Soudclip - upgradujte svuj repracek

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ilijusin | úte led 20, 2009 12:55 pm

Soudclip - upgradujte svuj repracek

Obrázek


Stranka produktu
cena: 8$

Jeliko nemam moc casu, ale zaroven jsem citil potrebu Vam tuto novinku ukazat, tak ve zkratce:

Zlepsi zvuk ktery vychazi z vaseho iPhonu. A neblokuje zvuk kdyz neco delate v Landscape modu a mate na repraku ruku.

Citace ze stranek vyrobce:

SoundClip directs sound from iPhone toward you to increase the clarity and volume for movies and music. It also makes games easier to play without blocking your iPhone's speaker.

A tuned conical deflection chamber designed to make the audio from your iPhone clearer and also slightly louder. Sound waves are reflected toward you, instead of away, so you feel more involved in your game, movie, or music.

SoundClip amplifies iPhone audio by 10dB between 5kH and 20kHz, resulting in a cleaner, more accurate response.

Storage is simple. A cord-gripping feature keeps SoundClip securely fastened to your charge cable during syncing and charging.


Za tu cenu? No nekupte to :)

EDIT:

tak uz to mam objednane, protoze me delsi dobu lakal i ten stylus, ktery funguje i na trackpad. Byla to dobra prilezitost poridit si oboji.
 

Bobar | čtv led 22, 2009 3:10 am

Re: Soudclip - upgradujte svuj repracek

Ještě ti to nepřišlo,co? :lol:
Objednal bych si to také, ale nákup přej paypal nemám :?
 

ilijusin | čtv led 22, 2009 4:21 pm

Re: Soudclip - upgradujte svuj repracek

Ne samozrejme, ze ne :)

Dnes mi prisel mail potvrzujici ze U.S. Postal Service prijala moji objednavku a cekam az ji poslou.

Az to ke me dorazi a otestuji to, dam vedet jestli to za tech 8$ stoji.
 

ilijusin | pon úno 02, 2009 4:41 pm

Re: Soudclip - upgradujte svuj repracek

Takze, dneska zasilka dorazila.

Ve shonu a zbrklem objednavani jsem si nevsiml, ze se nejedna o repracek, ale pouze o kus plastu, ktery usmernuje zvuk. Takze chapu tu cenu 8$. Zvuk je opravdu trochu prijemnejsi na poslech. Za ty penize to teoreticky stoji, ale jeste s postovnym to uz je trochu nevyhodna investice.
A mimochodem, neda se pouzit spolu s krytem Griffin Clarifi.

Tuzka no comment :)


Omluvte double post, ale je nutny pro aktualizaci.
 

goz | pon úno 09, 2009 11:30 pm

Re: Soudclip - upgradujte svuj repracek

Ahoj
Je pravda, že repráček si zakrývám pořád :(
Ale chci si taky pořídit Griffin CLARIFI a ten mi doufám vyřeší i ten problém se zakrýváním repráčku, už na něj snad nepůjde připlácnout ruka :)

Docela by mě zajímalo jak se vám Griffin CLARIFI líbí a používá.

Dík

goz
 

ilijusin | stř úno 11, 2009 12:26 am

Re: Soudclip - upgradujte svuj repracek

O obalu jsem se rozepsal zde.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz