RichardSolo 1800 for iPhone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kevin a perry | sob lis 08, 2008 12:52 am

RichardSolo 1800 for iPhone

Zdar všem, asi tyden mam iPhone3G8GB a dnes sem narazil na toto zajímavé příslušenství:
http://www.svethardware.cz/art_doc-65E7 ... 49A2C.html
http://richardsolo.com/index.asp?PageAction=CARTDETAILS
Škoda, nenašel jsem recenzi, je to novinka, nebudete to hromadně objednávat?? :) :oops:

Případně scháním pouzdro, které se dá objednat/koupit u nás, máte nějaký doporučení? nejraději bych něco průhlednýho jako silikon case(ten mam na PSP), ale tady jsem se dočetl, že může iP snadno poškrábat, což bych nerad. Máte nějaký návrhy na kvalitní pouzdro, ve kterém by iP držel pevně a bylo zároveň plně funkční?
 

shauriq | sob lis 08, 2008 8:08 pm

Re: RichardSolo 1800 for iPhone

nebudeme:o))) vsetci mame baterku od clieho.. je praktickejsia a ma vacsiu kapacitu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar toncek | sob lis 08, 2008 8:10 pm

Re: RichardSolo 1800 for iPhone

Já mám na iPhonu folii Zagg invisible shield a podle mě je to lepší než nějaké pouzdro. iPhone vypadá stejně není z něho nějaká tlustá cihla a chrání dobře proti škrábancům.

I když poslední dobou se objevují negativní ohlasy, ale já si nemůžu stěžovat. Mám k němu ještě nějaké obyčejné pouzdro za 200 Kč z Ebay - takové kožené na přenášení, aby mi někde nespadl.

btw. kevin a perry :arrow: ten z živě.cz? :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

kevin a perry | pon lis 10, 2008 8:51 am

Re: RichardSolo 1800 for iPhone

jj, ten :)

Škoda tedy, líbylo se mi na tom to laserový ukazovátko a svítilna ;), jinak do tý folie teda asi taky pudu :)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé