3,5mm "prodluzovacka"

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

FuntomCZ | sob led 19, 2008 10:24 pm

3,5mm "prodluzovacka"

chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite o nejake "prodluzovacce" nebo nastavci na jack, planuju kupovat novy sluchatka a rezat se mi konektor nechce...kvuli zaruce..co kdyby... na netu sem nic pouzitelnyho nenasel, ma nekdo neco podobnyho ? dik
 

Julek | sob led 19, 2008 10:28 pm

projdi diskuzi lidi tu snad i redukce někde nabízeli..

EDIT : co třeba toto :

http://www.maczone.cz/_produkt/mca-head ... 115731021/

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

FuntomCZ | sob led 19, 2008 11:15 pm

diky, ehm ta cena..to je...hm...vtip..? :lol: :lol:
takze takhle: myslim presne tohle, a shanim to aspon 4x levnejsi :lol: ;)

http://ptrading.prodejonline.cz/shop/316/detail/608171 treba tohle jsem nasel pro nekoho kdo to taky shani, ovsem budu hledat dal 8) :D kdztak sem dam nakej link kdyz najdu neco levnyho a funkcniho
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned led 20, 2008 1:23 am

Dnes to prodavali na srazu, redukce do L tvaru, asi za 100Kc pokud se nemylim. Byla zde o tom i diskuze, projdi si tema tykajici se srazu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

FuntomCZ | ned led 20, 2008 3:02 pm

vim, ale bohuzel na srazu sem nebyl, stejne bych tam akorat otravoval a nicim sam neprispel :lol: :lol: musim se zeptat nekde v krame...jako davat i 200kc za takovou kravinu je mi lito, uz jenom z principu..si radsi koupim o 200kc drazsi sluchatka ^^ :)
 

Wallker_PF | ned led 20, 2008 4:57 pm

Na srazu se sice prodavala redukce, ale musim rict, ze jsem ji musel razne obrezat, aby to zacalo fungovat :( Uz nekdo si tu stezoval, ze obvykla cena teto redukce je mnohem niz, nez za kterou se to prodavalo na srazu. K tomu jeste to, ze se to musi orezavat ... mno, nebudu rejpat, ja to dostal jako mensi bonus k odblokovani jednoho iPhonu.
Ma nekdo podobnou zkusenost?
 

Uživatelský avatar tvosi | ned led 20, 2008 6:22 pm

normalni takova redukce se da sehnat v datartu asi za 50,- :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar sergi | stř led 30, 2008 7:40 pm

No moment..myslím, že ořezaní konektoru jiných než iphone sluchátek nepomůže..
Jedná se o to, že když do iPhone zastrčím iPod sluchátka, které jsem dostal k iPod Shuffle nebo k iPod mini, tak se tam bez problému vejdou, ale mají trochu jiný konektor (normální 3,5mm jack..tzn. konektor s 2 kroužky, namísto toho, co mají sluchátka dodávaná s iPhonem - ty mají konektor s 3 kroužky), což má za následek, že jedno sluchátko hraje trochu méně.
Máte s tím někdo stejnou zkušenost?
Navíc, nemůže se konektor v iPhone poškodit, když se tam zastrčí jack, který je jiný, než mají původní sluchátka od iPhone? Jako očividně tam něco není v pořádku, když jedno hraje jinak než druhé..asi špatný kontakt či co.. Abych si nedodrbal konektor iPhone..to by zamrzelo, kdyby mi pak hráli špatně i origoš iPhone sluchátka..

PS. iPhone bych si chtěl napojit k externímu vstupu autorádia ve Fábce.. takže sháním kabel 3,5mm jack a 3,5mm iPhone (tříkroužkový:)) jack.. nemáte někdo nějaký typ?
Host
Host
 
Příspěvky: 109
Registrován:
stř lis 07, 2007 3:21 pm
Bydliště: Brno

Julek | stř led 30, 2008 8:15 pm

Kup si normální kabel a ořízni jeden konec ;) jako já... vše funguje. Že bych si pokazil konektor ořezaným koncem se nebojím...

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar sergi | stř led 30, 2008 8:45 pm

Ne ořezaným koncem..jsem lama.. Já myslím tím konektorem - jakože tou kovovou zástrčkou, která je jiná, než ta originální..
Host
Host
 
Příspěvky: 109
Registrován:
stř lis 07, 2007 3:21 pm
Bydliště: Brno

Julek | stř led 30, 2008 9:13 pm

Nejsi lama, taky jsem potřeboval nějak zapojit iPhone do audio syst. v autě, prostě jsem koupil jack jack a jeden konec oříznul a ten cpu do iPhone, kolik kroužků má nevím :) hraje mi to a víc nepotřebuji :)



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar sergi | stř led 30, 2008 10:45 pm

no hraje..hraje, ale blbe..když si to pořádně poslechneš, tak zjistíš, že ti jeden kanál hraje míň.. což je naprd.. navíc to značí nějakou neplechu..tzn. že jack nesedí dobře v iPhone.. navíc by mě fakt zajímalo, jestli si tak nezničím ten jack v iphone.. pač ten normální jack se tam nezacvakne tak, jak ten origoš.. nerad bych, aby mi tam ten origoš pak lítal.
Host
Host
 
Příspěvky: 109
Registrován:
stř lis 07, 2007 3:21 pm
Bydliště: Brno

nemo | čtv led 31, 2008 12:54 am

Tu redukci, co se prodavala na srazu, jsem tam koupil. Skutecne je ji treba patricne upravit, aby do iPhone pasovala.

Zjistil jsem ale, ze ji nepotrebuju. Kdyby o ni nekdo mel zajem, za 60 korun je vase (koupil jsem, co jsem nepotreboval - moje chyba, tratim na tom). Je naprosto v puvodnim stavu (nerezal jsem do ni).

Pokud ma nekdo zajem, muzeme se nekde v Praze sejit. Ovsem upozornuji, ze patek, sobota, nedele v Praze nejsem, cili tento tyden je posledni sance dnes (ctvrtek). Jinak az pristi tyden (opet pondeli-ctvrtek).

Muj mail: nemoxx[zavinac]gmail.com
 

hmm | pát úno 01, 2008 4:15 pm

Julek píše:projdi diskuzi lidi tu snad i redukce někde nabízeli..

EDIT : co třeba toto :

http://www.maczone.cz/_produkt/mca-head ... 115731021/

.


Videl jste nekdo neco podobneho na drate? Trochu se bojim ze bych si tim vylomil konektor...
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát úno 01, 2008 4:27 pm

Videli :) .. ebay.com > iphone headphone adapter > cena od 2USD.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pHp | úte úno 12, 2008 10:07 am

Kabelové redukce dělá i např. JAYS. A to krátké i dlouhé a bílé i černé! Už se dají v ČR sehnat.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé