Stylus + folie + kryt

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

H3nry | sob bře 21, 2009 6:17 pm

Stylus + folie + kryt

Dobrý den , zvažoval jsem že koupim stylus , protože jsem šíleně háklivý na to, že když člověk využívá iPhone a dotýká se displeje tak je během chvilky zapaltlaný a pořád ho leštit mě nebaví. Hledal jsem nějaké stylusi po netu a našel jsem stylus za cenu 200Kč a druhý za 700Kč. Je mezi něma nějaký rozdíl?
Kdyžtak sem hoďte linky se stylusama jaké máte, nebo napište svoje postřehy.
A ještě bych chtěl koupit barevnou folii. Ale přemýšlel jsem jestli by se folie časem opotřebováním nesundala, potom by to byly vyhozené peníze.
A do třetice. Iphone není levná věc, to ví každý, proto je určitě lepší, když si člověk koupí nějaké ochranné pouzdro. Ale iPhone je dost velký a ještě ho dal do nějakého krytu , bylo by to silně nepohldné ho nosit v kapsi. A pozdro na opasek nerad používám.
Za odpověďi předem děkuji.
 

Lukhin | sob bře 21, 2009 6:20 pm

Re: Stylus + folie + kryt

Abych rekl pravdu, tak bych na to nikdy stylus nepouzival. Je to delany na prsty a ovlada se mi to tim bajecne. Vic umyvat ruce :P :DDD
 

Uživatelský avatar ygy | sob bře 21, 2009 6:21 pm

Re: Stylus + folie + kryt

pred asi pol rokom tu bol nejaky clanok o japoncoch ktori vymysleli stylus ale skus google ... ja pouzivam kumovy obal a niako zvlastne mi iphone nezvacsit a mal som aj umelohmotny a islo ma porazit ...ja som si uz na tie otlacky zvykol
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar ygy | ned bře 22, 2009 2:13 pm

Re: Stylus + folie + kryt

Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Alo | ned bře 22, 2009 2:44 pm

Re: Stylus + folie + kryt

Když si koupíš folii, tak na iphonu nezůstanou skoro žádné viditelné otisky a ty které zůstanou lehce setřeš.
Mám Zagg invisible shield
iPhone 3G 8GB FW 3.0
Host
Host
 
Příspěvky: 34
Registrován:
stř srp 20, 2008 8:20 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé