Prislusenstvi pro IP u operatoru

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hachetoeur | ned lis 23, 2008 6:32 pm

Prislusenstvi pro IP u operatoru

Zdravim, doufam, ze nekdo poradi, VF na svych strankach nabizi siroke spektrum prislusenstvi, jen jsem zatim nenasel moznost, jak to objednat. Je to mozne nebo se musi primo na obchod a zjistovat, zda maji nebo nemaji skladem?

Hledal jsem prislusenstvi i u ostatnich operatoru, ale nic jsem nenasel, O2 vubec nic, u Tmobile byla moznost pri koupi telefonu si nejake prislusenstvi vybrat, ale samostatny cenik neni.

Mate nekdo zkusenost, jak lze ziskat prislusenstvi od operatoru (vyjma obchazeni prodejen) + ceniky od O2 a Tmobile, jestli existuji?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 133
Registrován:
ned zář 14, 2008 8:52 pm

Uživatelský avatar Yaron | ned lis 23, 2008 7:32 pm

Re: Prislusenstvi pro IP u operatoru

Zkus operátorskou linku, každý operátor má svou. Tam zavolej a objednej po čem toužíš. U VF jsem po tel. objednával dock pro 3G, ale znalost zboží operáturů je tragická. Musíš vysvětlit přesně co chceš, dokonce ani neznali stránku z mého odkazu. Něco od nich k nahlédnutí zde:http://vf-iphone3g.0g.cz/regular/prislusenstvi.htm
Iphone 4 black, FW 4.3.3 JB, VF
MacBook white 2.4GHz, 4GB RAM, OS X Snow Leopard 10.6.7
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 82
Registrován:
pon dub 14, 2008 8:15 pm
Bydliště: Praha - východ

f.a.n.o | pon lis 24, 2008 8:40 am

Re: Prislusenstvi pro IP u operatoru

Nevim jestli ti to poslou na dobirku, kazdopadne na stanku to maji...Psal jsi spoustu, ale ja videl jen dokinu a sluchatka u VF, ale jestli se pletu, bude to jen dobre, cim vic toho budou mit, tim lip! :wink:
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | pon lis 24, 2008 9:43 am

Re: Prislusenstvi pro IP u operatoru

Zeptam se jinak, je nutne to kupovat od operatoru? Zrovna co se tyce prislusenstvi pro iPhone, je i v Cechach nabidka ruznych prodejcu opravdu pestra :] ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

hachetoeur | pon lis 24, 2008 1:30 pm

Re: Prislusenstvi pro IP u operatoru

No nejvic me tam zaujalo Apple Universal Dock (MB125), za 799 dock + dalkovy ovladac je podle me luxusni cena, asi se budu muset vypravit na nejakou prodejnu a zjistit, jestli to jeste maji:(
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 133
Registrován:
ned zář 14, 2008 8:52 pm

Uživatelský avatar Yaron | stř lis 26, 2008 7:49 pm

Re: Prislusenstvi pro IP u operatoru

VF tohle příslušenství prodává pouze přes operátora a přes internet. na prodejnách jej co já vím nemaj. já jsem objednával po tlf a když objednáš dopoledne, tak bys to měl mít 2.den doma. u mě to tak bylo a za pošt. nic neplatíš, pouze cenu, kterou uváděj. já jsem koupil 2 docky a ty jsem nikde jinde v obchodech neviděl.
Iphone 4 black, FW 4.3.3 JB, VF
MacBook white 2.4GHz, 4GB RAM, OS X Snow Leopard 10.6.7
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 82
Registrován:
pon dub 14, 2008 8:15 pm
Bydliště: Praha - východ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé