AV kabel pro iPhone 3G

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pc_master | čtv led 08, 2009 12:58 am

AV kabel pro iPhone 3G

Zdravím,

nevíte kde bych v ČR koupil funkční AV kabel pro iPhone 3G? Potřebuji propojit svého iPhone s TV za účelem sledování filmu na televizi. To k čemu jsem se dostal nefungovalo korektně. Pokaždé to skončilo stějně... po propojení TV s iPhone 3G bežel obraz cca 8s a pak zhasl...dále šel pouze zvuk. Testoval jsem to na více iPhonech i televizích...Zajímalo by mě kde je problém...
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | čtv led 08, 2009 1:16 am

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Zkus nektereho z nasich "partneru": http://forum.iphone.cz/viewforum.php?f=29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Uživatelský avatar rony | čtv led 08, 2009 8:36 am

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Davaj si pozor na neoriginalne AV kable, tie su vospolok nefunkcne, najlepsie je kupit original.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

evlo | čtv led 08, 2009 10:04 pm

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Zkousel jsem do toho horniho jacku srcit standardni 4 polovy jack pro AV kabely a sel tam strcit, bohuzel nemam kde vyzkouset jestli bude hrat video. NEslo by to vyresit takhle jednoduse?
EDIT: tak jsem zjistil, ze muj monitor ma taky ten zlutej cinch a ze 3g zda se to video neumi, alespon po zapojeni se neobjevilo na monitoru, je snad potreba jeste neco nastavit?
 

Uživatelský avatar Vacil | čtv led 08, 2009 11:36 pm

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Tak TV vystup pres jack je snad u Nokii ne? iPhone pouziva pro TV vystup dock konektor...
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

pc_master | pát led 09, 2009 12:01 am

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Na českém trhu snad není nic co funguje korektně...tedy kromě předraženého příslušenství co nabízí Vodafone, T-Mobile a O2...bohužel :-(
 

Uživatelský avatar rony | pát led 09, 2009 8:32 am

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Na CELOM trhu! Skutocne najistejsi je AV kabel od Apple!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

pc_master | pát led 09, 2009 10:41 am

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Necituj prispevok ked na neho odpovedas! Prestuduj si pravidla fora. Paly


To je pravda. Nějakou dobu jsme měli neoriginální kabely v prodeji. Na krabičce bylo napsáno něco ve smyslu "kompatibilní s iPhone 3G", ale skutek utek :-( Apple si zřejmě hlídá svoje origo příslušenství. Někde v diskuzích jsem vyčetl, že tyto kabely fungují pouze na určitých verzích firmware, ale kdo ví... Taky se mluvilo o nějakém chipu, který musí kabel obsahovat...
 

et9 | úte led 27, 2009 7:05 pm

Pomoooc!!

koupil sem si apple kabel a vsechno jako funguje ale kdyz pustím hru nebo jsu na úvodní obrazovce tak video nefunguje na televizy se nic neukaze ale pritom kdyz spustim neco z videa tak video na televizy funguje pls poradte jak nastavit iphone aby to video fungovalo chci tr.eba na tym parit atdd....
 

jirkus | úte led 27, 2009 9:31 pm

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Apple prodává ty kabely dva (MB128 a MB129). Jaký je mezi nima rozdíl?
 

jirkus | stř led 28, 2009 12:24 pm

Re: AV kabel pro iPhone 3G

Přesně tak. Vodafone má nyní v nabídce už pouze MB129 za 799,-.
Dá se předpokládat, že to je doprodej starých zásob, takže si pospěšte. :)
 

Filas1 | pon úno 16, 2009 10:33 am

Re: Pomoooc!!

et9 píše:koupil sem si apple kabel a vsechno jako funguje ale kdyz pustím hru nebo jsu na úvodní obrazovce tak video nefunguje na televizy se nic neukaze ale pritom kdyz spustim neco z videa tak video na televizy funguje pls poradte jak nastavit iphone aby to video fungovalo chci tr.eba na tym parit atdd....

Myslím, že potřebuješ aplikaci TV OUT, kerá umožňuje pouštět do TV i jiný obraz než videa.
Já mám zase opačný problém, mám tu na zkoušku nějaký neoriginální AV kabel, který dle popisu na krabičce podporuje iPhone fw 2.2. Obraz na TV ale dostanu jen přes aplikaci TV OUT ale nedostanu na TV videa ( filmy). Problém asi bude v tom že iPhone podporuje TV výstup pouze pro videa (filmy) a aplikace TV OUT toto omezení nějak obejde, že pak jde výstup i s neoriginálním kabelem ale omezení zůstane pro videa (filmy).
Host
Host
 
Příspěvky: 78
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:54 am
Bydliště: Praha - západ

derfer | čtv pro 22, 2011 10:53 pm

Re: AV kabel pro iPhone 3G

dobrý den mam problem koupil jsem si AV kabel iphone

http://www.google.cz/imgres?q=dexim+av+ ... x=71&ty=61

viz odkaz

a po zapojeni vidim jen nabidku co me nabidne ma televize samasung ze se muzu divat na video a obrazky ale chtel bych videt to co trebas hraju za hru a videl to na TV to jde? nee? kde delam chybu mam TV samsung ue40 C5000

prosim o radu mam jinak mobil 4S
Bylo:
iPhone 3GS 16GB White
iPhone 4 16GB Black
iPhone 4S 16GB White
Macbook Pro 13 " 2011
iPhone 5 16GB White iOS 8.1.3

Nyni
iPhone 6 64Gb Gold
Host
Host
 
Příspěvky: 142
Registrován:
úte kvě 18, 2010 9:54 pm
Bydliště: Zlín

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé