ZAGG folie

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Mazda1 | čtv dub 30, 2009 3:34 pm

ZAGG folie

Ahoj mám jen menší dotaz na vlastníky folie ZAGG a to, jak moc na ní jsou vidět otisky prstů, popřípadě jestli mi ji doporučíte? :-) Jsem na 100% rozhodnut o folii, jen nevím kterou. Díky moc.

PS: Většina tvrdila jak je folie na ten displej nepotřebná, že se téměř NEDÁ poškrábat. Ale opak je pravdou, po dnešku tam mám rýhu přes roh dispeje a docela hlubokou :-(
 

Uživatelský avatar jubei80 | čtv dub 30, 2009 3:42 pm

Re: ZAGG folie

Čau, o trochu méně než na skle iPhone. Mám velice dobré zkušenosti se Zagg ( poštovné máš zadara) a moje rýhy na skle perfektně zakryla 8)
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
pon srp 11, 2008 8:59 pm

Mazda1 | čtv dub 30, 2009 3:55 pm

Re: ZAGG folie

Chtěl jsem si ji objednat z ČR, myslíš že je to blbost? Jinak díky za odpověď ;)

necituj poslední příspěvek. viz pravidla fóra. toncek
 

Uživatelský avatar toncek | čtv dub 30, 2009 10:18 pm

Re: ZAGG folie

Osobně mám ZAGG taky asi půl roku a můžu taky doporučit, jsem s ním spokojen. Jen se mi pořádně nepodařilo nalepit zadní kryt, takže se mi trošku odlepuje v rozích, ale už jsem si zvykl..

Jinak je to opravdu perfektní ochrana. :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

tor | pát kvě 01, 2009 7:48 am

Re: ZAGG folie

take doporucuji. zadni folie je trosku krivejsi, nejak mi nesedi presne fotoaparat, a taky mi to nekryje vubec bocni chrom z jedne strany, nevim jak vi, ale tusim to nikdy nikomu kryt nebude.

lepil jsem to poprve, skutecne lepeni fakt trva asi tu hodinu, musite velmi dobre navlhcit jak folii tak hlavne i ruce a pak ty rohy, stale a stale pridrzovat. jinak pak se vam objevi male bublinky, ale ty tak po 3 dnech zmizi, podruhe uz bych to nalepil lepe :-D

jinak k tem otiskum bych rekl, ze jsou videt o neco mene nez na displeji.
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | pát čer 12, 2009 10:45 am

Re: ZAGG folie

A myslite, ze pujde ZAGG nalepit i na 3G S ? Vim ze ma stejny rozmery, ale nejsem si jistej jestli ma i stejne tvarovany "zadicka" :)
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Uživatelský avatar dodo_mt | pát čer 12, 2009 11:59 am

Re: ZAGG folie

Je uplne rovnaky.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

Uživatelský avatar Lukáš Petr | pát čer 12, 2009 12:02 pm

Re: ZAGG folie

Tak to je dobře.

Napište ještě někdo svoje zkušenosti se ZAGGem na iPhonu 3G. Viděl jsem nějaký fotky a tam byl na těch přechodech folie/iPhone docela dost bordel, máte ho tam taky?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

hachetoeur | sob čer 13, 2009 12:30 pm

Re: ZAGG folie

Ono zalezi jak dobre dokazes folii nalepit, mne se to povedlo skoro dobre, ale nebylo to dokonale, po case se mi v rozich na zadech delaly bubliny(tam, jak je folie rizla, asi jsem si tam malo natahnul), jdou primacknout a zmizi, ale po hodine jsou tam zase, tudiz tam se to pomalu zanasi. Jinak je videt na te casti, co prekryva kovovy ramecek, ze folie postupem casu zloutne, mam ji na IP asi pul roku, i pres tyhle drobne kosmeticke nedostatky(ktere jsem si asi zpusobil sam nedokonalou aplikaci) jsem s folii moc spokojen, bez ni by asi IP byl ve spatnem stavu(skrabance na zadech, kovovem ramecku, ...)
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 133
Registrován:
ned zář 14, 2008 8:52 pm

Uživatelský avatar Lukáš Petr | stř čer 17, 2009 10:06 am

Re: ZAGG folie

A jak je to s prachem? Mate mezi folii a Phonem prach? Prijde mi takovy divny jak se to tam lepi mokry.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Uživatelský avatar toncek | stř čer 17, 2009 11:56 am

Re: ZAGG folie

Mám prach pouze v rozích, protože se mi to nepodařilo ideálně nalepit. Jinak samozřejmě prach mezi iP a folii na těle telefonu nemám.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar Lukáš Petr | stř čer 17, 2009 5:02 pm

Re: ZAGG folie

Takže když je to mokrý tak to ten prach asi spíš odpuzuje, že jo? Já právě mám ještě v živý paměti, jakej byl horor nalepit adhezivní folii na můj iPhone 2G, protože jak displej, tak i folie byli přímo magnety na prach. A nemoh bys poskytnout nějaké fotky ve vysokém rozlišení?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Uživatelský avatar Ronaldok | ned čer 21, 2009 4:01 am

Re: ZAGG folie

Mel sem ZAGG folii, a po dnu sem ji strhl avyhodil. Prijde mi to dost divny, prst mi poni hure klouzal a je i dosti videt na tom skle, a pokud se vam pri manipulaci nalepi na to nake smitko, tak se vam uz nepodari odstranit, litoval sem ze sem ji kupoval. Nekde sem i cetl, ze nekomu pri aplikaci zagg folie se dostala ta nanaseci kapalina pod sklo iphonu a po uschnuti mel na displeji fleky. Chce to hlavne velkou zrucnost.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
ned úno 03, 2008 7:55 pm

Uživatelský avatar milansme | ned srp 09, 2009 8:25 pm

Re: ZAGG folie

Lepil jsem folii na sklo i na zadní kryt 3GS, chce to trpělivost, a denní světlo, aby bylo vidět kam se to přesně lepí. Jinak velká spokojenost. To špatné klouzání po displeji trvá pouze den až dva, než folie zcela vyschne a přilne dokonale k povrchu iphone. Její odolnost je vynikající. Měl jsem ji předtím i na 3G a neměnil bych za nic jiného.
Host
Host
 
Příspěvky: 30
Registrován:
pon led 07, 2008 7:18 pm

Uživatelský avatar phaeton_esc | stř srp 19, 2009 7:16 pm

Re: ZAGG folie

i se zručností je to děs ni nalepit. dneska sem ji lepil znova, dostal se mi pod ní prach a dostat ho dolů skutečně nejde..takže...celkem lituju těch peněz (protože fakt není zas tak levná) ale asi ji nechám, těch pár flíčku přežiju a za tu odolnost to celkem stojí...na druhou stranu, levná folie za dolar z dealextreme udělá asi stejnou službu, akorát se musí každej měsíc měnit...
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Uživatelský avatar Beavers | stř srp 19, 2009 8:27 pm

Re: ZAGG folie

Čímž jsem od loňského května ušetřil 15 dolarů za levné fólie, protože nepoužívám žádnou. Na skle nemám ani škrábaneček, už jej nenosím ani v pouzdře, pouze v kapsičce u košile, v zimě třeba i v bundě. Díky vibracím cítím přímo na těle, že mi někdo volá nebo, že mám zprávu.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar phaeton_esc | čtv srp 20, 2009 10:18 pm

Re: ZAGG folie

no, osobně to začínám krapet chápat, víceméně stačí dávat bacha a neodřít si ho...folie je spíš taková "psychická" ochrana uživatele, kterej si je pak vědom že má folii a telefon je díky ní "víc" v bezpečí :)
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron