Otterbox defender

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

frikulin | ned lis 09, 2008 9:40 pm

Otterbox defender

Zdravim, zajimal by mne vas nazor na tento obal. Jde mi hlavne o to, aby se na displeji pod obalem nedalaly bubliny apod. Pripadne srovnani s obalem znacky COZIP. Diky za jakekoliv rady a tipy. Diky
 

mahmuda | pon lis 10, 2008 9:58 am

Re: Otterbox defender

Zdarec. Otterbox mam a jsem superspokojen - lepsi pouzdro zatim neexistuje, je to fakt tank. Bubliny se vytvareji jen, kdyz si je tam svoji "sikovnosti" sam udelas. Jinak pouzdra Otterbox jsem mel uz na nekolika zarizenich a vzdy bez problemu. Koupit v CR se nedaji, doporucuji ebay, protoze firemni shop Otterbox ma dost nehorazne postovne. No a jeste - ptas se na stejnou vec v jinem vlaknu a jeste zakladas nove - neblbakuj.
 

frikulin | pon lis 10, 2008 4:15 pm

Re: Otterbox defender

Muzes mi prosim te jeste napsat, jestli je ovladani displaye uplne bez problemu a jestli nedochazi ke zkresleni? A taky jestli jde pak tel pripnout na pasek? Diky
 

mahmuda | pon lis 10, 2008 5:51 pm

Re: Otterbox defender

Ovladani je naprosto bez problemu - mel jsem tyhle pouzdra uz na Palmech a ani tam zadny problem nebyl - proste to umi. Drzak na pasek je primo soucasti baleni - bytelny a bezpecny, IFoun je v nem ulozen displayem k telu, tak ze napriklad prorazeni o roh stolu take nehrozi. Mrkni primo na jejich stranky, jsou tam fotky a na youtube najdes po zadani "OtterBox" videa i testy.
 

frikulin | úte lis 11, 2008 8:24 am

Re: Otterbox defender

Dival jsem se na youtube na review tohoto pouzdra a mam problem v tom, ze nejde ovladat tlacitko pro tichy rezim, navic jde tel dost tezko vytahovat z toho drzaku, tak nevim, jinak se mi libi, ze je fakt bytelne. Premyslim jeste o cozipu+folie na display.
 

Uživatelský avatar mettzed | úte lis 11, 2008 8:42 am

Re: Otterbox defender

Otterbox se mi moc nelibi! Je takovej moc velkej:-D osobne mam COZIP + folie a spokojenost;-)
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 325
Registrován:
sob bře 08, 2008 12:52 pm
Bydliště: Polná

mahmuda | úte lis 11, 2008 1:44 pm

Re: Otterbox defender

Tlacitko pro tichy poslech jde ovladat naprosto normalne - je pristupne pod zaklopkou, ve variante "defender" se na ovladani nic nemeni, pletes si to s variantou "Armor" - ta je i vodotesna a tim se pristup na nektere ovladaci prvky kapanek zhorsuje. Z poutka na pasek jde opravdu tezko vyndat - a o tom to je, tak to ma byt - proste nevypadne sam. Armor ale zatim neni na 3G (az bude, hned si ho koupim :D ). Jinak co se tyce "libeni" - me se take Otterbox nelibi - ani trochu, vubec neni okulahodici, dalo by se rici, ze je i hnusnej (a to delaji i ruzovou a bilou variantu, nebo cernou se zlutou) - ale je proste nejlepsi v tom, co ma delat - chranit ten zhluk plastu a kremiku za ktery jsem dal tretinu sveho platu pred neprizni okoli.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé