dni mi dorazilo... :wink:
 

Uživatelský avatar PetrK | pát led 25, 2008 11:48 am

prosim te a jak moc iphone reaguje na vyndavani a zandavani? skrabe se(mozna je lepsi rici osoupava se?)
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát led 25, 2008 1:05 pm

Hadam ze se v (zevnitr semisovem) pouzdre neosoupava, kdyz ani pady na zem nejsou zas az tak tragicke ;) .. Alespon ja opravdu nic nepozoroval, tohle me snad ani nenapadlo ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Uživatelský avatar PetrK | pát led 25, 2008 2:13 pm

no mam blackberry 8800 s podobnym pouzdrem a jako vetsina telefonu se neustalym vyndavanim a zandavani v urcitejch mistech osoupava, proto se ptam, vsechny apple prehravace/potazmo ted iphone jsou celkem dost nachylny(i kdyz iphone snad lehce mene)

vzhledem k cene a prilozene folii to zrejme prubnu, takze diky, jdu mlatit do ebaye :)

EDIT: hergot rano jich tam jeste par mela a ted jsou fuc :) no nic pockam az nejaky zas nahodi
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pát led 25, 2008 2:23 pm

4 PetrK Nemohl bys to vzít dvakrát? :oops: pak bych si to odebral bud´ osobně, případně na dobírku. Samozřejmě bych ti dal něco nad cenu i s poštovným. Nemám na Ebay account a zakládat se mi nechce. Byl bych ti vděčný. Díky a dej mi pls vědet

Edit: víkend jedu mimo domov, tak kdybys to objednával a vzal bys to i mně, tak budu rád.
Naposledy upravil Chrono Leggionaire dne pát led 25, 2008 8:09 pm, celkově upraveno 1
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

stora-k | pát led 25, 2008 4:16 pm

Tak akurat mi puzdro dorazilo z HongKongu!!! Trvalo to 8 pracovnych dni. A spolu od vydrazenia az po prichod domov 10 dni, takze mozem kupu za necele 4 libry (178 Sk) aj s postovnym iba doporucit. Vyzera vcelku kvalitne. Hned po otvoreni ma "ovanul" zapach od lepidla, ale to po kretkom case vyprcha. Folia je good, ale je ju nevyuzijem. Trocha horsie sa otvara magneticky klip, lebo perfektne drzi. Ale aj to sa pouzivanim upravi. Za tie peniaze urcite lepsiu volbu nespravite a za desat dni sa moze vas iPhone vytesovat v podarenom puzdierku... :D
 

Uživatelský avatar PetrK | pon led 28, 2008 2:39 pm

2 Chrono Leggionaire

OK, muzu ho vzit dvakrat a o postovne se muzeme podelit, pokud bude ochotna posilat dva v jendom baliku(ono ochota na ebay zacina bejt miziva)

hop tak jsme ho objednal, na predani(no spis na poste) se pak dohodneme

Petrk
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pon led 28, 2008 2:49 pm

Uherské Hradiště..respektive kousek od něj

skvělé, paráda :) Takže příjde to v jednom balíku,ok? Pak bych ti peníze poslal předem převodem na účet, případně na dobírku
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar PetrK | pon led 28, 2008 2:55 pm

no ja to u ni proste odkliknbul a poslal zadost zda pujde jendo postovny, pokud ne, proste to bude za normal cenu, to pak dam vedet az odepise

jinak dobirka je celkem vopruz po tom zdrazeni, pisnem si na icq ju? uz jsme se ti tam snazil proborit
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Uživatelský avatar Almi | pon led 28, 2008 5:42 pm

Ja som kúpil toto:
http://www.123mobil.eu/product_info.php ... ts_id=3690
Síce drahšie, ale zato je to exluzivitka :lol:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

Uživatelský avatar Vacil | pon led 28, 2008 5:50 pm

No ja sem toho od nej kupoval vic, a postovny mi stejne secet :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Uživatelský avatar PetrK | pon led 28, 2008 8:21 pm

ok tak ja to zalepim , ono to nei hrozna castka :)
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Uživatelský avatar Vacil | pon led 28, 2008 8:58 pm

No to bylo nejlepsi ... cena veci : 0.5 liber a posta byla asi 22 liber :D

EDIT: Jinak to pouzdro je vyreseny fakt dobre, jen me dostal ten prvotni smrad lepidla.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Uživatelský avatar spachal_tmp | pon led 28, 2008 10:48 pm

Smrad je otazka dvou dnu, neboj :)) .. Ja nechal pouzdro na balkone, zrovna tento typ čpjení mi silne nesedl ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Uživatelský avatar PetrK | čtv úno 07, 2008 10:00 am

tak uz me(a potazmo Chrono Leggionairovi) prislo, smradek je teda betelnej ale jinak dobry

ted koukam ze sice poslal dva futraly ale jen jednu folii navic jeden futral ma na sobe skrabance nebo co to je ale za ty penize stejne nelituji...

EDIT: takze vysledek - futral - spokojenost, folie - nic moc, navic prisla ohnuta(nalomena) i pres vylisovani v knizce byl na ji prouzek kterym se mezi display a folii dostaval vzduch, navic rozmerove nesedela uplne presne(byla o necely mm delsi a dira na tlacitko take nesedela moc extra) tudiz folie nic moc a uz je sundana
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Uživatelský avatar PetrK | pát úno 22, 2008 2:41 pm

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

zkusenost s timto pouzdrem cca po 14 dnech, vnitrni povrch je z neceho neindetifikovatelneho a zacina to opadavat, vzhledem k tomu ze je to prilepeno, odnasi to iphone kterej je tim sajrajtem celkem hodne zaprasenej, sundat to nejde obycejnym suchym kapsnikem ale pouze vlhcenym kapesnikem co mam na displaye (monitory) bohuzel po dalsim zastraceni se to zadela znova

folii na iphonu jiz nemam jelikoz se neustalym vyndavanim a zandavanim zacala odlepovat (folii jsem mel jinou nez co byla k pouzdru, drazsi nez cele pouzdro) ale stejne nevydrzela

puvodni folie od pouzdra sice netrpela timto ale zase hazela duhove odlesky a pri pouzivani na dennim svetle jsem nic moc nevidel

celkove vzato kvalita odpovidala cene, jiz pokukuji po jinem pouzdre a tohle poleti
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pát úno 22, 2008 4:54 pm

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

Mno jen ve zkratce, iPhone mám v pouzdru většinu dne, to zatím drží a nic výše popsaného nepozoruji,ale třeba se taky časem dočkám :wink:
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát úno 22, 2008 6:01 pm

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

>PetrK: divne, ja uvedene pouzdro pouzivam prakticky cely den, zadne z uvedenych problemu me nepotkaly .. Zatim maximalni spokojenost.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

morri21 | sob úno 23, 2008 12:39 pm

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

mne sa osobne velmi paci toto puzdro:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

aj ked neviem ci pri tomto puzdre nebude tazsi pristup k talcitkam na boku

dalsie good puzdra:

Obrázek

Obrázek
 

Uživatelský avatar PetrK | sob úno 23, 2008 1:20 pm

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

mno jednou jsem zmoknul tak ze to mozna schytalo i pouzdro ale nastesti v nem iphone nebyl, ten se valel pekne zabalenej v nepromokavym pouzdre

nicmene jej jinak vyuzivam kupodivu cely den ale hledam nahradu a chci si ji otestit osobne útz se chystam koupit neco v cr

ted mam na cas po ebay, resp paypal, menim kartu...
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

alternativni666 | pát bře 07, 2008 8:51 pm

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

Ahoj, kde se daji prosim te koupit ta pouzdra co tam ukazujes ? Myslim, ty plastikovy, nebo ty na vysku z kuze ? Diky K.
 


scorpi | ned bře 09, 2008 7:20 am

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

Já jsem zase pořídil toto

Obrázek

Výrobce Belkin. Klip na opasek je jak vidno otočný, což mi vyhovuje třeba když sedím v autě nebo doma na stole a pokud jedu dál a potřebuju ičko spojit s BT handsfree, tak je u toho ještě takovej šudlík na nalepení a celý se to na něj zavěsí. Naprosto mi vyhovuje a je potřeba se opravdu zadívat pozorně, aby jste zjistili, že ičko v nějakým "kejsu" je. :wink: Ještě doplním, že klip je odnímatelný a pokud ho nechcete využít na stole jako stojánek nebo k zavěšení na opasek v horitontální či vertikální poloze, jednoduše ho sundáte a máte ičko jen v clear case.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

fajnman | úte dub 22, 2008 10:49 am

Re: Minirecenze pouzdra na pasek (Leather Case +Protector)

toto pouzdro mi vyhovuje, ale zajimalo, by mne jestli silny magnet, nemuze poskodit muj iPhone, urcite jsou tam magneticke anebo nejake feromagneticke soucastky, dival jsem se do navodu a tam o magnetickem poli nic neni. take kdyz jsou dva magnety je mozne, ze se vyrusi. co rikate?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé