Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Exter666 | sob led 03, 2009 10:48 am

Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Ahoj vsem,mate nekdo zkusenosti s temito sluchatky??:-)
Ztratil sem ty originalni sluchatka a poohlizim se po novych.
TYto se mi zdali prijetalne a za prijemnou cenu.
 

Uživatelský avatar Beavers | sob led 03, 2009 11:01 am

Re: Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Našel jsem si parametry na jednom našem serveru a osobně bych do nich šel. Jsou to špunty, nikoliv pecky a tato sluchátka já preferuji. Sám mám AKG špunty a jsem s nimi na výsost spokojen. Proti původním sluchátkům od iP je to velký skok kupředu ve kvalitě zvuku. U těchto Griffinů jsou neodymiové magnety, což je veliké plus. Cena je také vyšší a mohla by tedy vypovídat o vyšší kvalitativní třídě (nelze to ale považovat za argument). Podobná sluchátka vyrábí i Sennheiser, ta jsou ale poněkud dražší.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Romisek | stř led 21, 2009 7:30 pm

Re: Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Tak prave mi dorazily a nemuzu doporucit :cry:
At nasadim jakoukoliv nasadu, nedrzi v usich jako originalni a zvuk, kdyz je pridrzim v "idealnim" miste je zhruba ten, co vydavaji originalni sluchatka.
Kdyz je necham volne, hraji jako sluchatka od ťamanů :(

Uz vubec je nekupujte, pokud jste (i nekolik hodin) predtim, poslouchali neco z Koss Porta Pro! U Kossu jsem si obrezal kousek gumy u jacku a do iPhone sednou jako ulity. Na funkci to nema prazadnej vliv.
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pon čer 09, 2008 2:48 am

majko_007 | čtv led 22, 2009 2:31 pm

Re: Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Nj ale to porovnavat nemozes :-D ja mam na doma KOSS UR-20, take velke sluchatka na cele usi a to sa absolutne neda porovnat ten zvuk s malymi sluchatkami (ja mam originalne iPhonove)
 

Uživatelský avatar Beavers | sob led 24, 2009 8:35 am

Re: Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Už poněkolikáté zde píšu o tom, abyste zkusili špunty Sennheiser (ty jsou dokonce ve variantě pro iP, tedy s ovládáním a mikrofonem) nebo AKG. Vyhledejte si o nich informace, názory a zkušenosti zde na fóru.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar hop | pát úno 06, 2009 9:42 am

Re: Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Ony ty Sennheisery mají proti těmto a originálním jednu nevýhodu. A tou je umístění tlačítka s mikrofonem až na spojený kabel sluchátek, nikoliv na pravý sluchátkový. Nevýhoda je v tom, že mikrofon s tlačítkem jsou tak hodně daleko od úst, a tím pádem při chůzi je schováno někde pod bundou/mikinou/tričkem. Takže je to pak úplně na nic.

Koupil jsem si takto sluchátka Ultimate metrofi, a je to stejné, jen s tím rozdílem, že mikrofon je sice blízko, ale tlačítko je zas až na splečném kabelu, takže taky na nic...

No, zpět k Griffinům - jsou tu nějací noví uživatelé, kteří by se podělili o zkušenosti?

Díky.
iPhone 4S 32GB (bez JB) | New iPad 64GB WiFi (bez JB)
iPhone 2G 8GB, FW 1.1.1 -> 1.1.4 (ZiPhone 2.5) -> 2.1 (CZ/SK FW) -> 2.2.1 (CZ/SK FW) -> 3.0.1 (redsn0w)
iPod Mini 4GB Silver
MacBook Pro 13" 2.4 GHz
Host
Host
 
Příspěvky: 101
Registrován:
stř lis 07, 2007 12:39 pm
Bydliště: Praha

Diablo | sob úno 07, 2009 5:28 pm

Re: Griffin Technology TuneBuds MOBILE

... Přidám svůj názor.

Sluchátka mám už pár týdnů ale upřímně jsou pro mne spíše zklamáním.

Co se týká kvality zpracování, dodávaného balení a použitých materiálů, tak nemám prakticky co vytknout. Kabel není obalen v plastu ale v nějaké tkanině což je určitě velké plus, protože díky tomu je kabel odolnější a tolik se nezamotává.Zakončení kabelu je také zpracováno kvalitně. Ovladací tlačítko i mikrofon fungují perfektně a jsou umístěny na kabelu na dobrém místě. Teď ale k tomu nejdůležitějšímu a to je zvuk .... ten je bohužel značně podprůměrný, nevím jestli je to tím že sem zvyklý poslouchat hudbu převážně na opravdu kvalitních HiFi Sestavách (to samozřejmě nemůžu se sluchátky srovnávat) , nebo na Koss Porta Pro což se taky nedá příliš srovnávat a nebo mám prostě jen moc vysoké nároky. Jsem zvyklý poslouchat hudbu i několik hodin v kuse (na cestách apod.) a tyto sluchátka se pro tento účel rozhodně nehodí protože při jejich delším používání mě z nich prostě bolej uši a celkově poslouchat s nima hudbu není pro mě moc příjemné a ve většině případů sáhnu radši pro Koss Porta Pro.

Znovu bych si je asi nekoupil to ale platí i pro jakékoliv jiné špunty zjistil sem že pro mne je krajně nepříjemné poslouchat hudbu se špunty ať už to jsou Griffin TuneBunds Mobile , nebo nějaké jiné např. od Sennheiser (i ty sem zkoušel) a radši sáhnu po peckách nebo ještě lépe po větších sluchátkách jako sou Koss Porta Pro (pro mne to jsou nejlepší sluchátka která jsem kdy měl, můžu je mít na uších přes 12 hodin a uši mě prostě nebolí nebo je nemám otlačené) .
Naposledy upravil Diablo dne sob úno 07, 2009 9:36 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Beavers | sob úno 07, 2009 6:15 pm

Re: Griffin Technology TuneBuds MOBILE

Pokud tvrdíš, že zvuk je tím nejslabším článkem, tak bys je raději neměl doporučovat. Já používám špunty AKG (nemají přepínač ani mikrofon - jsou to univerzální sluchátka) a musím konstatovat, že jak jejich zvuk, tak to, jak sedí ve zvukovodech a neunavují (skutečně nevím, že je mám v uších) jsou na špičkové úrovni. Sluchátka Porta Pro (ekvivalentem jsou i Sporta Pro) nedosahují tak příjemného zvuku jako tyto lehoulinké špuntíky. Jinak doma poslouchám na DJ sluchátkách Pioneer, což se s Kossama nedá vůbec srovnávat. Ale své názory na sluchátka jsem zde již prezentoval v jiných vláknech.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé