Pouziva niekto Griffin WindowSeat držák pro iPhone / iPhone?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

kangz | stř pro 03, 2008 10:01 am

Pouziva niekto Griffin WindowSeat držák pro iPhone / iPhone?

Zdravim,
potrebujem do auta drziak na iPhone 3G a ich ponuka nie je priliz velka.
Nasiel som "Griffin WindowSeat držák pro iPhone / iPhone 3G a iPod Touch na okno nebo palubní desku".
http://www.maczone.cz/_produkt/griffin- ... 1136805689

Mate s tymto drziakom niekto skusenosti?

Dakujem za nazory a informacie
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován:
úte zář 09, 2008 2:30 pm

oldrich.mladek | stř pro 03, 2008 11:14 am

Re: Pouziva niekto Griffin WindowSeat držák pro iPhone / iPhone?

Tento držák používám. Příjemný je jeho design a také přímé určení pro iPhone. V balení jsou 3 nástavce: iPod Touch 1, iPhone 1 a iPhone 3G.
Jinak na okně drží jako přibytý, na palubní desku jsem ho zkusil dát, ale bohužel má tak nevhodný tvar, že to nemám kam rozumě dát. Pro mě tedy nejideálnější je okno. Bohužel zamrzí limit v natočení, ale podařilo se mi najít správný úhel pohledu i s tímto omezením. Pro většinu aut to však bude bez problémů. V balení je tedy ještě samotný držák, gumová lepící podložka na palubní desku, utěrka namočená v alkoholu na vyčištění místa k přilepení (okno, palubní deska) a navíc asi 50 cm dlouhý káblík s oboustranným Jackem. Dá se použít jako spojení s rádiem a spol. Po vložení telefonu do držáku drží jako přilepený :-). Vyndávání však vyžaduje trošku síly. Celkově jsem však spokojen.
 

kangz | úte pro 16, 2008 11:26 am

Re: Pouziva niekto Griffin WindowSeat držák pro iPhone / iPhone?

Tak konecne dorazil aj ku mne Griffin WindowSeat.
Musim skutocne potvrdit, ze je to vyborny drziak pre iPhone 3G do auta.

Mam vsak jeden negativny postreh - mal som (skrz drziak sla dolu) na iPhone Invisible shield a pri prvom nasadeni telefonu do drziaku sa vsetky 4 rohy strhli.
Tak sla folia pekne zo zadnej strany telefonu dolu :(
Ale aspon telefon v drziaku perfektne drzi :D
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován:
úte zář 09, 2008 2:30 pm

oldrich.mladek | pát pro 19, 2008 3:33 pm

Re: Pouziva niekto Griffin WindowSeat držák pro iPhone / iPhone?

Fólii jsem si upravil v rozích tak, aby se nesrolovala. Taky mi to dělalo. A aby se nepoškrábal telefon, tak zbytky fólie jsem přidělal na držák do místa uložení a telefon drží jako přilepený :-).
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé