Fólie

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Mazda1 | čtv bře 26, 2009 8:56 pm

Fólie

Ahoj, než mne začnete kamenovat za to, že zakládám téma, které se tu nejmíň 50x řešilo, přečtěte si prosím, co mne k tomu vede.

Celkem dost jsem prolezl toto fórum, fólií je velká spousta a nechci vyhazovat peníze oknem.Proto se ptám, zda-li mi někdo může doporučit nějakou fólii, kterou by bylo možné objednat někde z ČR nebo koupit v iStylu? Popřípadě jestli nevíte jak na tom jsou s těma foliema v iStylu(Ostrava).

Pokud si objednám folii ze zahraničí (ZAGG), je poštovné zdarma, jak jsem někde četl, nebo tato "akce" už pominula?

Máte popřípadě nějaké jiné doporučení, od kud, popřípadě jakou folii? Nejradši bych do toho vrazil tak kolem 500 Kč.

Děkuji moc za odpovědi :wink:
 

Uživatelský avatar dodo_mt | čtv bře 26, 2009 9:06 pm

Re: Fólie

Suhlasim s tym co napisal juramac folia je u tiez mna zbytocnost... zase na druhej strane davam na iPhone bacha... ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

Uživatelský avatar H0NZ1K | čtv bře 26, 2009 9:11 pm

Re: Fólie

Ja nosim iPhone v obalu, pouze takovy pouzdirko... nebo jsem nosil v pytliku od bryli... na dispeji nemam zadnej vryp, ani ze zadu krytu nemam skoro nic, proste par carek okolo jablicka, ale ne hluboke...(mam 3G)

no pro folii moc nejsem, ptz vsichni rikal jak krasne splyva s iPhonem, ale kamarad to mel a po par dnech se mu odlepilo, jak strkal do kapsy, zacalo se to odchlipovat po castech, a potom to urval :D
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

mathev | stř dub 01, 2009 5:34 pm

Re: Fólie

ja foliu tiez nemam lebo preferujem hladkost pohybu prstom plus dat 500 korun za foliu je podla mna uplne sick, ale mam na skle uz 2 ryhy. telefon nesetrim nosim ho po vackoch aj s klucami takze sa necudujem... to len tak pre info ze folia pre toho kto sa boji o svoj iphone moze byt fajn. mne to ze telefon bude poskrabany je sumafuk je to predsa len telefon a kazdy telefon po skonceni doby ktoru mal vyhradenu skonci rovnako na smetisku dejin a nahradi ho novy :)
 

Uživatelský avatar antton | stř dub 01, 2009 5:47 pm

Re: Fólie

Podle me se folie vyplati, nehodlam mit poskrabany displej a to ze se i na iphonu poskrabe je snad jasne...
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

Uživatelský avatar H0NZ1K | stř dub 01, 2009 5:48 pm

Re: Fólie

OT: samozrejme zalezi na tom jak se svym iPhonem zachazis ;)...
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Uživatelský avatar antton | stř dub 01, 2009 6:06 pm

Re: Fólie

jj, jestli mas pouzdro, tak je folie opravdu zbytecna :)
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

Uživatelský avatar Beavers | stř dub 01, 2009 6:10 pm

Re: Fólie

:arrow: antton, ale i ostatní: Sám se nikdy nepoškrábe, záleží na zacházení. Měl jsem již pár telefonů a žádný se mi nepodařilo poškrábat, ač měly plastové "sklo". Minerální, tedy skutečné sklo bez uvozovek u iPhone, je mnohokrát odolnější. Netvrdím, že se poškrábat nedá. Nic není nezničitelné. Mobilní telefon v průběhu let přešel z předmětu dlouhodobé spotřeby v předmět krátkodobé spotřeby, morálně tedy zastará dříve, než jej někdo dokáže opotřebovat běžným používáním. iPhone je ovšem poněkud jiná káva a díky upgradeům FW může vydržet podstatně déle. Proto výrobce použil místo plastu sklo (doufám, že je to stále pravda), ovšem na druhé straně a oproti hliníkovému a přístrojově vypadajícímu modelu, zvaného 2G, ho zabil plastovými zády, čímž jej pocitově deklasuje do kategorie hraček.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar antton | stř dub 01, 2009 6:51 pm

Re: Fólie

no vidis, me se casem podarilo poskrabat vsechny :) jasne, ze zalezi na zachazeni, ale ja to beru tak, ze je to mobil a ten taham vsude sebou... a kdyz mam folii, tak se nemusim divat kam ho pokladam, jestli nahodou nemam v kapse neco co by ho mohlo poskrabat... zaroven mam 2G a ten zadni kryt se poskrabe opravdu snadno, nedejboze kdyz spadne na zem...
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

Uživatelský avatar Haryk | stř dub 01, 2009 8:21 pm

Re: Fólie

Pokud jde o iStyle Ostrava, tak nějaké fólie tam maj. Dcera moc chtěla zrcadlovou fólii a po pár dnech se jí "zhrnuly" rožky a sundala ji. Prostě je blbě vyražena. Je o trošičku větší než displej. Takže raději nic než zmetka za slušný prachy!
HARYK

iPhone 4, OS 4.2, 16 GB, T - Mobile
MacBook Air 256 GB a iMac 1 TB , OSX Snow Leopard 10.6


Když jabko tak APPLE, když babu tak z Prajske !!!
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
čtv bře 12, 2009 12:59 pm
Bydliště: Ostrava

Uživatelský avatar tillit | čtv dub 02, 2009 7:25 pm

Re: Fólie

Já si koupila fólii z angl. obchodu na ebay (cca 270,- i s poštovným) + ještě zrcadlovou fólii z alzy. Spokojená jsem moc, hlavně radím nekupovat od nějakých asijských prodejců, jsou to šmejdy a dost často to prý nesedí. Ještě chci zkusit 3-pack z od amerického prodejce, má to za 10 $ + zaslání zdarma a vynikající hodnocení. Pak písnu jak to dopadlo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 193
Registrován:
ned bře 08, 2009 11:45 am

Uživatelský avatar Beavers | čtv dub 02, 2009 8:46 pm

Re: Fólie

Zeptám se: kolik fólií tam chceš najednou lepit? Anebo je střídáš jako prádlo? Např. zrcadlová fólie je úplně k ničemu, snižuje viditelnost a čitelnost displeje - ty ji zde propaguješ. Asi proto, že jsi holka - telefon a zároveň zrcátko. Podle mě jsou to vyhozené peníze, při běžném používání se iPhone nezničí.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar toncek | čtv dub 02, 2009 10:39 pm

Re: Fólie

Já mám fólii od ZAGG. Poštovné by mělo být stále zdarma. Jsem s ní taky spokojen, jen je pravda že se jsem asi trošku lajdácky nalepil tu zadní část, takže se mi odlepuje v rozích, ale není to nic strašného..

Důvod proč mám fólii je u mě ten, že mám rád své zařízení jako ze škatulky. :) Je mi jasné, že ten telefon má nějakou životnost, kterou tímto neprodloužím. Jde spíš o můj pocit :) A tuto fólii jsem pořizoval hlavně kvůli zádům, protože jsem víc jak půl roku fólii neměl a na jablíčku vzadu jsem již mě dost škrábanců, které se mi prostě nelíbily..A to si myslím, že s telefon zacházím slušně, ale hold tomu se člověk taky nevyhne..

Nosím ho i v pouzdře, protože poslední dobou se pohybuju i na stavbě a tam dostává občas zabrat. :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar tillit | pát dub 03, 2009 7:13 am

Re: Fólie

Beavers píše:Asi proto, že jsi holka - telefon a zároveň zrcátko. .


Bingo :lol:

Viditelnost je oki, s tím nemám problém. A když se mi po telefonu prošel pes, tak jsem byla ještě sakra ráda, že jsem tam tu fólii měla :wink: Jinak nic nepropaguji, prostě mi to tak vyhovuje i když jsem jedna z mála
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 193
Registrován:
ned bře 08, 2009 11:45 am

Uživatelský avatar Lukáš Petr | ned dub 19, 2009 8:33 pm

Re: Fólie

Já mám na svém iPhonku folii od Clieho za 50 Kč a nemůžu si stěžovat. Sice je to docela o nervy ji tam nalepit, ale sedí skoro přesně a vůbec se neodchlypuje. Jenom ještě dodám že iPhone nosim v koženém obalu a vyndavám ho, jenom když s ním něco dělám.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

svetlomet2 | ned dub 26, 2009 1:23 pm

Re: Fólie

ja mam ZAGG sice aplikovanie bol skor taky mensi porod.ale prezil som ho...aj ked zadna folia ma rohy trosku zle mne sa osobne odlepily tak som ich skratil.
 

M32online | ned dub 26, 2009 8:00 pm

Re: Fólie

ja nenosim foliu a na displeji sa mi objavila jedna dost hlboka a dost dlha ryha...takze som zvazoval kupu ale akosi mi to pripada ako blbost..po dvoch rokoch aj tak ten telefon zahodim a kupim si novy...
 

karlos.28 | stř dub 29, 2009 9:36 am

Re: Fólie

 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé